Ще ви запознаем с програмата на Sport+ за 14.11.2016 година – 21.11.2016 година:

Понеделник 14.11

00:45 Футбол: Севиля – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
02:30 “Световен спорт” – 15-40 еп., обзорно предаване
03:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 40 еп., обзорно предаване
04:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
05:00 Мото: Церемония по награждаване на шампионите в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
06:00 “Живот след смъртта: Странната наука за разлагането” – документален филм
07:00 “Динозаврите – по следите на живота” – документален филм
08:00 Мото: 2016 Adrian Flux British FIM Speedway Grand Prix (FIM Speedway World Championship 2016 – повторение)
11:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
12:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)
18:00 Мото: Церемония по награждаване на шампионите в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
19:00 Тенис: Григор Димитров – Алберт Рамос-Винолас (Chengdu Open – II полуфинал, 2016 ATP World Tour 250 – повторение)
22:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Вторник 15.11

00:00 Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “10 милиона – Предизвикателството” – документален филм
07:00 “Климатичните изменения в числа” – 1 еп., документален филм
08:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
09:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – състезания в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
11:00 “Световен спорт” – 15-40 еп., обзорно предаване
12:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)
18:00 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
19:30 Тенис: Григор Димитров – Жил Мюлер (Swiss Indoors Basel – Базел, Швейцария; 2016 ATP WORLD TOUR 500 – повторение)
22:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Сряда 16.11

00:00 Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Добри ли сте или зли?” – документален филм
07:00 “Климатичните изменения в числа” – 2 еп., документален филм
08:00 Плажен Волейбол: Maceio Open – злато, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
09:00 Мото: ALL-INKL.COM WORLD RX OF GERMANY (FIA World Rallycross Championship 2016 – повторение)
11:00 “Pro Bull Riding” – 20 еп., обзорно предаване
12:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)
18:00 “Добри ли сте или зли?” – документален филм
19:00 Тенис: Григор Димитров – Стан Вавринка (Western-Southern Open, Синсинати – ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
20:30 Тенис: Григор Димитров – Иво Карлович (Rogers Cup 2016, ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
22:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Четвъртък 17.11

00:00 Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Опасни магистрали” – документален филм
07:00 “Можем ли да преживеем мега цунами?” – 1 еп., документален филм
08:00 Плажен Волейбол: Maceio Open – злато, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
09:00 Мото: Церемония по награждаване на шампионите в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
10:00 Пряко: Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016)
15:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)
18:00 “Опасни магистрали” – документален филм
19:00 Тенис: Григор Димитров – Денис Шаповалов (Rogers Cup 2016, ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
20:20 Тенис: Григор Димитров – Жил Симон (Monte-Carlo Rolex Masters, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
22:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Петък 18.11

00:00 “Footbrazil”- 42 еп., обзорно предаване
00:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
01:00 Пряко: Футбол: Атлетико Минейро – Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2016)
03:00 Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “В борба със свръхбактериите” – документален филм
07:00 “Можем ли да преживеем мега цунами?” – 2 еп., документален филм
08:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Доха (повторение)
10:00 Пряко: Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016)
15:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)
18:00 “В борба със свръхбактериите” – документален филм
19:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
20:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Шанхай (повторение)
22:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Събота 19.11

00:00 Рио 2016: Волейбол (мъже, финал): Бразилия – Италия (повторение)
01:40 Рио 2016: Волейбол (мъже, мач за трето място): САЩ – Русия (повторение)
04:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
06:00 “Вълшебно лекарство: Десетилетието на човешкия геном” – документален филм
07:00 “Експедиция в облаците” – 1 еп., документален филм
08:00 Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour, Нюпорт (повторение)
10:00 Пряко: Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016)
15:00 Мото: Церемония по награждаване на шампионите в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
16:10 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
17:15 Пряко: Футбол: Барселона – Малага (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
19:15 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
21:15 Пряко: Футбол: Примера Дивисион: Коментарно студио
21:45 Пряко: Футбол: Атлетико /М/ – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17, В паузата: Коментарно студио)
23:40 Пряко: Футбол: Примера Дивисион: Коментарно студио

