Ще ви запознаем с програмата на KinoNova за 07.11.2016 година – 13.11.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 07.11.2016

05:40 „Птиците умират сами” – сериал, /п/
06:40 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 15
08:40 „Птиците умират сами” – сериал
09:40 „Касъл” – сериал, сезон 5, /п/
10:40 „Мотив” – сериал, сезон 4, /п/
11:40 „Пинокио” – семеен с уч. на Боб Хоскинс, Лучиана Литицето, Томас Сангстър, Маргерита Бай, Виоланте Плачидо, Алесандро Гасман, Роби Кай и др., I част, /п/
13:45 „Операция: „Кексче” – комедия с уч. на Дийн Кейн, Кристи Суонсън, Уейд Уилямс, Дона Пескоу и др., /п/
15:45 „G.I. Joe: Изгревът на Кобра” – екшън с уч. Денис Куейд, Чанинг Тейтъм, Марлон Уейънс, Рейчъл Никълс, Сиена Милър, Джоузеф Гордън-Левит, Рей Парк, Кристофър Екелстън и др., /п/
18:00 „Касъл” – сериал, сезон 5
19:00 „Мотив” – сериал, сезон 4
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1
21:00 „Да кажа или да не кажа?” – комедия с уч. на Винс Вон, Кевин Джеймс, Уинона Райдър, Дженифър Конъли, Чанинг Тейтъм, Куин Латифа и др.
23:15 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1 /п/
00:15 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 15, /п/

ВТОРНИК, 08.11.2016

05:40 „Птиците умират сами” – сериал, /п/
06:40 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 15
08:40 „Птиците умират сами: Изгубени години” – сериал
09:40 „Касъл” – сериал, сезон 5, /п/
10:40 „Мотив” – сериал, сезон 4, /п/
11:40 „Пинокио” – семеен с уч. на Боб Хоскинс, Лучиана Литицето, Томас Сангстър, Маргерита Бай, Виоланте Плачидо, Алесандро Гасман, Роби Кай и др., II част, /п/
13:40 „Голямото скачане” – комедия с уч. на Пиърс Броснан, Тони Колет, Имоджен Путс, Арън Пол, Розамунд Пайк, Сам Нийл и др., /п/
15:45 „Да кажа или да не кажа?” – комедия с уч. на Винс Вон, Кевин Джеймс, Уинона Райдър, Дженифър Конъли, Чанинг Тейтъм, Куин Латифа и др , /п/
18:00 „Касъл” – сериал, сезон 5
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1
21:00 „Джак Райън: Теория на хаоса” – екшън-трилър с уч. на Крис Пайн, Кевин Костнър, Кийра Найтли, Кенет Брана, Колм Феоре и др.
23:10 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1, /п/
00:10 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 15, /п/

СРЯДА, 09.11.2016

05:45 „Птиците умират сами: Изгубени години” – сериал, /п/
06:45 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 15
08:45 „Птиците умират сами: Изгубени години” – сериал
09:45 „Касъл” – сериал, сезон 5, /п/
10:45 „Отмъщението” – сериал, сезон 1, /п/
11:45 „Пътешествие до края на света” – приключенски с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., I част
13:45 „Тенекиеният човек” – приключенски с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., I част
15:50 „Джак Райън: Теория на хаоса” – екшън-трилър с уч. на Крис Пайн, Кевин Костнър, Кийра Найтли, Кенет Брана, Колм Феоре и др., /п/
18:00 „Касъл” – сериал, сезон 5
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1
21:00 „Гадна компания” – екшън с уч. на Антъни Хопкинс, Крис Рок, Гейбриъл Махт, Кери Уошингтън, Питър Стормеър, Майк Стенсън и др.
23:20 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1, /п/
00:20 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 15, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 10.11.2016

05:45 „Птиците умират сами: Изгубени години” – сериал, /п/
06:45 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 16
08:45 „Птиците умират сами: Изгубени години” – сериал
09:45 „Касъл” – сериал, сезон 5, /п/
10:45 „Отмъщението” – сериал, сезон 1, /п/
11:45 „Пътешествие до края на света” – приключенски с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., II част
13:40 „Тенекиеният човек” – приключенски с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., II част, /п/
15:40 „Гадна компания” – екшън с уч. на Антъни Хопкинс, Крис Рок, Гейбриъл Махт, Кери Уошингтън, Питър Стормеър, Майк Стенсън и др., /п/
18:00 „Касъл” – сериал, сезон 5
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1
21:00 „Да яхнеш метлата” (премиера) – романтична комедия с уч. Анджела Басет, Пола Патън, Лаз Алонсо, Лорета Дивайн, Мийгън Гууд, Таша Смит, Джули Боуен, Валари Петифорд, Майк Епс и др.
23:20 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1, /п/
00:20 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 16, /п/

