Ще ви запознаем с програмата на F+ за 07.11.2016 година – 13.11.2016 година.

Понеделник 07.11

00:00 Мото: 2016 QBE Insurance Australian FIM Speedway Grand Prix (FIM Speedway World Championship 2016 – повторение)
03:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 40 еп., обзорно предаване
03:30 “Pro Bull Riding” – 25 еп., обзорно предаване
04:30 “Световен спорт” – 15-39 еп., обзорно предаване
05:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
06:30 “Да вярваме ли на науката? – Диетична клиника” – 1 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 160 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: TURKISH AIRLINES OPEN (The Race to Dubai 2016 – повторение)
13:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
14:30 Тенис: Маркос Багдатис – Пол-Анри Матьо (2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
15:45 Тенис: Жил Симон – Жюлиен Бенето (2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 “Светът на голфа” – 161 еп., обзорно предаване
19:00 Мото: SHELL MALAYSIA MOTORCYCLE GRAND PRIX – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
21:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 40 еп., обзорно предаване
21:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
23:00 “Светът на голфа” – 162 еп., обзорно предаване

Вторник 08.11

00:00 Футбол: Севиля – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
01:50 Футбол: Виляреал – Бетис (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
03:40 Рио 2016: Лека атлетика – серии (с участието на Ивет Лалова и Радослава Мавродиева – повторение)
04:30 Рио 2016: Художествена гимнастика – финал, ансамбъл (с участието на българския национален ансамбъл – повторение)
05:30 “Footbrazil”- 42 еп., обзорно предаване
06:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 40 еп., обзорно предаване
06:30 “Да вярваме ли на науката? – Аптека” – 2 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 161 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: TURKISH AIRLINES OPEN (The Race to Dubai 2016 – повторение)
12:30 “Светът на голфа” – 162 еп., обзорно предаване
13:30 “Световен спорт” – 15-39 еп., обзорно предаване
14:30 Тенис: Фабио Фонини – Пабло Кареньо-Буста (2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
15:30 Тенис: Робин Хаасе – Фернандо Вердаско (2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:15 Тенис: Григор Димитров – Маркос Багдатис (2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 “Светът на голфа” – 163 еп., обзорно предаване
19:00 Мото: SHELL MALAYSIA MOTORCYCLE GRAND PRIX – квалификация в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
19:50 Мото: SHELL MALAYSIA MOTORCYCLE GRAND PRIX – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
21:15 Футбол: Мач на мира (повторение)
23:00 “Светът на голфа” – 164 еп., обзорно предаване

Сряда 09.11

00:00 Футбол: Реал /М/ – Леганес (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
01:50 Футбол: Лас Палмас – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
03:40 Рио 2016: Стрелба (жени): 50 м въздушен пистолет (с участието на Антоанета Бонева – повторение)
04:30 Рио 2016: Борба (жени): категория до 48 кг (с участието на Елица Янкова – повторение)
05:30 “Pro Bull Riding” – 25 еп., обзорно предаване
06:30 “Да вярваме ли на науката? – Детски център” – 3 еп., документален филм
07:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
09:00 Голф: TURKISH AIRLINES OPEN (The Race to Dubai 2016 – повторение)
12:30 “Светът на голфа” – 164 еп., обзорно предаване
13:30 “Pro Bull Riding” – 25 еп., обзорно предаване
14:30 Тенис: Томаш Бердих – Жоао Соуса (2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:30 Тенис: Фелисиано Лопес – Пиер-Юг Ербер (2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 “Светът на голфа” – 165 еп., обзорно предаване
19:00 Мото: SHELL MALAYSIA MOTORCYCLE GRAND PRIX – квалификация в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
19:50 Мото: SHELL MALAYSIA MOTORCYCLE GRAND PRIX – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
21:15 Футбол: Севиля – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
23:00 “Светът на голфа” – 166 еп., обзорно предаване

Четвъртък 10.11

00:00 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
01:50 Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ – Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
03:40 Рио 2016: Лека атлетика (жени – финали): скок височина (с участието на Мирела Демирева – повторение)
04:30 Рио 2016: Художествена гимнастика – финал, индивидуално (с участието на Невяна Владинова – повторение)
05:30 “Световен спорт” – 15-39 еп., обзорно предаване
06:30 “Да вярваме ли на науката? – СПА център” – 4 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 165 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: TURKISH AIRLINES OPEN (The Race to Dubai 2016 – повторение)
10:00 “Светът на голфа” – 166 еп., обзорно предаване
11:00 Пряко: Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016)
17:00 Тенис: Адриан Манарино/Куентин Халис – Новак Джокович/Ненад Зимонич (2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 “Светът на голфа” – 167 еп., обзорно предаване
19:00 Мото: Neste World RX of Latvia (FIA World Rallycross Championship 2016 – повторение)
21:00 Футбол: Реал /М/ – Леганес (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
23:00 “Светът на голфа” – 168 еп., обзорно предаване