Неделя 20.11

00:00 Рио 2016: Волейбол (жени, финал): Китай – Сърбия (повторение)
02:00 Рио 2016: Волейбол (жени, мач за трето място): САЩ – Холандия (повторение)
04:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
06:00 “Пандемия” – документален филм
07:00 “Експедиция в облаците” – 2 еп., документален филм
08:00 “Footbrazil”- 43 еп., обзорно предаване
08:30 “Световен спорт” – 15-41 еп., обзорно предаване
09:30 Пряко: Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016)
14:30 “Световен спорт” – 15-41 еп., обзорно предаване
15:30 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – полуфинали, повторение)
19:30 Пряко: Тенис: Коментарно студио
20:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания – финал (2016 ATP World Tour Masters 1000)
22:45 Пряко: Тенис: Коментарно студио
23:00 Пряко: Футбол: Фламенго – Коритиба (Бразилско първенство, сезон 2016)

Понеделник 21.11

01:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – финал, повторение)
02:30 “Световен спорт” – 15-41 еп., обзорно предаване
03:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 42 еп., обзорно предаване
04:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
05:00 “Pro Bull Riding” – 21 еп., обзорно предаване
06:00 “Защо вирусите убиват?” – документален филм
07:00 “В тъмната мрежа” – документален филм
08:00 Мото: 2016 Swedish FIM Speedway Grand Prix (FIM Speedway World Championship 2016)
11:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
12:00 Рио 2016: Лека атлетика (жени): серии 200 метра (с участието на Ивет Лалова – повторение)
13:00 Рио 2016: Бокс категория до 52 кг мъже (с участието на Даниел Асенов – повторение)
14:00 Футбол: Атлетико Минейро – Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
16:00 “Защо вирусите убиват?” – документален филм
17:00 “В тъмната мрежа” – документален филм
18:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000, повторение)
22:00 Футбол: Атлетико Минейро – Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)

Вторник 22.11

00:00 Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Злоупотребата с лекарства” – документален филм
07:00 “Лагуната на Аристотел” – документален филм
08:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
09:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
11:00 “Световен спорт” – 15-41 еп., обзорно предаване
12:00 Рио 2016: Лека атлетика (жени): полуфинал 200 метра (с участието на Ивет Лалова – повторение)
13:00 Рио 2016: Бокс категория до 69 кг мъже (предварителен кръг, Симеон Чамов – Онур Сипал – повторение)
14:00 Футбол: Палмейрас – Ботафого (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
16:00 “Злоупотребата с лекарства” – документален филм
17:00 “Лагуната на Аристотел” – документален филм
18:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000, повторение)
22:00 Футбол: Палмейрас – Ботафого (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)

Сряда 23.11

00:00 Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Какво стои зад гениалността?” – документален филм
07:00 “Слънчеви бури: Заплахата за планетата Земя” – документален филм
08:00 Плажен Волейбол: Rio dе Janeiro Grand Slam – злато, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
09:00 Мото: Bretagne World RX of France (FIA World Rallycross Championship 2016 – повторение)
11:00 “Pro Bull Riding” – 21 еп., обзорно предаване
12:00 Рио 2016: Лека атлетика (жени – финали): скок височина (с участието на Мирела Демирева – повторение)
13:00 Рио 2016: Бокс категория до 51 кг жени (с участието на Станимира Петрова – повторение)
14:00 Футбол: Фламенго – Коритиба (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
16:00 “Какво стои зад гениалността?” – документален филм
17:00 “Слънчеви бури: Заплахата за планетата Земя” – документален филм
18:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000, повторение)
22:00 Футбол: Фламенго – Коритиба (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)

Четвъртък

00:00 Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 ….

39