Ще ви запознаем с програмата на TV+ за 04.04.2016 година – 11.04.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК 04/04

00:30 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
01:00 “Мозъкът: Тайна история – Умствен контрол” – 1 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… D 2” – документална поредица
02:30 “Работно време: Винтидж-дизайнер” – 11 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Поглед в съвременното изкуство” – V част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 23 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Големите любовни истории на XX век: Джуди Гарланд и Винсънт Минели” – сезон 2 , 17 еп., документален филм
04:30 “Мозъкът: Тайна история – Умствен контрол” – 1 еп., документален филм
05:30 “Най – странните оръжия на света: Летящият войник” – 2 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Мечтаният дом” – 1 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Сапьори” – 1 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ВТОРНИК 05/04

00:00 Новини (повторение)
00:30 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)
01:30 “Какво е да си ксенофоб?” – забавно-информационно предаване филм
02:00 “Непознатото лице на… Астор” – документална поредица
02:30 “Работно време: Готвач здравословна кухня” – 85 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “България през Първата световна война” – I част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 48 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “От вот на вот: Нарушенията” – V част, образователна поредица
04:30 “Изкуството” – 120 еп., документална поредица
05:00 “Мечтаният дом” – 1 еп., документален филм
05:30 “Сапьори” – 1 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Църкви: Как да ги разчитаме: Мрачното начало” – 1 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Сапьори” – 2 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

СРЯДА 06/04

00:00 Новини (повторение)
00:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 9 еп., обзорно предаване
01:00 “Истински истории в гръцката митология” – 1 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Васко Кръпката”- документална поредица
02:30 “Работно време: Директор в козметична индустрия” – 53 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Туида – ранновизантийска и средновековна крепост” -документален филм
03:30 “Български надежди” – 49 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Църкви: Как да ги разчитаме: Мрачното начало” – 1 еп., документален филм
04:30 “Истински истории в гръцката митология” – 1 еп., документален филм
05:30 “Сапьори” – 2 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Ловци на бомби” – 1 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ЧЕТВЪРТЪК 07/04

00:00 Новини (повторение)
00:30 “Световен спорт” – 15-07 еп., обзорно предаване
01:30 “Какво е да си рапър?” – забавно-информационно предаване
02:00 “Непознатото лице на… Янина Кашева” – документална поредица
02:30 “Работно време: Маникюрист” – 13 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Поглед в съвременното изкуство” – IV част, документален филм
03:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
05:30 “Ловци на бомби” – 1 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Малките големи светове” – 3 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Ловци на бомби” – 2 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ПЕТЪК 08/04

00:00 Новини (повторение)
00:30 “Pro Bull Riding ” – 9 еп., обзорно предаване
01:30 “Пекин – Биография на имперската столица: Императори, завоеватели и бунтовници” – 3 еп., документален филм
02:30 “Работно време: Куклар” – 32 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “100 години българско самолетостроене” – II част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 32 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Малките големи светове” – 3 еп., документален филм
04:30 “Пекин – Биография на имперската столица: Императори, завоеватели и бунтовници” – 3 еп., документален филм
05:30 “Ловци на бомби” – 2 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Мостът на Мустафа Паша” – документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаванe
19:30 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Битката за Британия: Истинската история” – документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

СЪБОТA 09/04

00:00 Новини (повторение)
00:30 “Рейсинг екстрийм” – 324 еп., предаване за екстремни спортове
01:00 “Мечтаният дом” – 11 еп., документален филм
01:30 “Какво е да си популяризираме българското?” – забавно-информационно предаване
02:00 “Непознатото лице на… Бинка Хараламбиева” – документална поредица
02:30 “Работно време: Организатор прояви Унгарски институт” – 72 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Мостът на Мустафа Паша” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 26 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Училище за утре” – IV част, документален филм
04:30 “Изкуството” – 133 еп., документална поредица
05:00 “Мечтаният дом” – 11 еп., документален филм
05:30 “Битката за Британия: Истинската история” – документален филм
06:30 “Световен спорт” – 15-07 еп., обзорно предаване
07:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2015” – 13 еп., обзорно предаване
08:00 “Малките големи светове” – 9 еп., документален филм
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Изкуството” – 136 еп., документална поредица
10:00 “Живата гора” – I част, документален филм
10:30 Новини
11:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история
13:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Новини
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 Пряко: Тенис: Volvo Car Open – полуфинали (WTA Premier 2016)

НЕДЕЛЯ 10/04

01:00 “Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи – Военноморска авиация 1939 – 1945 г. ” – документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Маргарита Хранова” – документална поредица
02:30 “Работно време: Поп-певица” – 8 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Антично ранновизантийско селище, северно от село Караново” – II част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 39 еп., документална поредица за талантливите деца в България
05:00 “Малките големи светове” – 9 еп., документален филм
05:30 “Гранична земя: Историята на изгубената Британска средна земя” – 1 еп., документален филм
06:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
10:00 “Какво е да си кукер – дервиш?” – забавно-информационно предаване
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване
17:45 Пряко: Футбол: Твенте – Фейенорд (Ередивиси, сезон 2015/16, В паузата: Новини)
19:45 Новини
20:00 Пряко: Тенис: Volvo Car Open – финал (WTA Premier 2016)
22:20 Пряко: Тенис: Fayez Sarofim & Co. US Men’s Clay Court Championship – финал (2016 ATP World Tour 250)

ПОНЕДЕЛНИК 11/04

00:30 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
01:00 “Мозъкът: Тайна история – Емоции” – 2 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… “Хоризонт”” – документална поредица
02:30 “Работно време: Организатор cosplay” – 12 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Поглед в съвременното изкуство” – VI част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 24 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Големите любовни истории на XX век: Клариса Нур и крал Хюсеин” – сезон 2 , 18 еп., документален филм
04:30 “Мозъкът: Тайна история – Емоции” – 2 еп., документален филм
05:30 “Гранична земя: Историята на изгубената Британска средна земя” – 2 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини

29