Петък 11.11

00:00 Футбол: Фламенго – Ботафого (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
01:50 Футбол: Сао Пауло – Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
03:40 Футбол: Коритиба – Атлетико /Минейро/ (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
05:30 “IAAF Athletix” – 24 еп., обзорно предаване
06:00 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
06:30 “Удоволствие и болка” – документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 167 еп., обзорно предаване
08:30 Тенис: Анджелик Кербер – Доминика Цибулкова (BNP Paribas WTA Finals Singapore – Сингапур, финал и награждаване; WTA Premier 2016 – повторение)
10:00 “Светът на голфа” – 168 еп., обзорно предаване
11:00 Пряко: Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016)
17:00 Тенис: Хенри Континен/Диего Перес – Куентин Халис/Адриан Манарино (2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 “Светът на голфа” – 169 еп., обзорно предаване
19:00 Мото: ALL-INKL.COM WORLD RX OF GERMANY (FIA World Rallycross Championship 2016 – повторение)
21:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
22:00 “Footbrazil”- 42 еп., обзорно предаване
22:30 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
23:00 “Светът на голфа” – 170 еп., обзорно предаване

Събота 12.11

00:00 Мото: 2016 Monster Energy FIM Speedway World Cup (първи етап – повторение)
02:30 Мото: 2016 Monster Energy FIM Speedway World Cup (втори етап – повторение)
04:45 Рио 2016: Борба (жени): категория до 58 кг (с участието на Мими Христова – повторение)
05:30 Рио 2016: Бокс категория до 69 кг мъже (предварителен кръг, Симеон Чамов – Онур Сипал – повторение)
06:30 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
07:00 Тенис: Марин Чилич – Кей Нишикори (Swiss Indoors Basel – Базел, Швейцария; 2016 ATP WORLD TOUR 500 – финал и награждаване, повторение)
09:00 Тенис: Анди Мъри – Джо-Вилфрид Цонга (Erste Bank Open 500 – Виена, Австрия; 2016 ATP WORLD TOUR 500 – финал и награждаване, повторение)
11:30 “Световен спорт” – 15-40 еп., обзорно предаване
12:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
13:30 Пряко: Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – квалификация в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
14:20 Пряко: Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – четвърта свободна тренировка в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
15:00 Пряко: Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
16:10 Пряко: Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – квалификация в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
17:00 “Световен спорт” – 15-40 еп., обзорно предаване
18:00 Тенис: Григор Димитров – Маркос Багдатис (2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:45 Тенис: 2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция – полуфинали (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
23:00 “Pro Bull Riding” – 25 еп., обзорно предаване

Неделя 13.11

00:00 Мото: 2016 Monster Energy FIM Speedway World Cup (полуфинал – повторение)
02:15 Мото: 2016 Monster Energy FIM Speedway World Cup (финал – повторение)
05:00 Рио 2016: Висок скок – квалификации (с участието на Тихомир Иванов – повторение)
06:00 Рио 2016: Кану-каяк (мъже): спринт 200 м двуместен каяк (финал – повторение)
06:25 “Footbrazil”- 42 еп., обзорно предаване
07:00 Тенис: Шуай Пенг – Алисън Риск (Tianjin Open – финал и награждаване; WTA International 2016 – повторение)
09:00 Тенис: Анджелик Кербер – Доминика Цибулкова (BNP Paribas WTA Finals Singapore – Сингапур, финал и награждаване; WTA Premier 2016 – повторение)
10:45 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
11:45 Пряко: Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
13:05 Пряко: Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
14:30 Пряко: Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
16:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)
18:00 Тенис: Григор Димитров – Новак Джокович (2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
19:30 Тенис: 2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция – финал (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
22:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Понеделник 14.11

00:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
02:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
03:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 41 еп., обзорно предаване
04:00 “IAAF Athletix” – 24 еп., обзорно предаване
04:30 “Световен спорт” – 15-40 еп., обзорно предаване
05:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
06:30 “Защо говорим?” – документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 169 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016 – повторение)
12:30 “Светът на голфа” – 170 еп., обзорно предаване
13:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
14:30 Тенис: Григор Димитров – Стан Вавринка (Western-Southern Open, Синсинати – ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)
18:00 “Светът на голфа” – 171 еп., обзорно предаване
19:00 Мото: Церемония по награждаване на шампионите в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
20:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 41 еп., обзорно предаване
20:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
22:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Вторник 15.11

00:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
05:30 “Footbrazil”- 42 еп., обзорно предаване
06:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 41 еп., обзорно предаване
06:30 “Да си играеш на Бог” – документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 171 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016 – повторение)
12:30 “Светът на голфа” – 172 еп., обзорно предаване
13:30 “Световен спорт” – 15-40 еп., обзорно предаване
14:30 Тенис: Григор Димитров – Иво Карлович (Rogers Cup 2016, ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)
18:00 “Светът на голфа” – 173 еп., обзорно предаване
19:00 “Светът на голфа” – 174 еп., обзорно предаване
20:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – квалификация в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
20:45 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
22:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Сряда 16.11

00:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
06:30 “Как спътниците управляват живота ни?” – документален филм
07:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
09:00 Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016 – повторение)
12:30 “Светът на голфа” – 174 еп., обзорно предаване
13:30 “Pro Bull Riding” – 26 еп., обзорно предаване
14:30 Тенис: Григор Димитров – Денис Шаповалов (Rogers Cup 2016, ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)
18:00 “Светът на голфа” – 175 еп., обзорно предаване
19:00 “Светът на голфа” – 176 еп., обзорно предаване
20:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – квалификация в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
20:45 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
22:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Четвъртък 17.11

00:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
05:30 “Световен спорт” – 15-40 еп., обзорно предаване
06:30 …..

37