Ще ви запознаем с програмата на KinoNova за 11.07.2016 година – 17.07.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 11.07.2016

06:00 „Птиците умират сами” – сериал, /п/
07:00 „Перфектното гадже” – драма с уч. на Ашли Скот, Дженифър Тейлър, Ейдън Търнър, Сюзън Блейкли и др., /п/
09:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
10:00 „Костюмари” – сериал, сезон 5, /п/
11:00 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7, 2 епизода, /п/
12:00 „Всички обичат Джейк” – романтична комедия с уч. на Кандис Камерън Бър, Виктор Уебстър, Кейти Хоукинс, Джеймисън Джоунс и др., /п/
13:50 „Искам развод, скъпа” – романтичен филм с уч. на Естер Швайнс, Марко Рима и др.
15:50 „Братята тигри” – приключенски с уч. на Гай Пиърс, Жан-Клод Драйфус, Фреди Хаймор, Оан Нгуен и др., /п/
18:00 „Костюмари”(премиера) – сериал, сезон 5
19:00 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7, 2 епизода
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10
21:00 „Идеалната непозната” – трилър с уч. на Холи Бери, Брус Уилис, Джовани Рибизи, Ричард Портноу, Гари Дърдън, Флоренша Лозано и др.
23:15 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10, /п/
00:15 „Прозорец към двора” – мистери с уч. на Джеймс Стюарт, Грейс Кели, Уендел Кори, Телма Ритър и др.

ВТОРНИК, 12.07.2016

06:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1, /п/
07:00 „Детектив” – криминален с уч. на Том Беринджър, Анабет Гиш, Рик Гомес, Сибил Шпепард, Дейвид Аткинсон, Франк Уоли и др., I част, /п/
09:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
10:00 „Костюмари” – сериал, сезон 5, /п/
11:00 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7, 2 епизода, /п/
12:00 „Невинна лъжа” – комедия с уч. на Попи Монтгомъри, Адам Кауфман, Чела Хорсдал, Одри Василевски и др., /п/
13:50 „Пълна промяна” – романтична комедия с уч. на Брук Бърнс, Дилън Бруно, Валъри Харпър, Джон Ратценбъргър и др., /п/
15:45 „Идеалната непозната” – трилър с уч. на Холи Бери, Брус Уилис, Джовани Рибизи, Ричард Портноу, Гари Дърдън, Флоренша Лозано и др., /п/
18:00 „Костюмари”(премиера) – сериал, сезон 5
19:00 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7, 2 епизода
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10
21:00 „Опасна плячка” – екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Джош Лукас, Дани Хюстън, Малин Акерман и др.
23:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 10, /п/
00:00 „Полуда” – трилър с уч. на Джон Финч, Алек Маккаун, Бари Фостър, Били Уайтлоу и др.

СРЯДА, 13.07.2016

06:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1, /п/
07:00 „Детектив” – криминален с уч. на Том Беринджър, Анабет Гиш, Рик Гомес, Сибил Шпепард, Дейвид Аткинсон, Франк Уоли и др., II част, /п/
09:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
10:00 „Костюмари” – сериал, сезон 5, /п/
11:00 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7, /п/
11:50 „Възможно щастие”– романтична комедия с уч. на романтичен филм с уч. на Юлия Брендлер, Щефан Лука, Хайнц Хьониг, Мартин Грюбер и др.
13:50 „Истината за Чарли” – трилър с уч. на Марк Уолбърг, Танди Нютън, Тим Робинс, Анна Карина, Шарл Азнавур и др.
16:00 „Опасна плячка” – екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Джош Лукас, Дани Хюстън, Малин Акерман и др., /п/
18:00 „Костюмари”(премиера) – сериал, сезон 5
19:00 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7, 2 епизода
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 4
21:00 „Високо напрежение” – трилър с уч. на Брадли Купър, Робърт Де Ниро, Аби Корниш, Ана Фрийл, Джони Уитуърт и др.
23:10 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 4, /п/
00:10 „Истината за Чарли” – трилър с уч. на Марк Уолбърг, Танди Нютън, Тим Робинс, Анна Карина, Шарл Азнавур и др., /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 14.07.2016

06:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1, /п/
07:00 „Искам развод, скъпа” – романтичен филм с уч. на Естер Швайнс, Марко Рима и др., /п/
09:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
10:00 „Костюмари” – сериал, сезон 5, /п/
11:00 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7, /п/
11:40 „Лято в Рим” – комедия с уч. на Томас Хайнце, Ещер Швайнс, Мала Емде, Ана Юлия Капфелшпергер и др.
13:40 „Плънкет и Маклийн” – приключенски екшън с уч. на Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Лив Тайлър, Кен Скот, Томи Фланаган и др.
15:50 „Високо напрежение” – трилър с уч. на Брадли Купър, Робърт Де Ниро, Аби Корниш, Ана Фрийл, Джони Уитуърт и др., /п/
18:00 „Костюмари”(премиера) – сериал, сезон 5
19:00 „Вътрешен глас” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 4
21:00 „Шест дни, седем нощи” – приключенски екшън с уч. на Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Клиф Къртис и др.
23:10 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 4, /п/
00:10 „Плънкет и Маклийн” – приключенски екшън с уч. на Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Лив Тайлър, Кен Скот, Томи Фланаган и др., /п/

