Ще ви запознаем с програмата на KinoNova за 04.07.2016 година – 10.07.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 04.07.2016

05:30 „Птиците умират сами” – сериал, /п/
06:40 „С аромат на отмъщение”– мистерия с уч. на Брук Бърнс, Ашли Джоунс, Тим Розън и др., /п/
08:40 „Птиците умират сами” – сериал
09:40 „Костюмари” – сериал, сезон 4, /п/
10:40 „Ризоли и Айлс: Криминални досиета” – сериал, сезон 1, /п/
11:40 „Предложение за брак” – романтичен с уч. на Кайла Юел, Раян Мериман, Катлийн Куинлан, Тимъти Ботъмс и др., /п/
13:30 „Хамлет 2” – комедия с уч. на Стив Кууган, Катрин Кийнър, Дейвид Аркет, Маршал Бел, Мелани Диаз и др., /п/
15:30 „Съкровището: Книгата на тайните” – екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Даян Крюгер, Джъстин Барта, Джон Войт, Хелън Мирън, Ед Харис, Харви Кайтел, Брус Грийнуд и др., /п/
18:00 „Костюмари” – сериал, сезон 4
19:00 „Ризоли и Айлс: Криминални досиета” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10
21:00 „Роки” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс и др.
23:30 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10, /п/
00:30 „Птиците” – ужаси с уч. на Типи Хедрън, Род Тейлър, Джесика Танди, Сюзан Плешет, Вероника Картрайт, Етел Грифис и др.

ВТОРНИК, 05.07.2016

05:45 „Птиците умират сами” – сериал, /п/
06:45 „Мините на цар Соломон” – приключенски с уч. на Патрик Суейзи, Алисън Дууди, Рой Марсдън, Гавин Хууд, Лангли Къркуд и др., I част, /п/
08:45 „Птиците умират сами: Изгубени години” – сериал
09:45 „Костюмари” – сериал, сезон 4, /п/
10:45 „Ризоли и Айлс: Криминални досиета” – сериал, сезон 1, /п/
11:45 „Мажоретки” – комедия с уч. на Ан Джъдсън-Ягър, Брий Търнър, Брайс Джонсън, Кевин Куни и др., /п/
13:45 „Дългът зове” – семеен с уч. на Даниела Моне, Кели Блац, Лесли Дейвид Бейкър, Дафни Зунига и др., /п/
15:30 „Роки” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс и др., /п/
18:00 „Костюмари” – сериал, сезон 4
19:00 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7, 2 епизода
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10
21:00 „Роки 2” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс и др.
23:30 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10, /п/
00:30 „Бойна звезда: Галактика кръв и хром” – екшън-фантастика с уч. на Люк Паскуалино, Бен Котън, Лили Бордан и др.

СРЯДА, 06.07.2016

05:45 „Птиците умират сами: Изгубени години” – сериал, /п/
06:45 „Мините на цар Соломон” – приключенски с уч. на Патрик Суейзи, Алисън Дууди, Рой Марсдън, Гавин Хууд, Лангли Къркуд и др., II част, /п/
08:45 „Птиците умират сами: Изгубени години” – сериал
09:45 „Костюмари” – сериал, сезон 4, /п/
10:45 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7, 2 епизода, /п/
11:45 „Добрата майка” – мистерия с уч. на Хелън Слейтър, Джийн Луиза Кели, Патрик Фабиан и др.
13:40 „Истории от войната” – военна драма с уч. на Джеф Голдблум, Луиз Ломбард, Джефри Нордлинг, Лейк Бел и др.
15:30 „Роки 2” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс и др.
18:00 „Костюмари” – сериал, сезон 4
19:00 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7, 2 епизода
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10
21:00 „Роки 3” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс, Хълк Хоган, Тони Бъртън и др.
23:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10, /п/
00:00 „Истории от войната” – военна драма с уч. на Джеф Голдблум, Луиз Ломбард, Джефри Нордлинг, Лейк Бел и др., /п/
02:00 „Идеалният шеф” – драма с уч. на Джейми Лънър, Линдън Ашби, Ашли Легат, Гари Хъдсън и др., /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 08.07.2016

06:00 „Птиците умират сами: Изгубени години” – сериал, /п/
07:00 „Измяната” – драма с уч. на Жаклин МакИнес Уд, Зоуи Палмър, Шон Робъртс и др., /п/
09:00 „Птиците умират сами: Изгубени години” – сериал
10:00 „Костюмари” – сериал, сезон 4, /п/
11:00 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7, 2 епизода, /п/
12:00 „Детектив” – криминален с уч. на Том Беринджър, Анабет Гиш, Рик Гомес, Сибил Шпепард, Дейвид Аткинсон, Франк Уоли и др., I част
14:00 „Спасяването на Джесика Линч” – военна драма с уч. на Никълас Гилак, Лора Ригън, Брент Секстън и др.
16:00 „Роки 3” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс, Хълк Хоган, Тони Бъртън и др., /п/
18:00 „Костюмари” – сериал, сезон 4
19:00 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7, 2 епизода
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10
21:00 „Роки 4” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс, Тони Бъртън, Долф Лундгрен и др.
23:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10, /п/
00:00 „Спасяването на Джесика Линч” – военна драма с уч. на Никълас Гилак, Лора Ригън, Брент Секстън и др., /п/

