Ще ви запознаем с програмата на Sport+ за 30.05.2016 година – 05.06.2016 година.

Понеделник 30.05

00:00 “Footbrazil”- 18 еп., обзорно предаване
00:30 Пряко: Футбол: Сантос – Интернасионал (Бразилско първенство, сезон 2016)
02:30 Голф: BMW PGA Championship (The Race to Dubai 2016 – повторение)
05:00 “IAAF Athletix” – 5 еп., обзорно предаване
05:30 “На колела” – 11 еп.,обзорно предаване
06:00 “Дневниците на големите котки” – 3 сезон, 3 еп., документален филм
07:00 “Рейгън” – 1 еп., документален филм
08:00 “Истински истории в гръцката митология” – 1 еп., документален филм
09:00 “Черен бряг – африканския преврат на Саймън Ман” – документален филм
10:00 “Ловци на бомби” – 1 еп., документален филм
11:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
12:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Юджийн (повторение)
14:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – I полуфинал, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
15:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – II полуфинал, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
16:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – бронз, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
17:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – злато, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
18:00 “Истински истории в гръцката митология” – 1 еп., документален филм
19:00 “Рейгън” – 1 еп., документален филм
20:00 Футбол: Крузейро – Америка МГ (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
22:00 Мото: WORLD RX OF GREAT BRITAIN (FIA World Rallycross Championship 2016 – повторение)

Вторник 31.05

00:00 Голф: BMW PGA Championship (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Дневниците на големите котки” – 4 сезон, 1 еп., документален филм
07:00 “Рейгън” – 2 еп., документален филм
08:00 “Истински истории в гръцката митология” – 2 еп., документален филм
09:00 “Русия на четири колела” – 1 еп., документален филм
10:00 “Ловци на бомби” – 2 еп., документален филм
11:00 “Световен спорт” – 15-16 еп., обзорно предаване
12:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на сезон 2015/2016
13:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – I полуфинал, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
14:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – II полуфинал, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
15:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – бронз, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
16:00 Плажен Волейбол: FIVB Grand Slam, Москва – злато, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
17:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 20 еп., обзорно предаване
17:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
19:00 “Световен спорт” – 15-16 еп., обзорно предаване
20:00 Футбол: Атлетико Паранаенсе – Фигуеренсе (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
22:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Шанхай (повторение)

Сряда 01.06

00:00 Голф: BMW PGA Championship (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Дневниците на големите котки” – 4 сезон, 2 еп., документален филм
07:00 “Необикновените пътешествия на Земята” – 1 еп., документален филм
08:00 “Историята на разкоша: Древна Гърция – “Нищо излишно”” – 1 еп., документален филм
09:00 “Русия на четири колела” – 2 еп., документален филм
10:00 “Съкровищата на Древен Египет” – 1 еп., документален филм
11:00 “Pro Bull Riding” – 16 еп., обзорно предаване
12:00 Мото: WORLD RX OF GREAT BRITAIN (FIA World Rallycross Championship 2016 – повторение)
15:30 Тенис: Новак Джокович – Рафаел Надал (Internazionali BNL d’Italia, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 “Историята на разкоша: Древна Гърция – “Нищо излишно”” – 1 еп., документален филм
19:00 “Необикновените пътешествия на Земята” – 1 еп., документален филм
20:00 Футбол: Сао Пауло – Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
22:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Рабат (повторение)

