Ще ви запознаем с програмата на TV+ за 28.11.2016 година – 04.12.2016 година:

Пoнеделник 28/11

00:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+ (повторение)
00:30 “Големите любовни истории на XX век: Клемънтайн и Уинстън Чърчил” – 6 еп., документален филм
01:00 “Гениални изобретения” – 2 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Йоана Буковска” – документална поредица
02:30 “Какво е да си с поддържана визия?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Провадия Солницата – най-старият праисторически град в Европа” – I част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 55 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Ловци на мигове: Калоян Сухоруков” – 8 еп., документална поредица за фотография
04:30 “Гениални изобретения” – 2 еп., документален филм
05:30 “Ябълки, круши и бои: Как се рисува натюрморт?” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Колонията на мангустите” – 3 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Гениални изобретения” – 1 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Вторник 29/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)
02:00 “Непознатото лице на… Явор Борисов” – документална поредица
02:30 “Какво е да си с поддържана визия?” – забавно-информационно предаване филм
03:00 “Династията Асеневци” – I част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 33 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Духът на думите: Яворов – домът и поетът” – III част, документална поредица
04:30 “Изкуството” – 152 еп., предаване за изкуство
05:00 “Колонията на мангустите” – 3 еп., документален филм
05:30 “Гениални изобретения” – 1 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Големите любовни истории на XX век: Катрин Деньов и Марчело Мастрояни” – сезон 2, 19 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Гениални изобретения” – 2 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Сряда 30/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Рембранд” – документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Стефка Янорова” – документална поредица
02:30 “Работно време: Готвач здравословна кухня” – 85 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Трапезица – крепост от укрепителната система на Великия Търновград” – I част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 26 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Големите любовни истории на XX век: Катрин Деньов и Марчело Мастрояни” – сезон 2, 19 еп., документален филм
04:30 “Рембранд” – документален филм
05:30 “Гениални изобретения” – 2 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Гениални изобретения” – 3 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Четвъртък 01/12

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Световен спорт” – 15-42 еп., обзорно предаване
02:00 “Непознатото лице на… Венцислав Янков” – документална поредица
02:30 “Какво е да си бегач?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Узунджовски  панаир” – документален филм
03:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
05:30 “Гениални изобретения” – 3 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Мечтаният дом” – 5 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Гениални изобретения” – 4 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Петък 02/12

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Летище: В денонощен ритъм” – 1 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Милена Аврамова” – документална поредица
02:30 “Работно време: Експерт по фън шуй” – 64 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Бомбардировките над България 1941 г. – 1944 г.” – II част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 9 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Мечтаният дом” – 5 еп., документален филм
04:30 “Летище: В денонощен ритъм” – 1 еп., документален филм
05:30 “Гениални изобретения” – 4 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “България – вчера, днес и утре” – документална поредица
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Църкви: Как да ги разчитаме: Средновековният живот” – 2 еп., документален филм
22:30 “Новото познание” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Събота 03/12

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Мечтаният дом” – 10 еп., документален филм
01:30 “Малките големи светове” – 8 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… D 2” – документална поредица
02:30 “Какво е да си филантроп?” – забавно-информационно предаване
03:00 “България – вчера, днес и утре” – документална поредица
03:30 “Български надежди” – 3 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Нашествието” – III част, документален филм
04:30 “Изкуството” – 1 еп., предаване за изкуство
05:00 “Мечтаният дом” – 10 еп., документален филм
05:30 “Малките големи светове” – 8 еп., документален филм
06:00 “Рейсинг екстрийм” – 356 еп., предаване за екстремни спортове
06:30 “Световен спорт” – 15-43 еп., обзорно предаване
07:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED” – 43 еп., обзорно предаване
08:00 “Църкви: Как да ги разчитаме: Средновековният живот” – 2 еп., документален филм
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Изкуството” – 102 еп., предаване за изкуство (повторение)
10:00 “Новото познание” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории (повторение)
10:30 Новини
11:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история
13:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Новини
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
21:30 Новини
22:00 “Русия на четири колела” – 1 еп., документален филм
23:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)

Неделя 04/12

01:00 “Теория на престъпленията” – 1 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Жанет Иванова” – документална поредица
02:30 “Работно време: Дезинфектор” – 40 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Страст, иновации и технологии от България” – I част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 15 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+ (повторение)
04:30 “Теория на престъпленията” – 1 еп., документален филм
05:30 “Русия на четири колела” – 1 еп., документален филм
06:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Посредници между Земята и небето” – 7 еп., поредица за иконопис и православна култура
10:00 “Какво е да си под магията на Изтока?” – забавно-информационно предаване
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
21:30 Новини
22:00 “Русия на четири колела” – 2 еп., документален филм
23:00 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)

Пoнеделник 05/12

00:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+ (повторение)
00:30 “Големите любовни истории на XX век: Грета Гарбо и Джон Гилбърт” – 7 еп., документален филм
01:00 “Гениални изобретения” – 3 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Дони” – документална поредица
02:30 “Какво е да си колоездач?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Провадия Солницата – най-старият праисторически град в Европа” – II част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 1 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Посредници между Земята и небето” – 7 еп., поредица за иконопис и православна култура
04:30 “Гениални изобретения” – 3 еп., документален филм
05:30 “Русия на четири колела” – 2 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини

36