ПЕТЪК, 09.07.2016

06:00 „Птиците умират сами: Изгубени години” – сериал, /п/
07:00 „Добрата майка” – мистерия с уч. на Хелън Слейтър, Джийн Луиза Кели, Патрик Фабиан и др., /п/
09:00 „Птиците умират сами: Изгубени години” – сериал
10:00 „Костюмари” – сериал, сезон 4, /п/
11:00 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7, 2 епизода, /п/
12:00 „Детектив” – криминален с уч. на Том Беринджър, Анабет Гиш, Рик Гомес, Сибил Шпепард, Дейвид Аткинсон, Франк Уоли и др., II част
14:00 „Клауд най” – приключенски с уч. на Джефри Нордлинг, Дав Камерън, Люк Бенуард, Майк К. Манинг, Киърси Клемънс, Карлън Джефри, Тейтъм Чиники и др.
16:00 „Роки 4” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс, Тони Бъртън, Долф Лундгрен и др., /п/
18:00 „Костюмари”(премиера) – сериал, сезон 5
19:00 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7, 2 епизода
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10
21:00 „Роки 5” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Тони Бъртън, Сейдж Сталоуни др.
23:15 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10, /п/
00:15 „Паранормална активност 2” – ужаси с уч. на Браян Боланд, Моли Ефраим, Кейти Федърстън, Сет Гинсбърг и др.

СЪБОТА, 10.07.2016

06:00 „Перфектното гадже” – драма с уч. на Ашли Скот, Дженифър Тейлър, Ейдън Търнър, Сюзън Блейкли и др.
08:00 „Клауд най” – приключенски с уч. на Джефри Нордлинг, Дав Камерън, Люк Бенуард, Майк К. Манинг, Киърси Клемънс, Карлън Джефри, Тейтъм Чиники и др., /п/
09:45 „Лизи Макгуайър: Поп звезда” – комедия с уч. на Хилари Дъф, Адам Ламбърг, Робърт Карадайн, Холи Тод, Джейк Томас, Алекс Борстейн, Клейтън Снайдер, Ашли Брилаулт, Карли Шрьодер и др.
11:45 „Невинна лъжа” – комедия с уч. на Попи Монтгомъри, Адам Кауфман, Чела Хорсдал, Одри Василевски и др.
13:40 „Риболов в пустинята” – романтична комедия с уч. на Юън Макгрегър, Емили Блънт, Кристи Скот Томас и др.
16:00 „Роки 5” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Тони Бъртън, Сейдж Сталоуни др., /п/
18:10 „Бизнесът на влюбването” – романтична комедия с уч. на Хилари Дъф, Мат Далас, Джейми Пресли, Майкъл Макмилиан, Крис Кармък, Дженифър Кулидж и др.
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10
21:00 „Назначението” – екшън-трилър с уч. на Ейдън Куин, Доналд Съдърланд, Бен Кингсли, Клаудиа Фери и др.
23:30 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10, /п/
00:30 „Риболов в пустинята” – романтична комедия с уч. на Юън Макгрегър, Емили Блънт, Кристи Скот Томас и др., /п/

НЕДЕЛЯ, 11.07.2016

05:50 „Лизи Макгуайър: Поп звезда” – комедия с уч. на Хилари Дъф, Адам Ламбърг, Робърт Карадайн, Холи Тод, Джейк Томас, Алекс Борстейн, Клейтън Снайдер, Ашли Брилаулт, Карли Шрьодер и др., /п/
07:50 „Всички обичат Джейк” – романтична комедия с уч. на Кандис Камерън Бър, Виктор Уебстър, Кейти Хоукинс, Джеймисън Джоунс и др., /п/
09:40 „Бизнесът на влюбването” – романтична комедия с уч. на Хилари Дъф, Мат Далас, Джейми Пресли, Майкъл Макмилиан, Крис Кармък, Дженифър Кулидж и др., /п/
11:30 „Пълна промяна” – романтична комедия с уч. на Брук Бърнс, Дилън Бруно, Валъри Харпър, Джон Ратценбъргър и др.
13:30 „Последен анализ ” – трилър с уч. Ричард Гиър, Ким Бейсинджър, Ума Търман, Ерик Робъртс, Пол Гилфойл и др.
16:00 „София – Ден и Нощ” – реалити сериал, 4 епизода, /п/
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10
21:00 „Братята тигри” – приключенски с уч. на Гай Пиърс, Жан-Клод Драйфус, Фреди Хаймор, Оан Нгуен и др.
23:10 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10, /п/
00:10 „Последен анализ ” – трилър с уч. Ричард Гиър, Ким Бейсинджър, Ума Търман, Ерик Робъртс, Пол Гилфойл и др., /п/

53