Четвъртък 02.06

00:00 Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour – Fremantle 2016 (повторение)
01:30 Пряко: Футбол: Интернасионал – Атлетико Паранаенсе (Бразилско първенство, сезон 2016)
03:30 Голф: BMW PGA Championship (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Дневниците на големите котки” – 4 сезон, 3 еп., документален филм
07:00 “Необикновените пътешествия на Земята” – 2 еп., документален филм
08:00 “Историята на разкоша: Средновековието – “Смъртен грях”” – 2 еп., документален филм
09:00 “Китай на четири колела” – 1 еп., документален филм
10:00 “Съкровищата на Древен Египет” – 2 еп., документален филм
11:00 “IAAF Athletix” – 5 еп., обзорно предаване
11:30 “На колела” – 11 еп., обзорно предаване
12:00 Пряко: Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016)
14:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Юджийн (повторение)
16:00 Пряко: Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016)
19:00 “Необикновените пътешествия на Земята” – 2 еп., документален филм
20:00 “Павлопетри – градът под вълните” – документален филм
21:00 Пряко: Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Рим
23:00 “Китай на четири колела” – 1 еп., документален филм

Петък 03.06

00:00 Голф: BMW PGA Championship (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Дневниците на големите котки” – 5 сезон, 1 еп., документален филм
07:00 “Необикновените пътешествия на Земята” – 3 еп., документален филм
08:00 “Павлопетри – градът под вълните” – документален филм
09:00 “Китай на четири колела” – 2 еп., документален филм
10:00 “Съкровищата на Древен Египет” – 3 еп., документален филм
11:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 20 еп., обзорно предаване
11:30 “Footbrazil”- 19 еп., обзорно предаване
12:00 Пряко: Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016)
14:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Рим (повторение)
16:00 Пряко: Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016)
19:00 “Необикновените пътешествия на Земята” – 3 еп., документален филм
20:00 Футбол: Интернасионал – Атлетико Паранаенсе (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
22:00 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
22:30 “Footbrazil”- 19 еп., обзорно предаване
23:00 “Китай на четири колела” – 2 еп., документален филм

Събота 04.06

00:00 Тенис: Доминика Цибулкова – Луиза Чирико (Mutua Madrid Open, WTA Premier 2016 – I полуфинал, повторение)
01:00 Тенис: Симона Халеп – Саманта Стосър (Mutua Madrid Open, WTA Premier 2016 – II полуфинал, повторение)
02:00 Тенис: Доминика Цибулкова – Симона Халеп (Mutua Madrid Open, WTA Premier 2016 – финал, повторение)
03:30 Тенис: Open de Nice Cote d’Azur – финал (2016 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
06:00 “Дневниците на големите котки” – 5 сезон, 2 еп., документален филм
07:00 “Чудесата на слънчевата система: Империята на Слънцето” – 1 еп., документален филм
08:00 “Бака – стон от гората” – документален филм
09:30 “IAAF Athletix” – 6 еп., обзорно предаване
10:00 “Световен спорт” – 15-17 еп., обзорно предаване
11:00 “Footbrazil”- 19 еп., обзорно предаване
11:30 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
12:00 Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour, Копенхаген (повторение)
13:30 Пряко: Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – квалификация в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
14:30 Пряко: Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016)
18:30 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – квалификация в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
19:20 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – квалификация в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
20:15 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – четвърта свободна тренировка в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
21:00 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
22:00 Пряко: Футбол: Атлетико Паранаенсе – Санта Круз (Бразилско първенство, сезон 2016)

Неделя 05.06

00:00 Тенис: Internazionali BNL d’Italia (WTA Premier 2016 – повторение)
06:00 “Дневниците на големите котки” – 5 сезон, 3 еп., документален филм
07:00 “Чудесата на слънчевата система: Порядък от хаос” – 2 еп., документален филм
08:00 “Пустинната война на Чърчил: Пътят към Ел Аламейн” – документален филм
09:30 “На колела” – 12 еп.,обзорно предаване
10:00 “Pro Bull Riding” – 17 еп., обзорно предаване
11:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на сезон 2015/2016
12:00 Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour, Нюпорт (повторение)
14:00 Пряко: Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016)
18:30 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
20:00 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
22:00 Пряко: Футбол: Фламенго – Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2016)

