Ще ви запознаем с програмата на F+ за 30.05.2016 година – 05.06.2016 година.

Понеделник 30.05

00:30 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – злато, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
01:30 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – злато, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
02:30 “IAAF Athletix” – 5 еп., обзорно предаване
03:00 “На колела” – 11 еп., обзорно предаване
03:30 “Pro Bull Riding” – 16 еп., обзорно предаване
04:30 “Световен спорт” – 15-16 еп., обзорно предаване
05:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
06:30 “Инспектор в ресторанта” – 1 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 66 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: BMW PGA Championship (The Race to Dubai 2016 – повторение)
13:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
14:00 “Световен спорт” – 15-16 еп., обзорно предаване
15:00 Тенис: Григор Димитров – Роджър Федерер (Brisbane International presented by Suncorp, Бризбън, Австралия, ATP World Tour 250, 2016 – повторение)
17:00 Тенис: Григор Димитров – Жил Мюлер (Apia International Sydney, Австралия, ATP World Tour 250, 2016 – I полуфинал, повторение)
19:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – злато, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
20:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – злато, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
21:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 20 еп., обзорно предаване
21:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
23:00 “Светът на голфа” – 67 еп., обзорно предаване

Вторник 31.05

00:00 Футбол: Ботафого – Атлетико Паранаенсе (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
01:50 Футбол: Интернасионал – Спорт (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
03:40 Футбол: Крузейро – Америка МГ (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
05:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 20 еп., обзорно предаване
06:00 “Животни герои: Кучето, което се бори с мечка” – 1 еп., документален филм
06:30 “Инспектор в ресторанта” – 2 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 67 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: BMW PGA Championship (The Race to Dubai 2016 – повторение)
13:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – I полуфинал, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
14:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – II полуфинал, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
15:00 Тенис: Григор Димитров – Александър Долгополов (Apia International Sydney, Австралия, ATP World Tour 250, 2016 – I четвъртфинал, повторение)
17:30 Тенис: Григор Димитров – Виктор Троицки (Apia International Sydney, Австралия, ATP World Tour 250/2016 – финал, повторение)
20:00 Мото: WORLD RX OF GREAT BRITAIN (FIA World Rallycross Championship 2016 – повторение)
22:00 “Pro Bull Riding” – 16 еп., обзорно предаване
23:00 “Светът на голфа” – 68 еп., обзорно предаване

Сряда 01.06

00:00 Футбол: Атлетико Паранаенсе – Фигуеренсе (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
01:50 Футбол: Сао Пауло – Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
03:40 Футбол: Сантос – Интернасионал (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
05:30 “Pro Bull Riding” – 16 еп., обзорно предаване
06:30 “Инспектор в ресторанта” – 3 еп., документален филм
07:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
09:00 Голф: BMW PGA Championship (The Race to Dubai 2016 – повторение)
13:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – бронз, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
14:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – злато, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
15:00 Тенис: Григор Димитров – Денис Кудла (Abierto Mexicano Telcel, 2016 ATP WORLD TOUR 500 – повторение)
16:45 Тенис: Григор Димитров – Доминик Тийм (Abierto Mexicano Telcel, 2016 ATP WORLD TOUR 500 – III четвъртфинал, повторение)
18:30 Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour, Копенхаген (повторение)
20:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Юджийн (повторение)
22:00 “Световен спорт” – 15-16 еп., обзорно предаване
23:00 “Светът на голфа” – 69 еп., обзорно предаване

Четвъртък 02.06

00:00 Футбол: Гранада – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
01:50 Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
03:40 Футбол: Атлетико /М/ – Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
05:30 “Световен спорт” – 15-16 еп., обзорно предаване
06:30 “Инспектор в ресторанта” – 4 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 69 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: BMW PGA Championship (The Race to Dubai 2016 – повторение)
12:00 Пряко: Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016)
14:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – I полуфинал, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
15:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – II полуфинал, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
16:00 Пряко: Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016)
19:00 Тенис: Григор Димитров – Александър Зверев (Internazionali BNL d’Italia, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
20:00 “На колела” – 11 еп., обзорно предаване
20:30 “IAAF Athletix” – 5 еп., обзорно предаване
21:00 Пряко: Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Рим
23:00 “Светът на голфа” – 70 еп., обзорно предаване

Петък 03.06

00:00 Мото: WORLD RX OF GREAT BRITAIN (FIA World Rallycross Championship 2016 – повторение)
02:00 Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour, Копенхаген (повторение)
03:30 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Юджийн (повторение)
05:30 “IAAF Athletix” – 5 еп., обзорно предаване
06:00 “На колела” – 11 еп., обзорно предаване
06:30 “Инспектор в ресторанта” – 5 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 70 еп., обзорно предаване
08:30 “Pro Bull Riding” – 16 еп., обзорно предаване
09:30 Мото: WORLD RX OF GREAT BRITAIN (FIA World Rallycross Championship 2016 – повторение)
11:30 “IAAF Athletix” – 5 еп., обзорно предаване
12:00 Пряко: Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016)
14:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – бронз, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
15:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – злато, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
16:00 Пряко: Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016)
19:00 Тенис: Григор Димитров – Александър Зверев (BNP Paribas Open, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
22:00 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
22:30 “Footbrazil” – 19 еп., обзорно предаване
23:00 “Светът на голфа” – 71 еп., обзорно предаване

