Ще ви запознаем с програмата на Sport+ за 11.04.2016 година – 17.04.2016 година.

Понеделник 11.04

01:00 Тенис: Volvo Car Open – финал (WTA Premier 2016 – повторение)
03:30 “Световен спорт” – 15-09 еп., обзорно предаване
04:30 “Pro Bull Riding” – 9 еп., обзорно предаване
05:30 “На колела” – 4 еп.,обзорно предаване
06:00 “Замръзналата планета: Последната граница” – документален филм
07:00 “Изкуството на Русия: Пътища към Революцията” – 2 еп., документален филм
08:00 “Ритуали” – 8 еп., документален филм
09:00 “Сапьори” – 2 еп., документален филм
10:00 “Мечтаният дом” – 1 еп., документален филм
10:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 13 еп., обзорно предаване
20:00 Футбол: Реал /М/ – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
22:00 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)

Вторник 12.04

00:00 Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
06:00 “Замръзналата планета: По тънък лед” – документален филм
07:00 “Изкуството на Русия: Разбиване на шаблона” – 3 еп., документален филм
08:00 “Фреди Флинтоф сам сред дивата пустош” – 1 еп., документален филм
09:00 “Астероиди” – документален филм.
10:00 “Мечтаният дом” – 2 еп., документален филм
10:30 “Световен спорт” – 15-09 еп., обзорно предаване
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
21:00 “Световен спорт” – 15-09 еп., обзорно предаване
22:00 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
23:30 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)

Сряда 13.04

01:00 Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
06:00 “Африка – очи в очи” – 1 еп., документален филм
07:00 “Най – големите природни бедствия на планетата: Вулкани – убийци” – 1 еп., документален филм
08:00 “Джейсън Гардинър сам сред дивата пустош” – 2 еп., документален филм
09:00 “Между живота и смъртта” – документален филм
10:00 “Мечтаният дом” – 3 еп., документален филм
10:30 “Pro Bull Riding” – 9 еп., обзорно предаване
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:30 “Големите любовни истории на XX век: Ева Браун и Адолф Хитлер” – документален филм
20:00 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
22:00 Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)

Четвъртък 14.04

06:00 “Африка: Калахари” – документален филм
07:00 “Най – големите природни бедствия на планетата: Земетресенията в Америка” – 2 еп., документален филм
08:00 “Джо Паскуале сам сред дивата пустош” – 3 еп., документален филм
09:00 “Винсент ван Гог – нарисуван с думи” – документален филм
10:00 “Мечтаният дом” – 4 еп., документален филм
10:00 “Големите любовни истории на XX век: Ева Браун и Адолф Хитлер” – документален филм
11:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 12 еп., обзорно предаване
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
13:30 Пряко: Голф: Real Club Valderrama Open de España (The Race to Dubai 2016)
15:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
17:30 Пряко: Голф: Real Club Valderrama Open de España (The Race to Dubai 2016)
20:30 Футбол: Еспаньол – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
22:30 Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)

Петък 15.04

06:00 “Африка: Саваната” – документален филм
07:00 “Най – големите природни бедствия на планетата: Воден ад” – 3 еп., документален филм
08:00 “Ейми Уилямс и Таня Стрийтън сами сред дивата пустош” – 4 еп., документален филм
09:00 “Геният на Мария Кюри: Жената озарила света” – документален филм
10:00 “Мечтаният дом” – 5 еп., документален филм
10:30 “Големите любовни истории на XX век: Мария Калас и Аристотел Онасис” – документален филм
11:00 “На колела” – 5 еп.,обзорно предаване
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters – четвъртфинали (2016 ATP World Tour Masters 1000)
13:30 Пряко: Голф: Real Club Valderrama Open de España (The Race to Dubai 2016)
15:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters – четвъртфинали (2016 ATP World Tour Masters 1000)
17:30 Пряко: Голф: Real Club Valderrama Open de España (The Race to Dubai 2016)
20:30 Футбол: Амкар – Зенит (Руска Премиер Лига, сезон 2015/16 – повторение)
22:30 Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters – четвъртфинали (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)

Събота 16.04

06:00 “Африка: Конго” – документален филм
07:00 “Най – големите природни бедствия на планетата: Впечатляващи лавини” – 4 еп., документален филм
08:00 “Крис Раян и Доналд Макентайър сами сред дивата пустош” – 5 еп., документален филм
09:00 “Геният на Омар Хайям” – документален филм
10:00 “Зависим съм от пазаруването и не мога да спра” – 3 еп., документален филм
10:45 Футбол: Примейра Лига – обзор на изминалия кръг
11:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
12:00 Футбол: Ередивиси – обзор на изминалия кръг
13:00 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
13:30 “Footbrazil”- 12 еп., обзорно предаване
14:00 Футбол: Руска Премиер Лига – обзор на изминалия кръг
14:30 “На колела” – 5 еп.,обзорно предаване
15:00 Пряко: Голф: Real Club Valderrama Open de España (The Race to Dubai 2016)
17:00 Пряко: Футбол: Хетафе – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16)
19:00 Голф: Real Club Valderrama Open de España (The Race to Dubai 2016)
21:00 “Крайната граница? Пътеводител на “Хоризонт” за Вселената” – документален филм
22:00 Футбол: Примейра Лига – обзор на изминалия кръг
22:45 Пряко: Футбол: Морейренсе – Спортинг /Лисабон/ (Примейра Лига, сезон 2015/2016)

Неделя 17.04

00:45 Футбол: Зенит – Спартак /М/ (Руска Премиер Лига, сезон 2015/16 – повторение)
02:40 Футбол: Локомотив /М/ – ЦСКА (Руска Премиер Лига, сезон 2015/16 – повторение)
04:30 Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour – Fremantle 2016 (повторение)
06:00 “Африка: Нос “Добра Надежда”” – документален филм
07:00 “Най – големите природни бедствия на планетата: Разбити земи” – 5 еп., документален филм
08:00 “Арън Ралстън сам сред дивата пустош” – 6 еп., документален филм
09:00 “Исак Нютон – последният магьосник” – документален филм
10:00 “Световен спорт” – 15-10 еп., обзорно предаване
11:00 “Pro Bull Riding” – 10 еп., обзорно предаване
12:00 Пряко: Голф: Real Club Valderrama Open de España (The Race to Dubai 2016)
16:30 “На колела” – 5 еп.,обзорно предаване
17:00 Пряко: Футбол: Севиля – Депортиво /Ла Коруня/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16)
19:15 Пряко: Футбол: Атлетико /М/ – Гранада (Примера Дивисион, сезон 2015/16)
21:05 Пряко: Футбол: Примера Дивисион: Коментарно студио
21:30 Пряко: Футбол: Барселона – Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2015/16, В паузата: Коментарно студио)
23:20 Пряко: Футбол: Примера Дивисион: Коментарно студио
23:30 Футбол: Аякс – Утрехт (Ередивиси, сезон 2015/16 – повторение)

53