Ще ви запознаем с програмата на TV+ за 15.08.2016 година – 21.08.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК 15/08

02:00 Рио 2016: Скокове във вода (запис) 3 м трамплин жени
03:00 Рио 2016: Стрелба (запис) 50 м пушка (мъже)
04:00 “Думи от дома” – IV част, документална поредица
04:30 “Борбата с рака” – документален филм
05:30 “Свобода или смърт: Операция “Джерико”” – документален филм
06:30 “Свободна зона: “Какви военнополитически последици носи срещата на НАТО във Варшава?”, гост: Иван Пенков” – публицистично предаванe (повторение от 11.07.2016)
07:30 Новини
08:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
09:00 Пряко: Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
09:15 Пряко: Рио 2016: Програма за деня
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Пряко: Тенис: Western-Southern Open, Синсинати (ATP World Tour Masters 1000) (В паузите: Новини)

Вторник 16/08

00:00 “Новото познание: Създателят на всички светове” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
00:30 Големите любовни истории на XX век: Ева Браун и Адолф Хитлер – документален филм
01:00 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)
02:00 Пряко: Тенис: Western-Southern Open, Синсинати (ATP World Tour Masters 1000)
05:30 “Войната срещу хакерите” – документален филм
06:30 “Свободна зона: “Балканджи Йово срещу Робинзон Крузо”, гост: Владимир Атанасов” – публицистично предаване (повторение от 21.03.2016)
07:30 Новини
08:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
09:00 Пряко: Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
09:15 Пряко: Рио 2016: Програма за деня
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Пряко: Тенис: Western-Southern Open, Синсинати (ATP World Tour Masters 1000) (В паузите: Новини)

Сряда 17/08

00:00 “Новото познание: Боговете на Египет” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
00:25 “Тайният живот на гейшите” – документален филм
02:00 Пряко: Тенис: Western-Southern Open, Синсинати (ATP World Tour Masters 1000)
05:30 “Мистерията на арабските нощи” – документален филм
06:30 “Свободна зона: “Усвоени ли са историческите уроци на демокрацията?”, гост: Евгений Михайлов” – публицистично предаване (повторение от 25.02.2016)
07:30 Новини
08:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
09:00 Пряко: Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
09:15 Пряко: Рио 2016: Програма за деня
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Пряко: Тенис: Western-Southern Open, Синсинати (ATP World Tour Masters 1000) (В паузите: Новини)

Четвъртък 18/08

00:00 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) четвъртфинал
02:00 Пряко: Тенис: Western-Southern Open, Синсинати (ATP World Tour Masters 1000)
05:30 “Загадката на гробниците Х” – документален филм
06:30 “Свободна зона: “Има ли перспектива за Евразийски политически проект?”, гост: Захари Захариев” – публицистично предаване (повторение от 12.04.2016)
07:30 Новини
08:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
09:00 Пряко: Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
09:15 Пряко: Рио 2016: Програма за деня
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Пряко: Тенис: Western-Southern Open, Синсинати (ATP World Tour Masters 1000) (В паузите: Новини)

ПЕТЪК 19/08

00:00 Пряко: Тенис: Western-Southern Open, Синсинати (ATP World Tour Masters 1000)
04:00 “Въздушни медици: Катастрофи” – 8 еп., документален филм
04:30 “Аристократите: Ротшилдови” – 4 еп., документален филм
05:30 “Захар срещу мазнини” – документален филм
06:30 “Свободна зона: “Тече ли процес на деолигархизация?”, гости: Георги Харизанов, Петър Николов” – публицистично предаване (повторение от 24.02.2016)
07:30 Новини
08:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
09:00 Пряко: Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
09:15 Пряко: Рио 2016: Програма за деня
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Пряко: Тенис: Western-Southern Open, Синсинати (ATP World Tour Masters 1000) (В паузите: Новини)

СЪБОТA 20/08

00:00 Тенис: Western & Southern Open, Синсинати – I четвъртфинал (WTA Premier 2016 – запис)
02:00 Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати – IV четвъртфинал (WTA Premier 2016)
03:30 Пряко: Тенис: Western-Southern Open, Синсинати (ATP World Tour Masters 1000)
05:30 “На колела” – 23 еп., обзорно предаване
06:00 “IAAF Athletix” – 16 еп., обзорно предаване
06:30 “Световен спорт” – 15-27 еп., обзорно предаване
07:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
08:30 “Изкуството: Най-доброто” – III част, документална поредица
09:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
10:00 Пряко: Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
10:15 Пряко: Рио 2016: Програма за деня
10:30 Новини
11:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история
13:00 Новини
13:30 Пряко: Мото: GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY – квалификация в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
14:20 Пряко: Мото: GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY – четвърта свободна тренировка в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
15:00 Пряко: Мото: GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
16:00 Пряко: Мото: GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY – квалификация в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
17:20 Пряко: Мото: Red Bull Rookies Cup 2016, Чехия – първо състезание (Red Bull MotoGP Rookies Cup)
18:20 Новини
18:45 Пряко: Рио 2016: Художествена гимнастика (ансамбъл)
19:50 Пряко: Рио 2016: Коментарно студио
20:00 Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати – полуфинали (WTA Premier 2016)

НЕДЕЛЯ 21/08

00:30 Рио 2016: Голф (жени – запис)
02:00 Пряко: Тенис: Western-Southern Open, Синсинати – полуфинали (ATP World Tour Masters 1000)
06:30 “Репортажът – Най – доброто: 6 милисекунди разстояние” – рубрика на ТВ+ (повторение)
07:00 “Думи от дома” – V част, документална поредица
07:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
08:30 “Какво е да си …? – Най-доброто” – III част, забавно-информационно предаване
09:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
10:00 Пряко: Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
10:15 Пряко: Рио 2016: Програма за деня
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) финал за 3-о място
17:30 Мото: Red Bull Rookies Cup 2016, Чехия – второ състезание (Red Bull MotoGP Rookies Cup – запис)
18:30 Новини
19:00 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
20:30 Рио 2016: Бокс (финали) (запис)
21:00 Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати – финал (WTA Premier 2016)
23:00 Пряко: Тенис: Western-Southern Open, Синсинати – финал (ATP World Tour Masters 1000)

ПОНЕДЕЛНИК 22/08

01:30 “Репортажът – Най – доброто: 6 милисекунди разстояние” – рубрика на ТВ+ (повторение)
02:00 “Непознатото лице на… Христо Мутафчиев” – документална поредица
02:30 “Какво е да си косплеър (cosplayer)?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Ивайло – геният на злото или смелото сърце” – III част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 41 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Думи от дома” – V част, документална поредица
04:30 “Тайният живот на кралската детска стая” – документален филм
05:30 “Нефертити – потайната царица на Египет” – документален филм
06:30 “Свободна зона: “Как се гради отбор с характер?”, гост: Христо Янев” – публицистично предаванe (повторение от 13.05.2016)
07:30 Новини
08:00 Рио 2016: Обзор на Рио 2016
09:00 Пряко: Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Църкви: Как да ги разчитаме: Реставрация и Разум” – 5 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона: Задава ли се нов световен рен? гост: Димитър Иванов” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Михаил Горбачов – човекът, който промени света” – документален филм
23:00 ……………….

45