Събота 04.06

00:00 Мото: Gran Premio d’Italia TIM – четвърта свободна тренировка в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
00:45 Мото: Gran Premio d’Italia TIM – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
01:45 Мото: Gran Premio d’Italia TIM – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
03:30 Мото: Gran Premio d’Italia TIM – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
05:00 Мото: Gran Premio d’Italia TIM – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
06:30 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
07:00 Тенис: Григор Димитров – Денис Кудла (Abierto Mexicano Telcel, 2016 ATP WORLD TOUR 500 – повторение)
08:45 Тенис: Григор Димитров – Доминик Тийм (Abierto Mexicano Telcel, 2016 ATP WORLD TOUR 500 – III четвъртфинал, повторение)
10:30 Тенис: Григор Димитров – Александър Зверев (Internazionali BNL d’Italia, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
11:30 “IAAF Athletix” – 6 еп., обзорно предаване
12:00 “На колела” – 12 еп., обзорно предаване
12:30 “Световен спорт” – 15-17 еп., обзорно предаване
13:30 Пряко: Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – квалификация в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
14:20 Пряко: Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – четвърта свободна тренировка в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
15:05 Пряко: Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
16:05 Пряко: Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – квалификация в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
17:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на сезон 2015/2016
18:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Рим (повторение)
20:00 “Световен спорт” – 15-17 еп., обзорно предаване
21:00 Пряко: Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour, Нюпорт
23:00 Тенис: Петра Квитова – Анджелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, WTA Premier 2016 – I полуфинал, повторение)

Неделя 05.06

01:10 Тенис: Агниешка Радванска – Лаура Зигмунд (Porsche Tennis Grand Prix, WTA Premier 2016 – II полуфинал, повторение)
02:40 Тенис: Лаура Зигмунд – Анджелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, WTA Premier 2016 – финал, повторение)
04:10 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 20 еп., обзорно предаване
04:40 Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour, Нюпорт (повторение)
06:30 “Footbrazil”- 19 еп., обзорно предаване
07:00 Тенис: Григор Димитров – Роджър Федерер (Brisbane International presented by Suncorp, Бризбън, Австралия, ATP World Tour 250, 2016 – повторение)
09:15 Тенис: Григор Димитров – Александър Зверев (BNP Paribas Open, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
11:45 Пряко: Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
13:05 Пряко: Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
14:30 Пряко: Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
16:30 “Световен спорт” – 15-17 еп., обзорно предаване
17:30 “Footbrazil” – 19 еп., обзорно предаване
18:00 Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour, Нюпорт (повторение)
20:00 “Pro Bull Riding” – 17 еп., обзорно предаване
21:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Бирмингам (повторение)
23:00 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)

Понеделник 06.06

01:00 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
02:30 “IAAF Athletix” – 6 еп., обзорно предаване
03:00 “На колела” – 12 еп., обзорно предаване
03:30 “Pro Bull Riding” – 17 еп., обзорно предаване
04:30 “Световен спорт” – 15-17 еп., обзорно предаване
05:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
06:30 “Инспектор в ресторанта” – 6 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 71 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016 – повторение)
13:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
14:00 “Световен спорт” – 15-17 еп., обзорно предаване
15:00 Тенис: Григор Димитров – Александър Зверев (BNP Paribas Open, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:30 Тенис: Григор Димитров – Федерико Делбонис (Miami Open presented by Itau, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
19:00 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
21:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 21 еп., обзорно предаване
21:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
23:00 “Светът на голфа” – 72 еп., обзорно предаване

Вторник 07.06

00:00 Футбол: Интернасионал – Атлетико Паранаенсе (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
01:50 Футбол: Атлетико Паранаенсе – Санта Круз (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
03:40 Футбол: Фламенго – Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
05:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 21 еп., обзорно предаване
06:00 “Животни герои: Слонът спасил момиченце” – 4 еп., документален филм
06:30 “Инспектор в ресторанта” – 2 сезон, 1 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 72 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016 – повторение)
13:00 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – четвърта свободна тренировка в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
13:45 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
14:45 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
16:30 Тенис: Григор Димитров – Анди Мъри (Miami Open presented by Itau, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
19:00 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
20:30 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
22:00 “Pro Bull Riding” – 17 еп., обзорно предаване
23:00 “Светът на голфа” – 73 еп., обзорно предаване

Сряда 08.06

00:00 Футбол: Реал /М/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
01:50 Футбол: Гремио – Понте Прета (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
03:40 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
05:30 “Pro Bull Riding” – 17 еп., обзорно предаване
06:30 “Инспектор в ресторанта” – 2 сезон, 2 еп., документален филм
07:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
09:00 Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016 – повторение)
13:00 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
14:00 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
15:30 Тенис: Григор Димитров – Гаел Монфис (Miami Open presented by Itau, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour, Нюпорт (повторение)
20:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Рим (повторение)
22:00 “Световен спорт” – 15-17 еп., обзорно предаване
23:00 “Светът на голфа” – 74 еп., обзорно предаване

Четвъртък 09.06

00:00 Футбол: Барселона – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
01:50 Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour, Нюпорт (повторение)
03:40 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Рим (повторение)
05:30 “Световен спорт” – 15-17 еп., обзорно предаване
06:30 “Инспектор в ресторанта” – 2 сезон, 3 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 74 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016 – повторение)
13:00 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
14:00 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
15:30 Тенис: Григор Димитров – Жил Симон (Monte – Carlo Rolex Masters, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:30 ….

43