Ще ви запознаем с програмата на Sport+ за 21.03.2016 година – 31.03.2016 година.

Понеделник 21.03

00:30 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – злато, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour)
01:30 Футбол: ПСВ Айндховен – Аякс (Ередивиси, сезон 2015/16 – повторение)
03:30 Футбол: Твенте – АЗ Алкмаар (Ередивиси, сезон 2015/16 – повторение)
05:30 “На колела” – 1 еп.,обзорно предаване
06:00 “Пристрастени към удоволствието: Уиски” – 4 еп., документален филм
07:00 “Космическата ера: Историята на НАСА: От повърхността на Земята” – 1 еп., документален филм
08:00 “Теория на престъпленията” – 1 еп., документален филм
09:00 “Бунтът на континентите: Африка” – 1 еп., документален филм
10:00 “Кралски дворци: Бъкингамски дворец” – 1 еп., документален филм
11:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
12:00 Тенис: BNP Paribas Open – финал (WTA Premier 2016 – повторение)
14:30 Тенис: BNP Paribas Open – финал (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:00 “Теория на престъпленията” – 2 еп., документален филм
18:00 “Космическата ера: Историята на НАСА: Към луната” – 2 еп., документален филм
19:00 “Лекари на Еверест” – 1 еп., документален филм
20:00 Футбол: Виляреал – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
22:00 Мото: COMMERCIAL BANK GRAND PRIX OF QATAR – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)

Вторник 22.03

00:00 Голф: Hero Indian Open (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Пристрастени към удоволствието: Захар” – 1 еп., документален филм
07:00 “Космическата ера: Историята на НАСА: Към луната” – 2 еп., документален филм
08:00 “Теория на престъпленията” – 2 еп., документален филм
09:00 “Бунтът на континентите: Австралия” – 2 еп., документален филм
10:00 “Кралски дворци: Замъкът Уиндзор” – 2 еп., документален филм
11:00 “Световен спорт” – 15-06 еп., обзорно предаване
12:00 Тенис: BNP Paribas Open – финал (WTA Premier 2016 – повторение)
17:30 “Код Спорт ” – спортно обзорно предаване (повторение)
19:00 “Световен спорт” – 15-06 еп., обзорно предаване
20:00 Футбол: Реал /М/ – Севиля (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
22:00 Мото: COMMERCIAL BANK GRAND PRIX OF QATAR – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
23:20 Мото: COMMERCIAL BANK GRAND PRIX OF QATAR – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)

Сряда 23.03

00:45 Голф: Hero Indian Open (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Лекари на Еверест” – 1 еп., документален филм
07:00 “Космическата ера: Историята на НАСА: Триумф и трагедия” – 3 еп., документален филм
08:00 “Теория на престъпленията” – 3 еп., документален филм
09:00 “Бунтът на континентите: Америките” – 3 еп., документален филм
10:00 “Кралски дворци: Дворецът Холирудхаус” – 3 еп., документален филм
11:00 “Pro Bull Riding” – 7 еп., обзорно предаване
12:00 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – I полуфинал, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World – повторение)
13:00 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – II полуфинал, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World – повторение)
14:00 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – бронз, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
15:00 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – злато, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
16:00 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – злато, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
17:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)
20:00 Пряко: Голф: WGC-Dell Matchplay (The Race to Dubai 2016)

Четвъртък 24.03

02:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)
03:30 Голф: Hero Indian Open (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Лекари на Еверест” – 2 еп., документален филм
07:00 “Космическата ера: Историята на НАСА: Живот и смърт в Космоса” – 4 еп., документален филм
08:00 “Теория на престъпленията” – 4 еп., документален филм
09:00 “Бунтът на континентите: Евразия” – 4 еп., документален филм
10:00 “Приказните замъци на Людвиг II” – документален филм
11:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 10 еп., обзорно предаване
11:30 Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)
20:00 Пряко: Голф: WGC-Dell Matchplay (The Race to Dubai 2016)

Петък 25.03

02:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)
05:00 “Световен спорт” – 15-06 еп., обзорно предаване
06:00 “Лекари на Еверест” – 3 еп., документален филм
07:00 “Чудесата на слънчевата система: Империята на Слънцето” – 1 еп., документален филм
08:00 “Теория на престъпленията” – 5 еп., документален филм
09:00 “Винсент ван Гог – нарисуван с думи” – документален филм
10:00 “Хоризонт: Какво ни прави хора?” – документален филм
11:00 “На колела” – 2 еп.,обзорно предаване
11:30 Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)
20:00 Пряко: Голф: WGC-Dell Matchplay (The Race to Dubai 2016)

