Ще ви запознаем с програмата на Diema за 04.07.2016 година – 10.07.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 04.07.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12, /п/
10:00 „Звярът” – сериал, сезон 1
11:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 2, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 20, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12
15:00 „Звярът” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:30 „Атила – вожд на хуните” – историческа драма с уч. на Джерард Бътлър,
Пауърс Бут, Тим Къри, Томи Фланаган, Сиан Филипс, Айла Фишър и др., II част, /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 2
20:00 „Кобра 11: Обади се!” (премиера) – сериал, сезон 20
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1
22:00 „Върховно куче” – екшън с уч. на Чък Норис, Мишел Ламар Ричардс, Ерик фон Дитен, Тимъти Ботъмс и др.
23:50 „Черният списък” – сериал, сезон 1, /п/
00:50 Еротичен телепазар
03:50 „Национална лотария” /п/
04:20 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2, /п/

ВТОРНИК, 05.07.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12, /п/
10:00 „Звярът” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 2, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 20, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12
15:00 „Звярът” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:40 „Върховно куче” – екшън с уч. наЧък Норис, Мишел Ламар Ричардс,
Ерик фон Дитен, Тимъти Ботъмс и др., /п/
19:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 2
20:00 „Кобра 11: Обади се!” (премиера) – сериал, сезон 20
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1
22:00 „Героят и страшилището” – екшън с уч. на Чък Норис, Брин Теър, Джефри Крамър, Джак О’Халоран, Стив Джеймс и др.
00:00 „Черният списък” – сериал, сезон , /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2, /п/

СРЯДА, 06.07.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12, /п/
10:00 „Звярът” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 2, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 20, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12
15:00 „Гореща зона” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:30 „Героят и страшилището” – екшън с уч. на Чък Норис, Брин Теър, Джефри Крамър, Джак О’Халоран, Стив Джеймс и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 1
20:00 „Кобра 11: Обади се!” (премиера) – сериал, сезон 20
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1
22:00 „Под дулото на пистолета” – екшън с уч. на Стивън Сегал, Винсънт Риота, Имелда Стаунтън, Гарик Хейгън, Майкъл Елуин, Скай Бенет и др.
23:59 “Déjà vu” – обзор на деня обзор на деня на УЕФА ЕВРО 2016, директно
01:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1
02:00 Еротичен телепазар
04:00 „Национална лотария” /п/
04:30 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 07.07.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12, /п/
10:00 „Гореща зона” – сериал, сезон 1
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 20, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12
15:00 „Гореща зона” – сериал, сезон 1
16:00 „Най-хубавият малък публичен дом в Тексас” – комедия с уч. на Бърт Рейнолдс,
Доли Партън, Дом ДеЛуис, Чарлс Дърнинг, Джим Нейбърс и др.
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 1
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1
22:00 „Опасностите на Банкок”– екшън-трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Шахрит Йамнар, Чарли Юнг, Джеймс Уит и др.
23:59 “Déjà vu” – обзор на деня обзор на деня на УЕФА ЕВРО 2016, директно
01:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1, /п/
02:00 Еротичен телепазар
04:00 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2, /п/

ПЕТЪК, 08.07.2016

06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12, /п/
10:00 „Гореща зона” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12
15:00 „Гореща зона” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:30 „Опасностите на Банкок”– екшън-трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Шахрит Йамнар, Чарли Юнг, Джеймс Уит и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 1
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1
22:00 „Четирима братя” – криминален екшън с уч. Марк Уолбърг, Тайрийз Гибсън, Андре Бенджамин, Гарет Хедлунд, Терънс Хауърд, Джош Чарлз и др.
00:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1, /п/
01:00 „Фрактура” – предаване за рок музика, /п/
03:20 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 09.07.2016

06:15 „Камиони по леда”– реалити, сезон 4, /п/
07:15 „Без багаж” – предаване за туризъм, /п/
07:45 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 1, 2 епизода
10:00 „Готини татковци” – сериал
10:30 „Най-хубавият малък публичен дом в Тексас” – комедия с уч. на Бърт Рейнолдс,
Доли Партън, Дом ДеЛуис, Чарлс Дърнинг, Джим Нейбърс и др., /п/
13:00 „Национална лотария” /п/
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1
14:30 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 1
15:30 „Без граници” – сериал, сезон 1
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 4
17:30 „Готини татковци” – сериал
18:00 „Болката на Ник” – криминален с уч. на Тил Швайгер, Фахри Ярдим, Хелене Фишър, Луна Швайгер и др.
20:00 „Смъртоносна надпревара” – екшън с уч. Джейсън Стейтъм, Тайрийз Гибсън, Иън Макшейн, Джоан Алън, Натали Мартинез, Джейкъб Варгас, Макс Райън и др.
22:15 „Роден на четвърти юли” – военна драма с уч. на Том Круз, Кира Седжуик,
Реймънд Бари, Каролайн Кава, Стивън Болдуин, Том Беринджър, Франк Уоли и др.
01:20 Еротичен телепазар
03:20 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 1, /п/

НЕДЕЛЯ, 10.07.2016

05:30 „Без граници,” – сериал, сезон 1 /п/
06:45 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1, /п/
07:45 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 1, 2 епизода
10:00 „Гарванът” – сериал
11:00 „Болката на Ник” – криминален с уч. на Тил Швайгер, Фахри Ярдим, Хелене Фишър,
Луна Швайгер и др., /п/
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1
14:30 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 1
15:30 „Без граници” – сериал, сезон 1
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 4
17:30 „Имало едно време на запад” – уестърн с уч. на Хенри Фонда, Клаудия Кардинале, Чарлз Броснън, Джейсън Робардс и др.
21:00 “Rendez-vous” – предаване за европейското първенство по футбол, директно
21:35 Студио „УЕФА ЕВРО 2016” – директно
22.00 „Ангели от Ада” – сериал, сезон 2
00:00 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:20 Еротичен телепазар
04:20 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 1, /п/

90