ПЕТЪК, 15.07.2016

05:45 „Отмъщението” – сериал, сезон 1, /п/
06:45 „Възможно щастие”– романтична комедия с уч. на романтичен филм с уч. на Юлия Брендлер, Щефан Лука, Хайнц Хьониг, Мартин Грюбер и др., /п/
08:45 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
09:45 „Костюмари” – сериал, сезон 5, /п/
10:45 „Вътрешен глас” – сериал, сезон 1, /п/
11:45 „На пълни обороти”– романтична комедия с уч. на Уве Оксенкнехт, Аника Добра, Юлия-Мария Кьолер, Юрген Тарач и др.
13:45 „Спомни си в неделя” – романтичен с уч. на Алексис Бледъл, Закари Леви, Мерит Уивър, Дейвид Хофман и др.
15:50 „Шест дни, седем нощи” – приключенски екшън с уч. на Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Клиф Къртис и др., /п/
18:00 „Костюмари”(премиера) – сериал, сезон 5
19:00 „Вътрешен глас” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 4
21:00 „Кинти в небето” – екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Бен Стилър, Матю Бродерик, Теа Леони, Майкъл Пеня, Алън Алда и др.
23:10 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 4, /п/
00:10 „Спомни си в неделя” – романтичен с уч. на Алексис Бледъл, Закари Леви, Мерит Уивър, Дейвид Хофман и др., /п/

СЪБОТА, 16.07.2016

05:50 „Любопитният Джордж” – анимационен сериал, 3 епизода
07:20 „Бебешки неприятности”– комедия с уч. на Текла Карола Вид, Гюнтер-Мария Халмер, Юлия Брендлер, Йенс Ацорн, Роберт Гигенбах и др., /п/
09:20 „В ритъма на танца: Революция” – музикален филм с уч. на Раян Гусман, Катрин Маккормак, Питър Галахър, Миша Гейбриъл Хамилтън и др.
11:20 „Бетовен” – семейна комедия с уч. на Чарлз Гродин, Бони Хънт, Патриша Хийтън, Стенли Тучи, Дейвид Духовни, Оливър Плат и др.
13:15 „Реката” – драма с уч. на Мел Гибсън, Сиси Спейсек, Скот Глен, Шейн Бейли и др.
16:00 „Кинти в небето” – екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Бен Стилър, Матю Бродерик, Теа Леони, Майкъл Пеня, Алън Алда и др., /п/
18:00 „София – Ден и Нощ” – реалити сериал, 2 епизода, /п/
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 4
21:00 „Гордост и предразсъдъци” – романтична драма с уч. на Кийра Найтли, Талула Райли, Розамунд Пайк, Бренда Блетин, Кери Мълиган, Доналд Съдърланд, Джена Малоун и др.
23:40 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 4, /п/
00:40 „Реката” – драма с уч. на Мел Гибсън, Сиси Спейсек, Скот Глен, Шейн Бейли и др., /п/

НЕДЕЛЯ, 17.07.2016

05:45 „Джи Ай Джо: Ренегати” – анимационен сериал
06:10 „Още бебешки неприятности” – комедия с уч. на Текла Карола Вид, Гюнтер-Мария Халмер, Юлия Брендлер, Йенс Ацорн и др.
08:10 „Зовът на конете” – драма с уч. на Кристиян Колунд, Йохан Ернст Хинтерзер, Пия Бареш, Матилда Крюкъл, Зузане Михел и др.
10:10 „Бетовен 3” – комедия с уч. на Джъдж Рейнхолд, Джулия Суини, Джо Пихлър, Михаела Гало, Майкъл Чиколини, Джейми Марш, Франк Горшин и др.
12:15 „Северният бряг” – приключенси с уч. Мат Адлър, Грегъри Харисън, Ниа Пийпълс,Гери Лопез и др.
14:20 „Гордост и предразсъдъци” – романтична драма с уч. на Кийра Найтли, Талула Райли, Розамунд Пайк, Бренда Блетин, Кери Мълиган, Доналд Съдърланд, Джена Малоун и др., /п/
17:00 „София – Ден и Нощ” – реалити сериал, 3 епизода, /п/
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 4
21:00 „Дело 39” – трилър с уч. на Рене Зелуегър, Иън Макшейн, Брадли Купър, Кери О’Мейли, Жодел Ферланд и др.
23:15 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 4, /п/
00:15 „Северният бряг” – приключенси с уч. Мат Адлър, Грегъри Харисън, Ниа Пийпълс,Гери Лопез и др., /п/

84