Ще ви запознаем с програмата на Sport+ за 04.04.2016 година – 15.04.2016 година.

Понеделник 04.04

00:30 Пряко: Футбол: Капивариано – Сантос (Бразилско първенство, сезон 2016)
02:30 Тенис: Miami Open presented by Itau – финал (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
05:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 11 еп., обзорно предаване
05:30 “На колела” – 3 еп.,обзорно предаване
06:00 “Невидимият леопард” – документален филм
07:00 “Изкуството на Германия: Разделена земя” – 1 еп., документален филм
08:00 “Ритуали” – 1 еп., документален филм
09:00 “Последната битка на викингите” – документален филм
10:00 “Животните и любовта” – 1 еп., документален филм
11:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
12:00 Тенис: Miami Open presented by Itau – четвъртфинали (2016 WTA Premier – повторение)
16:00 “Замръзналата планета: Към краищата на Земята” – документален филм
17:00 “Изкуството на Германия: Мечти и машини” – 2 еп., документален филм
18:00 “Денонощно сред дивата природа” – документален филм
19:30 “Млади булки” – документален филм
20:15 Футбол: Примейра лига – обзор на изминалия кръг
21:00 Пряко: Футбол: Порто – Тондела (Примейра Лига, сезон 2015/2016)
23:00 Пряко: Футбол: Белененсес – Спортинг /Лисабон/ (Примейра Лига, сезон 2015/2016)

Вторник 05.04

01:00 Голф: WGC-Dell Matchplay (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Замръзналата планета: Към краищата на Земята” – документален филм
07:00 “Изкуството на Германия: Мечти и машини” – 2 еп., документален филм
08:00 “Ритуали” – 2 еп., документален филм
09:00 “Битката за Британия: Истинската история” – документален филм
10:00 “Животните и любовта” – 2 еп., документален филм
11:00 “Световен спорт” – 15-08 еп., обзорно предаване
12:00 Тенис: Miami Open presented by Itau – полуфинали (2016 WTA Premier – повторение)
16:00 “Замръзналата планета: Пролет” – документален филм
17:00 “Истории с животни: Кучешка история” – документален филм
17:30 “Код Спорт ” – спортно обзорно предаване (повторение)
19:00 “Световен спорт” – 15-08 еп., обзорно предаване
20:00 Футбол: Барселона – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
22:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA REPÚBLICA ARGENTINA – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
23:30 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA REPÚBLICA ARGENTINA – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)

Сряда 06.04

01:00 Голф: WGC-Dell Matchplay (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Замръзналата планета: Пролет” – документален филм
07:00 “Изкуството на Германия: В сянката на Хитлер” – 3 еп., документален филм
08:00 “Ритуали” – 3 еп., документален филм
09:00 “Най – великата битка на Александър Македонски” – документален филм
10:00 “Животински семейства: Бебета зверчета” – документален филм
11:00 “Pro Bull Riding” – 8 еп., обзорно предаване
12:00 Тенис: Miami Open presented by Itau – финал (2016 WTA Premier – повторение)
14:30 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA REPÚBLICA ARGENTINA – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
16:00 “Замръзналата планета: Лято” – документален филм
17:00 “Готическото изкуство: Свобода, многообразие, греховност” – 1 еп., документален филм
18:00 “Ритуали” – 4 еп., документален филм
19:00 “Черен бряг – африканския преврат на Саймън Ман” – документален филм
20:00 Футбол: Атлетико /М/ – Бетис (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
22:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA REPÚBLICA ARGENTINA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)

Четвъртък 07.04

00:00 Голф: WGC-Dell Matchplay (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Замръзналата планета: Лято” – документален филм
07:00 “Готическото изкуство: Свобода, многообразие, греховност” – 1 еп., документален филм
08:00 “Ритуали” – 4 еп., документален филм
09:00 “Черен бряг – африканския преврат на Саймън Ман” – документален филм
10:00 “Животински семейства: Диви бащи” – документален филм
11:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 12 еп., обзорно предаване
11:30 Тенис: Miami Open presented by Itau (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
14:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA REPÚBLICA ARGENTINA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
16:00 “Замръзналата планета: Есен” – документален филм
17:00 “Готическото изкуство: Градът и душата” – 2 еп., документален филм
18:00 “Ритуали” – 5 еп., документален филм
19:00 “Ловци на бомби” – 1 еп., документален филм
20:00 Футбол: Зенит – ЦСКА (Руска Премиер Лига, сезон 2015/16 – повторение)
22:00 Футбол: Барселона – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)

Петък 08.04

00:00 Голф: WGC-Dell Matchplay (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Замръзналата планета: Есен” – документален филм
07:00 “Готическото изкуство: Градът и душата” – 2 еп., документален филм
08:00 “Ритуали” – 5 еп., документален филм
09:00 “Ловци на бомби” – 1 еп., документален филм
10:00 “Животински интелект” – 1 еп., документален филм
11:00 “На колела” – 4 еп.,обзорно предаване
11:30 Тенис: Miami Open presented by Itau (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:00 “Замръзналата планета: Зима” – документален филм
17:00 “Готическото изкуство: Кръв за продан. Готиката превзема света” – 3 еп., документален филм
18:00 “Ритуали” – 6 еп., документален филм
19:00 “Ловци на бомби” – 2 еп., документален филм
20:00 Пряко: Тенис: Volvo Car Open – I четвъртфинал (2016 WTA Premier)
22:30 Пряко: Футбол: Боависта – Ароука (Примейра Лига, сезон 2015/2016)

