Ще ви запознаем с програмата на Diema за 04.04.2016 година – 10.04.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 04.04.2016

06:45 „Мотив” – сериал, сезон 2, /п/
07:40 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Надпревара” с Долф Лундгрен” – реалити
10:00 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17/п/
13:00 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3
13:50 „Убийството” – сериал, сезон 1
15:00 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2
16:00 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 6
16:30 „Гаднярът” – комедия с уч. на Вини Джоунс, Джейсън Стейтъм, Дейвид Кели, Дейвид Хемингс, Джейсън Флеминг, Ралф Браун и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1
20:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17
21:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1
22:00 „Операция Делта форс 4: Смъртна опасност” – екшън с уч. Грег Колинс, Джо Лара, Джъстин Уилямс, Джони Меснер, Гари Хъдсън и др.
00:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Национална лотария” /п/
03:30 „Най-опасните пътища в света ” – реалити, сезон 1, /п/

ВТОРНИК, 05.04.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 6, /п/
06:40 „Специален агент” – сериал
07:30 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3, /п/
08:45 „Убийството” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17, /п/
13:00 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3
13:50 „Убийството” – сериал, сезон 1
15:00 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2
16:00 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 6
16:30 „Операция Делта форс 4: Смъртна опасност” – екшън с уч. Грег Колинс, Джо Лара, Джъстин Уилямс, Джони Меснер, Гари Хъдсън и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1
20:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17
21:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1
22:00 „Американска нинджа” – екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Джуди Арънсън, Стив Джеймс и др.
00:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Специален агент” – сериал, /п/

СРЯДА, 06.04.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 6, /п/
06:40 „Робинзон Крузо” – сериал
07:30 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3, /п/
08:45 „Убийството” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17, /п/
13:00 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3
13:50 „Убийството” – сериал, сезон 1
15:00 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2
16:00 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
16:30 „Американска нинджа” – екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Джуди Арънсън, Стив Джеймс и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1
20:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17
21:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1
22:00 „Горският воин”– приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Тери Кисер, Макс Гейл, Трейтън Найт и др.
00:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Национална лотария” /п/
02:30 „Робинзон Крузо” – сериал, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 07.04.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:40 „Робинзон Крузо” – сериал
07:30 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3, /п/
08:45 „Убийството” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17, /п/
13:00 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3
13:50 „Убийството” – сериал, сезон 1
15:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 1
16:00 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
16:30 „Горският воин”– приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Тери Кисер, Макс Гейл, Трейтън Найт и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1
20:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17
21:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1
22:00 „Механикът”– екшън-трилър с уч. на Джейсън Стейтъм, Бен Фостър, Доналд Съдърланд, Тони Голдуин, Джеф Чейс и др.
00:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Робинзон Крузо” – сериал, /п/

ПЕТЪК, 08.04.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
06:40 „Робинзон Крузо” – сериал
07:30 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3, /п/
08:45 „Убийството” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17/п/
13:50 „Убийството” – сериал, сезон 1
15:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 1
16:00 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
16:30 „Далечната земя”– уестърн с уч. на Джеймс Стюарт, Уолтър Бренън, Хари Морган, Робърт Уилки и др.
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1
20:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17
21:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1
22:00 „Смърт в Тумбстоун” – екшън с уч. на Дани Трейо, Мики Рурк, Антъни Майкъл Хол, Дина Майер и др.
00:10 „Фрактура” – предаване за рок музика, /п/
02:30 Еротичен телепазар
04:30 „Робинзон Крузо” – сериал, /п/

СЪБОТА, 09.04.2016

06:00 „Най-опасните пътища в света ” – реалити, сезон 1, /п/
06:45 „Робинзон Крузо” – сериал
07:45 „Най-опасните пътища в света ” – реалити, сезон 1, 2 епизода
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 13
11:00 „Далечната земя”– уестърн с уч. на Хари Морган, Уолтър Бренън, Джеймс Стюарт, Робърт Уилки и др., /п/
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Мотив” – сериал, сезон 2
14:30 „Съпротива” – сериал, сезон 1
15:30 „В търсене на съвършения улов” – документална поредица, 2 епизода
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 3
17:20 „Великолепната седморка”– уестърн с уч. на Юл Бринър, Ели Уолак, Стийв Маккуин, Чарлз Броснън, Робърт Вон и др.
20:00 „Ченге във времето 2”– екшън-фантастика с уч. на Джейсън Скот Лий, Томас Иън Грифит, Мери Пейдж Келър, Джон Бек и др.
21:50 „Битката на планетите” – фантастика с уч. на Тони Амендола, Дейвид Чокъчи, Джеф Фахи и др.
23:45 „В търсене на съвършения улов” – документална поредица, /п/
00:15 Еротичен телепазар
02:15 „Робинзон Крузо” – сериал, /п/

НЕДЕЛЯ, 10.04.2016

06:15 „Мотив” – сериал, сезон 2, /п/
07:15 „Без багаж” – предаване за туризъм, /п/
07:45 „ Най-опасните пътища в света ” – реалити, сезон 1, 2 епизода
10:00 „Великолепната седморка”– уестърн с уч. на Юл Бринър, Ели Уолак, Стийв Маккуин, Чарлз Броснън, Робърт Вон и др., /п/
13:00 „Национална лотария” /п/
13:30 „Мотив” – сериал, сезон 2
14:30 „Съпротива” – сериал, сезон 1
15:30 „В търсене на съвършения улов” – документална поредица, 2 епизода
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 3
17:30 Студио „Vivacom Football Live”, директно
18:00 Футбол: Ливърпул – Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, директно
20:00 „Мините на цар Соломон” – приключенски с уч. на Ричард Чембърлейн, Шарън Стоун, Джон Рис-Дейвис, Хърбърт Лом и др.
22:00 „Дракула”(премиера) – сериал
00:10 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:30 Еротичен телепазар
04:30 „Най-опасните пътища в света ” – реалити, сезон 1, /п/

84