Ще ви запознаем с програмата на TV+ за 21.03.2016 година – 28.03.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК 21/03

00:30 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
01:00 “Бразилия: Пътят към Рио” – 3 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Светослав Пеев” – документална поредица
02:30 “Работно време: Мим” – 9 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Антично ранновизантийско селище, северно от село Караново” – I част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 21 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Големите любовни истории на XX век: Одри Хепбърн и Мел Ферер” – сезон 2 , 14 еп., документален филм
04:30 “Бразилия: Пътят към Рио” – 3 еп., документален филм
05:30 “Рицари и изменници: Стогодишната война” – 3 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Въздушни медици: Дълъг уикенд” – 7 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Закриляни от любящите машини” – 1 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ВТОРНИК 22/03

00:00 Новини (повторение)
00:30 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)
01:30 “Какво е да си авантюрист?” – забавно-информационно предаване филм
02:00 “Непознатото лице на… Йоана Буковска” – документална поредица
02:30 “Работно време: Био-хлебар” – 83 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Траките” – VI част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 46 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “От вот на вот: Процесът” – III част, образователна поредица
04:30 “Изкуството” – 118 еп., документална поредица
05:00 “Въздушни медици: Дълъг уикенд” – 7 еп., документален филм
05:30 “Закриляни от любящите машини” – 1 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Колонията на мангустите” – 7 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Закриляни от любящите машини” – 2 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

СРЯДА 23/03

00:00 Новини (повторение)
00:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 7 еп., обзорно предаване
01:00 “Британците” – 6 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… „Gravity Co“”- документална поредица
02:30 “Работно време: Главен редактор на списание” – 51 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Нанотехнологии – древност, минало, настояще и бъдеще” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 46 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Колонията на мангустите” – 7 еп., документален филм
04:30 “Британците” – 6 еп., документален филм
05:30 “Закриляни от любящите машини” – 2 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Закриляни от любящите машини” – 3 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ЧЕТВЪРТЪК 24/03

00:00 Новини (повторение)
00:30 “Световен спорт” – 15-05 еп., обзорно предаване
01:30 “Какво е да си гастроном?” – забавно-информационно предаване
02:00 “Непознатото лице на… Мариус Донкин” – документална поредица
02:30 “Работно време: Винтидж-дизайнер” – 11 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Поглед в съвременното изкуство” – II част, документален филм
03:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
05:30 “Закриляни от любящите машини” – 3 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Малките големи светове” – 1 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Как Русия спечели космическата надпревара” – 1 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ПЕТЪК 25/03

00:00 Новини (повторение)
00:30 “Pro Bull Riding ” – 7 еп., обзорно предаване
01:30 “Пекин – Биография на имперската столица: Център на Космоса” – 1 еп., документален филм
02:30 “Работно време: Сватбен агент” – 30 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Узунджовски  панаир” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 30 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Малките големи светове” – 1 еп., документален филм
04:30 “Пекин – Биография на имперската столица: Център на Космоса” – 1 еп., документален филм
05:30 “Как Русия спечели космическата надпревара” – 1 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Глухите камъни” – III част, документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаванe
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Как Русия спечели космическата надпревара” – 2 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

СЪБОТA 26/03

00:00 Новини (повторение)
00:30 “Рейсинг екстрийм” – 322 еп., предаване за екстремни спортове
01:00 “Мечтаният дом” – 9 еп., документален филм
01:30 “Какво е да си модна икона?” – забавно-информационно предаване
02:00 “Непознатото лице на… Елена Атанасова” – документална поредица
02:30 “Работно време: Училищен психолог” – 70 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “България – вчера, днес и утре” – документална поредица
03:30 “Български надежди” – 24 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Ремонтът на Темида” – V част, документална поредица
04:30 “Изкуството” – 131 еп., документална поредица
05:00 “Мечтаният дом” – 9 еп., документален филм
05:30 “Как Русия спечели космическата надпревара” – 2 еп., документален филм
06:30 “Световен спорт” – 15-05 еп., обзорно предаване
07:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2015” – 11 еп., обзорно предаване
08:00 “Малките големи светове” – 7 еп., документален филм
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Изкуството” – 134 еп., документална поредица
10:00 “Нашествието” – V част, документален филм
10:30 Новини
11:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история
13:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Новини
18:30 Новини
19:00 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
21:30 Новини
22:00 “Колко малка е Вселената?” – документален филм
23:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)

НЕДЕЛЯ 27/03

01:00 “Век на авиацията: От Корея до Персийския залив – Въздушни боеве след 1945 г.” – документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Латинка Петрова” – документална поредица
02:30 “Работно време: Фотограф” – 6 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Мурсалево: Деве боаз – праисторическа цивилизация” – II част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 37 еп., документална поредица за талантливите деца в България
05:00 “Малките големи светове” – 7 еп., документален филм
05:30 “Колко малка е Вселената?” – документален филм
06:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
10:00 “Какво е да си филантроп?” – забавно-информационно предаване
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Новини
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
23:30 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)

ПОНЕДЕЛНИК 28/03

00:30 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
01:00 “Бразилия: Далечният Юг” – 4 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Дует Шик” – документална поредица
02:30 “Работно време: Метеоролог-синоптик” – 10 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Антично ранновизантийско селище, северно от село Караново” – II част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 22 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Големите любовни истории на XX век: Бони Паркър и Клайд Бъроу” – сезон 2 , 15 еп., документален филм
04:30 “Бразилия: Далечният Юг” – 4 еп., документален филм
05:30 “Как Земята ни създаде: Дълбоката земя” – 1 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини

61