Събота 26.03

02:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)
04:00 Голф: Hero Indian Open (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Невидими светове: Ограничения на скоростта” – 1 еп., документален филм
07:00 “Чудесата на слънчевата система: Порядък от хаос” – 2 еп., документален филм
08:00 “Теория на престъпленията” – 6 еп., документален филм
09:00 “Най – странните оръжия на света: Тайните оръжия на деня D” – 1 еп., документален филм
10:00 “Pro Bull Riding” – 8 еп., обзорно предаване
11:00 Футбол: Ередивиси – обзор на изминалия кръг
12:00 Футбол: Руска Премиер Лига – обзор на изминалия кръг
12:30 “Footbrazil”- 9 еп., обзорно предаване
13:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
13:30 Футбол: Примейра Лига – обзор на изминалия кръг
14:15 Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)
16:00 Пряко: Голф: WGC-Dell Matchplay (The Race to Dubai 2016)

Неделя 27.03

00:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)
05:00 “Pro Bull Riding” – 8 еп., обзорно предаване
06:00 “Невидими светове: Извън зрителното поле” – 2 еп., документален филм
07:00 “Чудесата на слънчевата система: Тънката синя линия” – 3 еп., документален филм
08:00 “Теория на престъпленията” – 7 еп., документален филм
09:00 “Най – странните оръжия на света: Летящият войник” – 2 еп., документален филм
10:00 Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
13:00 “Pro Bull Riding” – 8 еп., обзорно предаване
14:00 Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:00 Пряко: Голф: WGC-Dell Matchplay (The Race to Dubai 2016)

Понеделник 28.03

02:00 Голф: Hero Indian Open (The Race to Dubai 2016 – повторение)
04:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)
06:00 “Невидими светове: Извън скалата” – 3 еп., документален филм
07:00 “Чудесата на слънчевата система: Жив или мъртъв” – 4 еп., документален филм
08:00 “Теория на престъпленията” – 8 еп., документален филм
09:00 “Най – странните оръжия на света: Ударна сила от хидро самолети” – 5 еп., документален филм
10:00 “Крайната граница? Пътеводител на “Хоризонт” за Вселената” – документален филм
11:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
12:00 Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Вторник 29.03

04:30 Голф: Hero Indian Open (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Планетата Земя: От полюс до полюс” – документален филм
07:00 “Чудесата на слънчевата система: Извънземните” – 5 еп., документален филм
08:00 “Теория на престъпленията” – 9 еп., документален филм
09:00 “Най – странните оръжия на света: Оръжието на супершпионите” – 6 еп., документален филм
10:00 “Красотата на диаграмите” – 1 еп., документален филм
11:00 “Световен спорт” – 15-06 еп., обзорно предаване
12:00 Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:30 “Код Спорт ” – спортно обзорно предаване (повторение)
18:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Сряда 30.03

02:00 Голф: Hero Indian Open (The Race to Dubai 2016 – повторение)
04:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)
06:00 “Непознатият Китай: Сърцето на дракона” – документален филм
07:00 “24 часа на Земята” – 1 еп., документален филм
08:00 “Теория на престъпленията” – 10 еп., документален филм
09:00 “Тайният живот на кучетата” – документален филм
10:00 “Красотата на диаграмите” – 2 еп., документален филм
11:00 “Pro Bull Riding” – 8 еп., обзорно предаване
12:00 Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
20:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itau – I четвъртфинал (WTA Premier 2016)
22:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Четвъртък 31.03

00:00 Голф: Hero Indian Open (The Race to Dubai 2016 – повторение)
02:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itau – II четвъртфинал (WTA Premier 2016)
04:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)
06:00 “Непознатият Китай: Тибет” – документален филм
07:00 “24 часа на Земята” – 2 еп., документален филм
08:00 “Теория на престъпленията” – 11 еп., документален филм
09:00 “Тайният живот на бебетата” – документален филм
10:00 “Красотата на диаграмите” – 3 еп., документален филм
11:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 11 еп., обзорно предаване
11:30 ……….

57