Ще ви запознаем с програмата на F+ за 11.04.2016 година – 17.04.2016 година.

Понеделник 11.04

01:30 Тенис: Fayez Sarofim & Co. US Men’s Clay Court Championship – финал (2016 ATP World Tour 250 – повторение)
04:00 “На колела” – 4 еп.,обзорно предаване
04:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
05:30 “Световен спорт” – 15-09 еп., обзорно предаване
06:30 “Джейсън Гардинър сам сред дивата пустош” – 2 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 38 еп., обзорно предаване
08:30 Тенис: Volvo Car Open – финал (WTA Premier 2016 – повторение)
10:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 13 еп., обзорно предаване
20:00 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
21:30 Пряко: Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ – Лас Палмас (Примера Дивисион, сезон 2015/16)
23:30 Футбол: Реал /М/ – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)

Вторник 12.04

01:30 Футбол: Виляреал – Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
03:30 Футбол: Спортинг /Хихон/ – Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
05:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 13 еп., обзорно предаване
06:00 “Животни герои: Кучето, което се бори с мечка” – 1 еп., документален филм
06:30 “Истински истории в гръцката митология”- 1 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 39 еп., обзорно предаване
08:30 Тенис: Fayez Sarofim & Co. US Men’s Clay Court Championship – финал (2016 ATP World Tour 250 – повторение)
11:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 13 еп., обзорно предаване
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:30 “Изгубените ленти от убийството на Кенеди” – документален филм
21:10 “Край на мълчанието: Тайни истории на блудството с деца” – документален филм
22:00 “Pro Bull Riding” – 9 еп., обзорно предаване
23:00 “Светът на голфа” – 40 еп., обзорно предаване

Сряда 13.04

00:00 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
01:50 Футбол: Валенсия – Севиля (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
03:40 Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ – Лас Палмас (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
05:30 “Pro Bull Riding” – 9 еп., обзорно предаване
06:30 “Истински истории в гръцката митология”- 2 еп., документален филм
07:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
09:00 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – квалификация в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
09:50 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – четвърта свободна тренировка в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
10:30 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:30 “Денонощно сред дивата природа” – документален филм
21:00 “24 часа на Земята” – 1 еп., документален филм
22:00 “Световен спорт” – 15-09 еп., обзорно предаване
23:00 “Светът на голфа” – 41 еп., обзорно предаване

Четвъртък 14.04

00:00 Футбол: Еспаньол – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
01:50 Футбол: Твенте – Фейенорд (Ередивиси, сезон 2015/16 – повторение)
03:40 Футбол: Боависта – Ароука (Примейра Лига, сезон 2015/2016 – повторение)
05:30 “Footbrazil”- 11 еп. – обзорно предаване
06:00 “Животни герои: Делфините, които спасиха сърфист” – 2 еп., документален филм
06:30 “Кралски дворци: Дворецът Холирудхаус” – 3 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 41 еп., обзорно предаване
08:30 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
09:45 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:30 “11.09 – Денят, който промени света” – документален филм
21:00 “24 часа на Земята” – 2 еп., документален филм
22:00 “Малките големи светове” – 2 еп., документален филм
22:30 “На колела” – 4 еп., обзорно предаване
23:00 “Светът на голфа” – 42 еп., обзорно предаване

Петък 15.04

00:00 Футбол: Амкар – Зенит (Руска Премиер Лига, сезон 2015/16 – повторение)
01:50 Футбол: Реал /М/ – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
03:40 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
05:30 “На колела” – 4 еп.,обзорно предаване
06:00 “Животни герои: Горилата, която спаси момченце” – 3 еп., документален филм
06:30 “Приказните замъци на Людвиг II” – документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 42 еп., обзорно предаване
08:30 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – квалификация в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
09:30 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
11:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters – четвъртфинали (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
20:00 Футбол: Ередивиси – обзор на изминалия кръг
21:00 Футбол: Руска Премиер Лига – обзор на изминалия кръг
21:30 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
22:00 Футбол: Примейра Лига – обзор на изминалия кръг
23:15 “Светът на голфа” – 43 еп., обзорно предаване

Събота 16.04

00:00 Футбол: Моджи Мирим – Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
01:50 Футбол: Еспаньол – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
03:40 Футбол: Амкар – Зенит (Руска Премиер Лига, сезон 2015/16 – повторение)
05:30 Футбол: Руска Премиер Лига – обзор на изминалия кръг
06:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
06:00 “Животни герои: Слонът спасил момиченце” – 4 еп., документален филм
06:30 “Животински семейства: Бебета зверчета” – документален филм
07:30 Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters – четвъртфинали (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
14:00 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters – полуфинали (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:15 Пряко: Футбол: Лас Палмас – Спортинг /Хихон/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16)
21:30 Пряко: Футбол: Ейбар – Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16)
23:30 “Footbrazil”- 12 еп. – обзорно предаване

Неделя 17.04

00:00 Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters – полуфинали (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
04:30 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
06:30 “Животински семейства: Диви бащи” – документален филм
07:30 Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters – полуфинали (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
12:00 “На колела” – 5 еп.,обзорно предаване
12:30 Футбол: Ередивиси – обзор на изминалия кръг
13:30 Пряко: Футбол: Аякс – Утрехт (Ередивиси, сезон 2015/16)
15:20 Пряко: Тенис: Коментарно студио
15:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters – финал (2016 ATP World Tour Masters 1000)
18:15 “Световен спорт” – 15-10 еп., обзорно предаване
19:15 Пряко: Футбол: Атлетико /М/ – Гранада (Примера Дивисион, сезон 2015/16)
21:05 “Footbrazil”- 12 еп., обзорно предаване
21:45 Футбол: Примейра Лига – обзор на изминалия кръг
22:30 Пряко: Футбол: Порто – Насионал (Примейра Лига, сезон 2015/2016)

48