Събота 09.04

00:30 Тенис: Volvo Car Open – I четвъртфинал (2016 WTA Premier)
02:00 Пряко: Тенис: Fayez Sarofim & Co. US Men’s Clay Court Championship (2016 ATP World Tour 250)
07:00 “Готическото изкуство: Кръв за продан. Готиката превзема света” – 3 еп., документален филм
08:00 “Ритуали” – 6 еп., документален филм
09:00 “Ловци на бомби” – 2 еп., документален филм
09:50 “Животински интелект” – 2 еп., документален филм
10:45 Футбол: Примейра Лига – обзор на изминалия кръг
11:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
12:00 Футбол: Ередивиси – обзор на изминалия кръг
13:00 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
13:30 “Footbrazil”- 11 еп., обзорно предаване
14:00 Футбол: Руска Премиер Лига – обзор на изминалия кръг
14:30 Пряко: Футбол: Амкар – Зенит (Руска Премиер Лига, сезон 2015/16)
16:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
17:00 Пряко: Футбол: Реал /М/ – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2015/16)
19:00 Атлантида- краят на един свят, раждането на една легенда
20:30 Пряко: Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – квалификация в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
21:30 Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2015/16)
23:20 Пряко: Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – квалификация в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)

Неделя 10.04

00:00 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – четвърта свободна тренировка в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
00:50 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
02:00 Тенис: Fayez Sarofim & Co. US Men’s Clay Court Championship – I полуфинал (2016 ATP World Tour 250)
04:00 Тенис: Fayez Sarofim & Co. US Men’s Clay Court Championship – II полуфинал (2016 ATP World Tour 250 – повторение)
06:00 “Замръзналата планета: Зима” – документален филм
07:00 “Изкуството на Русия: Вън от гората” – 1 еп., документален филм
08:00 “Ритуали” – 7 еп., документален филм
09:00 “Сапьори” – 1 еп., документален филм
10:00 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – квалификация в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
11:00 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – квалификация в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
12:00 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
13:00 “Pro Bull Riding” – 9 еп., обзорно предаване
14:00 “На колела” – 4 еп.,обзорно предаване
14:30 Тенис: Volvo Car Open – полуфинали (WTA Premier 2016 – повторение)
18:45 Пряко: Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
20:05 Пряко: Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
21:30 Пряко: Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
23:15 Футбол: Твенте – Фейенорд (Ередивиси, сезон 2015/16 – повторение)

Понеделник 11.04

01:00 Тенис: Fayez Sarofim & Co. US Men’s Clay Court Championship – финал (2016 ATP World Tour 250 – повторение)
03:30 “Световен спорт” – 15-09 еп., обзорно предаване
04:30 “Pro Bull Riding” – 9 еп., обзорно предаване
05:30 “На колела” – 4 еп.,обзорно предаване
06:00 “Замръзналата планета: Последната граница” – документален филм
07:00 “Изкуството на Русия: Пътища към Революцията” – 2 еп., документален филм
08:00 “Ритуали” – 8 еп., документален филм
09:00 “Сапьори” – 2 еп., документален филм
10:00 “Мечтаният дом” – 1 еп., документален филм
10:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 13 еп., обзорно предаване
20:00 Футбол: Реал /М/ – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
22:00 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)

Вторник 12.04

00:00 Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
06:00 “Замръзналата планета: По тънък лед” – документален филм
07:00 “Изкуството на Русия: Разбиване на шаблона” – 3 еп., документален филм
08:00 “Фреди Флинтоф сам сред дивата пустош” – 1 еп., документален филм
09:00 “Астероиди” – документален филм.
10:00 “Мечтаният дом” – 2 еп., документален филм
10:30 “Световен спорт” – 15-09 еп., обзорно предаване
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
21:00 “Световен спорт” – 15-09 еп., обзорно предаване
22:00 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
23:30 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)

Сряда 13.04

01:00 Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
06:00 “Африка – очи в очи” – 1 еп., документален филм
07:00 “Погребаните тайни на Библията: Имало ли е Давидово царство?” – 1 еп., документален филм
08:00 “Джейсън Гардинър сам сред дивата пустош” – 2 еп., документален филм
09:00 “Между живота и смъртта” – документален филм
10:00 “Мечтаният дом” – 3 еп., документален филм
10:30 “Pro Bull Riding” – 9 еп., обзорно предаване
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:30 “Големите любовни истории на XX век: Ева Браун и Адолф Хитлер” – документален филм
20:00 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
22:00 Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)

Четвъртък 14.04

06:00 “Африка: Калахари” – документален филм
07:00 “Погребаните тайни на Библията: Имал ли е Бог жена?” – 2 еп., документален филм
08:00 “Джо Паскуале сам сред дивата пустош” – 3 еп., документален филм
09:00 “Винсент ван Гог – нарисуван с думи” – документален филм
10:00 “Мечтаният дом” – 4 еп., документален филм
10:00 “Големите любовни истории на XX век: Ева Браун и Адолф Хитлер” – документален филм
11:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 12 еп., обзорно предаване
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:30 “Големите любовни истории на XX век: Мария Калас и Аристотел Онасис” – документален филм
20:00 Футбол: Еспаньол – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
22:00 Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)

Петък 15.04

06:00 “Африка: Саваната” – документален филм
07:00 “Погребаните тайни на Библията: Истинската Райска градина” – 3 еп., документален филм
08:00 “Ейми Уилямс и Таня Стрийтън сами сред дивата пустош” – 4 еп., документален филм
09:00 “Геният на Мария Кюри: Жената озарила света” – документален филм
10:00 “Мечтаният дом” – 5 еп., документален филм
10:30 “Големите любовни истории на XX век: Мария Калас и Аристотел Онасис” – документален филм
11:00 “На колела” – 5 еп.,обзорно предаване
19:30 ……………

41