Понеделник 06.06

00:00 “Footbrazil”- 19 еп., обзорно предаване
00:30 Пряко: Футбол: Гремио – Понте Прета (Бразилско първенство, сезон 2016)
02:20 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
03:05 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
05:00 “IAAF Athletix” – 6 еп., обзорно предаване
05:30 “На колела” – 12 еп.,обзорно предаване
06:00 “Дневниците на големите котки: Историята на Таму” – документален филм
07:00 “Чудесата на слънчевата система: Тънката синя линия” – 3 еп., документален филм
08:00 “Пътуващите антиквари” – сезон 32, 1 еп., документален филм
09:00 “Век на авиацията: Реактивните самолети 1939 – 1950 г.” – документален филм
10:00 “Пекин – Биография на имперската столица: Център на Космоса” – 1 еп., документален филм
11:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
12:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Рим (повторение)
14:00 Тенис: Internazionali BNL d’Italia (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 “Пътуващите антиквари” – сезон 32, 1 еп., документален филм
19:00 “Век на авиацията: Реактивните самолети 1939 – 1950 г.” – документален филм
20:00 Футбол: Атлетико Паранаенсе – Санта Круз (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
22:00 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)

Вторник 07.06

00:00 Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Дивото приключение на Бил Бейли” – 1 еп., документален филм
07:00 “Чудесата на слънчевата система: Жив или мъртъв” – 4 еп., документален филм
08:00 “Пътуващите антиквари” – сезон 32, 2 еп., документален филм
09:00 “Век на авиацията: Военноморска авиация 1945 – 1995 г.” – документален филм
10:00 “Пекин – Биография на имперската столица: Императори, завоеватели и бунтовници” – 3 еп., документален филм
11:00 “Световен спорт” – 15-17 еп., обзорно предаване
12:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Бирмингам (повторение)
14:00 Тенис: Internazionali BNL d’Italia (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 21 еп., обзорно предаване
17:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
19:00 “Световен спорт” – 15-17 еп., обзорно предаване
20:00 Футбол: Фламенго – Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
22:00 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
23:30 Мото: GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)

Сряда 08.06

01:00 Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Дивото приключение на Бил Бейли” – 2 еп., документален филм
07:00 “Чудесата на слънчевата система: Извънземните” – 5 еп., документален филм
08:00 “Пътуващите антиквари” – сезон 32, 3 еп., документален филм
09:00 “Век на авиацията: Историята на хеликоптера” – документален филм
10:00 “Замъците – История на британските укрепления: Оръдия на нашествието” – 1 еп., документална поредица
11:00 “Pro Bull Riding” – 17 еп., обзорно предаване
12:00 Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour, Нюпорт (повторение)
14:00 Тенис: Новак Джокович – Кей Нишикори (Internazionali BNL d’Italia, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – I полуфинал, повторение)
17:00 Тенис: Анди Мъри – Лука Пуи (Internazionali BNL d’Italia, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – II полуфинал, повторение)
18:00 “Пътуващите антиквари” – сезон 32, 3 еп., документален филм
19:00 “Век на авиацията: Историята на хеликоптера” – документален филм
20:00 Футбол: Гремио – Понте Прета (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
22:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Рим (повторение)

Четвъртък 09.06

00:00 Голф: Nordea Masters (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Фреди Флинтоф сам сред дивата пустош” – 1 еп., документален филм
07:00 “Земята под вода: Най- голямото предизвикателство” – документален филм
08:00 “Изкуството на Америка: В търсене на рая” – 1 еп., документален филм
09:00 “Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи – Студената война 1945-1989 г.” – документален филм
10:00 “Замъците – История на британските укрепления: Кралство на завоевания” – 2 еп., документална поредица
11:00 “IAAF Athletix” – 6 еп., обзорно предаване
11:30 “На колела” – 12 еп., обзорно предаване
12:00 Мото: WORLD RX OF GREAT BRITAIN (FIA World Rallycross Championship 2016 – повторение)
14:00 Тенис: Тенис: Новак Джокович – Анди Мъри (Internazionali BNL d’Italia, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – финал и награждаване, повторение)
16:00 …

32