ПЕТЪК, 11.11.2016

05:40 „Птиците умират сами: Изгубени години” – сериал, /п/
06:40 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 16
08:40 „Птиците умират сами: Изгубени години” – сериал
09:40 „Касъл” – сериал, сезон 5, /п/
10:40 „Отмъщението” – сериал, сезон 1, /п/
11:40 „Пътешествие до края на света” – приключенски с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., III част
13:40 „Тенекиеният човек” – приключенски с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., III част, /п/
15:40 „Да яхнеш метлата”– романтична комедия с уч. Анджела Басет, Пола Патън, Лаз Алонсо, Лорета Дивайн, Мийгън Гууд, Таша Смит, Джули Боуен, Валари Петифорд, Майк Епс и др., /п/
18:00 „Касъл” – сериал, сезон 5
19:00 „Мотив” – сериал, сезон 4
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1
21:00 „Звезден прах” – приключенски с уч. Мишел Пфайфър, Робърт Де Ниро, Клеър Дейнс, Чарли Кокс, Сиена Милър, Питър О’Тул, Рики Джървейс и др.
23:40 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1, /п/
00:40 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 16, /п/

СЪБОТА, 12.11.2016

05:20 „Пътешествие до края на света” – приключенски с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., I част, /п/
07:20 „Пътешествие до края на света” – приключенски с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., II част , /п/
09:20 „В небето” – анимационен филм
11:20 „Едно бебе бонус ” – романтична комедия с уч. на Каспър Ван Дийн, Рейчъл Уилсън, Патрик Галахар и др.
13:20 „Мажоретки” – комедия с уч. на Ан Джъдсън-Ягър, Брий Търнър, Брайс Джонсън, Кевин Куни и др.
15:20 „Звезден прах” – приключенски с уч. Мишел Пфайфър, Робърт Де Ниро, Клеър Дейнс, Чарли Кокс, Сиена Милър, Питър О’Тул, Рики Джървейс и др., /п/
18:00 „София – Ден и Нощ” – реалити сериал, 2 епизода, /п/
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1
21:00 „Приятно разсеяни” – романтична комедия с уч. на Крис Евънс, Мишел Монахън, Тофър Грейс, Люк Уилсън, Обри Плаза, Антъни Маки, Филип Бейкър Хол, Патрик Уорбъртън и др.
23:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1, /п/
00:00 „Парий” – драма с уч. на Адеперо Одуйе, Пернел Уокър, Аша Дейвис, Чарлс Парнел, Сара Мелесе, Ким Уейънс, Ким Уейънс и др.

НЕДЕЛЯ, 13.11.2016

05:15 „Пътешествие до края на света” – приключенски с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., III част , /п/
07:15 „Мажоретки” – комедия с уч. на Ан Джъдсън-Ягър, Брий Търнър, Брайс Джонсън, Кевин Куни и др., /п/
09:10 „Ми-Ши: Тайната на дълбините” – приключенски с уч. на Брус Грийнууд, Рина Оуен, Дейниъл Магдър, Филида Лоу, Джо Пинг и др.
11:10 „Абитуриентски бал” – комедия с уч. на Ейми Тигардън, Томас Макдонъл, Девон Никсън, Даниел Кембъл, Фейт Форд, Мадисън Райли, Джаред Къснит, Нолън Сотило, Камерън Монахан, Кайли Бънбъри, Джо Адлър, Дийн Норис и др.
13:20 „Приятно разсеяни” – романтична комедия с уч. на Крис Евънс, Мишел Монахън, Тофър Грейс, Люк Уилсън, Обри Плаза, Антъни Маки, Филип Бейкър Хол, Патрик Уорбъртън и др., /п/
15:20 „Едно бебе бонус ” – романтична комедия с уч. на Каспър Ван Дийн, Рейчъл Уилсън, Патрик Галахар и др., /п/
17:20 „Елизабеттаун” – романтична комедия с уч. на Орландо Блум, Кирстен Дънст, Сюзън Сарандън, Алек Болдуин, Брус Макгил, Джуди Гриър, Джесика Бийл и др.
20:00 „G.I. Joe: Ответен удар” – екшън с уч. Дуейн Джонсън, Чанинг Тейтъм, Брус Уилис, Ейдриан Палики, Джонатан Прайс, Ди Джей Котрона, Арнолд Вослу, Рей Стивънсън и др.
22:15 „Дрога” – криминален с уч. на Джони Деп, Пенелопе Круз, Франка Потенте, Рей Лиота, Рейчъл Грифитс, Джорди Молла и др.
00:50 „Елизабеттаун” – романтична комедия с уч. на Орландо Блум, Кирстен Дънст, Сюзън Сарандън, Алек Болдуин, Брус Макгил, Джуди Гриър, Джесика Бийл и др., /п/

154