Ще ви запознаем с програмата на TV+ за 01.08.2016 година – 07.08.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК 01/08

00:00 “Footbrazil”- 26 еп., обзорно предаване
00:30 Пряко: Футбол: Ботафого – Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2016)
02:30 “Какво е да си графити артист?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Ивайло – геният на злото или смелото сърце” – II част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 40 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Думи от дома” – II част, документална поредица
04:30 “Изкуството на Китай” – 1 еп., документален филм
05:30 “Операция Айсберг: Животът и смъртта на един берг” – 2 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Църкви: Как да ги разчитаме: Реформация – Хаос и Съзидание” – 4 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Пътуващите антиквари” – сезон 32, 19 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ВТОРНИК 02/08

00:00 “Новото познание: Ататюрк – Приятелят на България” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
00:30 “Крале по рождение” – документален филм
01:00 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)
02:00 “Непознатото лице на… Елена Атанасова” – документална поредица
02:30 “Какво е да си направиш аудио книга?” – забавно-информационно предаване филм
03:00 “Антично ранновизантийско селище, северно от село Караново” – II част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 18 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Излишните ангели: Лични истории” – III част, документален филм
04:30 “Крале по рождение” – документален филм
05:00 “Църкви: Как да ги разчитаме: Реформация – Хаос и Съзидание” – 4 еп., документален филм
05:30 “Пътуващите антиквари” – сезон 32, 19 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Големите любовни истории на XX век: Клариса Нур и крал Хюсеин” – сезон 2, 18 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Пътуващите антиквари” – сезон 32, 28 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

СРЯДА 03/08

00:00 “Новото познание: Пророчеството на Айнщайн” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
00:30 “Красотата на книгите: Средновековни шедьоври” – 2 еп., документален филм
01:00 “Уникална анатомия: Кожа” – 4 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Жанет Иванова” – документална поредица
02:30 “Работно време: Училищен психолог” – 70 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Издирвания на археологически обекти в Казанлъшката котловина” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 11 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Големите любовни истории на XX век: Клариса Нур и крал Хюсеин” – сезон 2, 18 еп., документален филм
04:30 “Уникална анатомия: Кожа” – 4 еп., документален филм
05:30 “Пътуващите антиквари” – сезон 32, 28 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Репортажът – Най – доброто: Похитени във въздуха” – рубрика на ТВ+ (повторение)
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Пътуващите антиквари” – сезон 32, 29 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ЧЕТВЪРТЪК 04/08

00:00 “Новото познание: Звездни хора” I част – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
00:30 “Красотата на книгите: Изрисувани страни на чудесата” – 3 еп., документален филм
01:00 “Световен спорт” – 15-25 еп., обзорно предаване
02:00 “Непознатото лице на… Кирил Бояджиев” – документална поредица
02:30 “Какво е да си рокаджия?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Глухите камъни” – IV част, документален филм
03:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
05:30 “Пътуващите антиквари” – сезон 32, 29 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Въздушни медици: Дълъг уикенд” – 7 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Полезно ли е месото?” – документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ПЕТЪК 05/08

00:00 Пряко: Рио 2016: Футбол (мъже) Швеция – Колумбия
02:00 “Непознатото лице на… Веселин Ранков” – документална поредица
02:30 “Работно време: Козметик” – 49 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “История на българската авиация” – II част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 49 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Въздушни медици: Дълъг уикенд” – 7 еп., документален филм
04:30 “Аристократите: Лорд Шафтсбъри” – 3 еп., документален филм
05:30 “Полезно ли е месото?” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Цар Иван Асен II – владетел от Второто българско царство” – I част, документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаванe
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Майкъл Джексън – зад завесите на Холивуд” – документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

СЪБОТA 06/08

00:00 “Новото познание: Атлантида и другите светове” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
00:30 “Красотата на книгите: Книгата с меки корици” – 4 еп., документален филм
01:00 “На колела” – 21 еп., обзорно предаване
01:30 “IAAF Athletix” – 14 еп., обзорно предаване
02:00 “Непознатото лице на… Евгени Будинов” – документална поредица
02:30 “Какво е да си китаист?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Цар Иван Асен II – владетел от Второто българско царство” – I част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 43 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Майкъл Джексън – зад завесите на Холивуд” – документален филм
05:00 “Рейсинг екстрийм” – 341 еп., предаване за екстремни спортове
05:30 “На колела” – 21 еп., обзорно предаване
06:00 “IAAF Athletix” – 14 еп., обзорно предаване
06:30 “Световен спорт” – 15-25 еп., обзорно предаване
07:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED” – 30 еп., обзорно предаване
08:00 “Големите любовни истории на XX век: Амелия Еърхарт и Джордж Путнам” – 13 еп., документален филм
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Изкуството: Най-доброто” I част – документална поредица
10:00 Пряко: Рио 2016: Студийна програма
10:30 Новини
11:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история
13:00 “Репортажът – Най – доброто: Индия – величието на монголите” – I част, рубрика на ТВ+ (повторение)
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Пряко: Голф: Paul Lawrie Match Play (The Race to Dubai 2016)
18:30 Новини (политически – до 20мин., време, спорт)
19:00 Пряко: Голф: Paul Lawrie Match Play (The Race to Dubai 2016)
20:00 Пряко: Рио 2016: Коментарно студио
20:15 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) Австралия – Франция
22:00 Пряко: Тенис: BB&T Atlanta Open – I полуфинал (2016 ATP WORLD TOUR 250)

НЕДЕЛЯ 07/08

00:30 Рио 2016 (повторение)
00:45 Пряко: Рио 2016: Тенис
05:00 Тенис: BB&T Atlanta Open – II полуфинал (2016 ATP WORLD TOUR 250 – запис)
07:00 “Думи от дома” – III част, документална поредица
07:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
08:30 “Какво е да си? – Най-доброто” I част – забавно-информационно предаване
09:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
10:00 Пряко: Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
10:15 Пряко: Рио 2016: Програма за деня
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Пряко: Голф: Paul Lawrie Match Play (The Race to Dubai 2016)
18:30 Новини
19:00 Пряко: Голф: Paul Lawrie Match Play (The Race to Dubai 2016)
20:00 Пряко: Тенис: BB&T Atlanta Open – финал (2016 ATP WORLD TOUR 250)
22:30 “Код Спорт ” – спортно обзорно предаване (повторение)

ПОНЕДЕЛНИК 08/08

00:00 Мото: World RX of Canada (FIA World Rallycross Championship 2016)
02:00 Пряко: Рио 2016: Тенис
05:00 “Красотата на книгите: Средновековни шедьоври” – 2 еп., документален филм
05:30 “Тайният живот на бебетата” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
09:00 Пряко: Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
09:15 Пряко: Рио 2016: Програма за деня
09:30 Новини

41