Ще ви запознаем с програмата на F+ за 21.11.2016 година – 27.11.2016 година:

Понеделник 21.11

02:15 Тенис: Анджелик Кербер – Доминика Цибулкова – финал (BNP Paribas WTA Finals Singapore, WTA Premier 2016 – повторение)
04:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 42 еп., обзорно предаване
04:30 “Световен спорт” – 15-41 еп., обзорно предаване
05:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
06:30 “Динозаврите: По следите на живота” – документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 179 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016 – повторение)
12:30 “Светът на голфа” – 180 еп., обзорно предаване
13:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
14:30 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 “Светът на голфа” – 181 еп., обзорно предаване
19:00 Футбол: Барселона – Малага (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
21:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 43 еп., обзорно предаване
21:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
23:00 “Светът на голфа” – 182 еп., обзорно предаване

Вторник 22.11

00:00 Футбол: Барселона – Малага (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
02:00 Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ – Севиля (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
04:00 Рио 2016: Спортна гимнастика (мъже): халки, земя (повторение)
04:20 Рио 2016: Спортна гимнастика (отборно мъже): халки, успоредка (повторение)
05:30 “Footbrazil”- 43 еп., обзорно предаване
06:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 43 еп., обзорно предаване
06:30 “Голф войната на Доналд Тръмп” – документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 181 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016 – повторение)
12:30 “Светът на голфа” – 182 еп., обзорно предаване
13:30 “Световен спорт” – 15-41 еп., обзорно предаване
14:30 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 “Светът на голфа” – 183 еп., обзорно предаване
19:00 Футбол: Атлетико /М/ – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
21:00 Мото: Макао Guia Race 2.0T – състезания (повторение)
23:00 “Светът на голфа” – 184 еп., обзорно предаване

Сряда 23.11

00:00 Футбол: Атлетико /М/ – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
02:00 Футбол: Валенсия – Гранада (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
04:00 Рио 2016: Скокове на батут жени (финал – повторение)
04:35 Рио 2016: Скокове на батут мъже (полуфинали – повторение)
05:30 “Pro Bull Riding” – 23 еп., обзорно предаване
06:30 “Аз вярвам в… призраци” – 1 еп., документален филм
07:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
09:00 Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016 – повторение)
12:30 “Светът на голфа” – 184 еп., обзорно предаване
13:30 “Pro Bull Riding” – 23 еп., обзорно предаване
14:30 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 “Светът на голфа” – 185 еп., обзорно предаване
19:00 Футбол: Атлетик /Б/ – Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
21:00 Мото: FIA GT World Cup – Гран при на Макао – първо състезание (повторение)
22:10 Рио 2016: Лека атлетика – серии (с участието на Ивет Лалова и Радослава Мавродиева – повторение)
23:00 “Светът на голфа” – 186 еп., обзорно предаване

Четвъртък 24.11

00:00 Футбол: Атлетик /Б/ – Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
02:00 Мото: Макао Guia Race 2.0T – първо състезание (повторение)
03:00 Пряко: Голф: Световна купа по голф, Австралия
08:00 Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016 – повторение)
12:30 “Светът на голфа” – 186 еп., обзорно предаване
13:30 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 “Светът на голфа” – 187 еп., обзорно предаване
19:00 Футбол: Палмейрас – Ботафого (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
21:00 Мото: FIA GT World Cup – Гран при на Макао – второ състезание (повторение)
22:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 43 еп., обзорно предаване
23:00 “Светът на голфа” – 188 еп., обзорно предаване

Петък 25.11

00:00 Футбол: Палмейрас – Ботафого (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
02:00 Мото: Макао Guia Race 2.0T – второ състезание (повторение)
03:00 Пряко: Голф: Световна купа по голф, Австралия
08:00 Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP – финал (The Race to Dubai 2016 – повторение)
10:40 Тенис: Наоми Осака – Каролина Вожняцки (Toray Pan Pacific Open, Токио, Япония – финал, WTA Premier 2016 – повторение)
12:30 “Светът на голфа” – 188 еп., обзорно предаване
13:30 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 “Светът на голфа” – 189 еп., обзорно предаване
19:00 Футбол: Фламенго – Коритиба (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
21:00 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
21:30 “Footbrazil”- 44 еп., обзорно предаване
22:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
23:00 “Светът на голфа” – 190 еп., обзорно предаване

Събота 26.11

00:00 Футбол: Фламенго – Коритиба (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
01:50 Мото: 50-то издание на Гран при на Макао по мотоциклетизъм (повторение)
03:00 Пряко: Голф: Световна купа по голф, Австралия
08:00 Тенис: Моника Никулеску – Лара Аруабарена Весино (Korea Open Tennis, Сеул, Корея – финал и награждаване, WTA International Events 2016 – повторение)
10:15 Тенис: Петра Квитова – Доминика Цибулкова (Dongfeng Motor Wuhan Open – Ухан, Китай – финал, WTA Premier 2016 – повторение)
11:30 “Световен спорт” – 15-42 еп., обзорно предаване
12:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
13:30 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 “Световен спорт” – 15-42 еп., обзорно предаване
19:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
20:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
21:45 Пряко: Футбол: Севиля – Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
23:40 Мото: FIA F3 World Cup – Формула 3 Гран при на Макао – първо състезание (повторение)

Неделя 27.11

00:45 Мото: FIA F3 World Cup – Формула 3 Гран при на Макао – второ състезание (повторение)
02:15 Голф: Световна купа по голф, Австралия (повторение от предния ден)
03:00 Пряко: Голф: Световна купа по голф, Австралия
08:00 Тенис: Агниешка Радванска – Джоана Конта (China Open – Пекин, Китай – финал; WTA Premier 2016)
09:40 Тенис: Шуай Пенг – Алисън Риск (Tianjin Open – финал; WTA International 2016 – повторение)
11:30 “Pro Bull Riding” – 26 еп., обзорно предаване
12:30 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
13:00 Пряко: Футбол: Виляреал – Алавес (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
15:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:15 Пряко: Футбол: Осасуна – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
19:05 Пряко: Мото: WORLD RX OF ARGENTINA (FIA World Rallycross Championship 2016)
21:00 “Pro Bull Riding” – 26 еп., обзорно предаване
22:00 Голф: Световна купа по голф, Австралия – финален ден (повторение)

Понеделник 28.11

03:00 “Pro Bull Riding” – 26 еп., обзорно предаване
04:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 44 еп., обзорно предаване
04:30 “Световен спорт” – 15-42 еп., обзорно предаване
05:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
06:30 “Рупърт Мърдок” – 1 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 189 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: Световна купа по голф, Австралия (повторение)
12:30 “Светът на голфа” – 190 еп., обзорно предаване
13:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
14:30 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
19:50 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 44 еп., обзорно предаване
20:10 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
21:45 Пряко: Футбол: Лас Палмас – Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
23:45 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)

Вторник 29.11

01:45 Футбол: Виляреал – Алавес (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
03:40 Рио 2016: Спортна гимнастика (мъже): халки, земя (повторение)
04:00 Рио 2016: Спортна гимнастика мъже: халки (финал – повторение)
04:30 Рио 2016: Спортна гимнастика мъже: висилка (финал – повторение)
05:00 Рио 2016: Спортна гимнастика мъже: успоредка (финал – повторение)
05:30 “Footbrazil”- 44 еп., обзорно предаване
06:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 44 еп., обзорно предаване
06:30 …..

33