Ще ви запознаем с програмата на Diema Family за 14.11.2016 година – 20.11.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 14.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ВТОРНИК, 15.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

СРЯДА, 16.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ЧЕТВЪРТЪК, 17.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ПЕТЪК, 18.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Наследството на Гулденбург”– сериен филм, сезон 1, 2 епизода
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 19.11.2016

05:30 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:40 „Малката булка” – сериен филм
11:15 „Чучулигата” – сериен филм
12:15 „Време за прошка” – романтичен филм с уч. на Яна Клинге, Филип Бренинкмайер, Габи Дом и др.
14:10 „Круиз към щастието: Турция” – романтичен филм с уч. на Маркус Грюсер, Джесика Боерс, Саша Хен, Хайди Келер, Ники Вилдер и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Кралска връзка” – романтична комедия с уч. на Андреа Завацки, Дженифър Улрих, Мира Бартушек, Мириам Вайхселбраун и др.
22:00 „Круиз към щастието: Турция” – романтичен филм с уч. на Маркус Грюсер, Джесика Боерс, Саша Хен, Хайди Келер, Ники Вилдер и др., /п/
00:00 „Време за прошка” – романтичен филм с уч. на Яна Клинге, Филип Бренинкмайер, Габи Дом и др., /п/
02:00 Еротичен телепазар

НЕДЕЛЯ, 20.11.2016

05:30 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:40 „Малката булка” – сериен филм
11:15 „Чучулигата” – сериен филм
12:15 „Мечти за морския бряг”– романтичен филм с уч. на Нина Бот, Кай Шуман, Джина Ванеси и др.
14:10 „Корабът на мечтите: Малайзия” – романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайди Келер, Ники Вилдер, Мари Грюбер и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Нежна дипломация” – романтична комедия с уч. на Вероника Ферес, Филипе Кароит, Мартин Брамбах, Тереза Ундерберг, Щефан Кампвирт и др.
22:00 „Корабът на мечтите: Малайзия” – романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайди Келер, Ники Вилдер, Мари Грюбер и др., /п/
00:00 „Мечти за морския бряг”– романтичен филм с уч. на Нина Бот, Кай Шуман, Джина Ванеси и др., /п/
02:00 Еротичен телепазар

113