Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport 2 HD за 08.08.2016 година – 14.08.2016 година.

Понеделник, 8 август 2016 г.
08:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Лестър Сити, мач за Къмюнити Шилд, повторение 10:00 „Да скъсаш мрежата”, обзорно предаване за английски футбол, 37-и епизод, повторение
10:30 Професионален бокс: Международна галавечер в Лийдс, Великобритания, повторение
13:30 Футбол: Ница – Марсилия, мач от Лига 1, повторение
15:30 Футбол: Марсилия – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
17:30 Студио „Втора професионална лига”, директно
18:00 Футбол: Левски Карлово – Локомотив София, мач от Втора професионална лига, директно
19:55 Студио „Втора професионална лига”, директно
20:30 Футбол: Лион – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
22:30 Футбол: Черно море – Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
00:30 Обзор на сезон 2015-16 във френската Лига 1, повторение
01:30 Край на програмата

Вторник, 9 август 2016 г.
08:00 Футбол: Цървена звезда – Лудогорец, първи мач от третия квалификационен кръг на УЕФА Шампионска Лига, повторение
10:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Лестър Сити, мач за Къмюнити Шилд, повторение
12:00 Футбол: Рен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
14:00 Футбол: Левски Карлово – Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
16:00 „Да скъсаш мрежата”, обзорно предаване за английски футбол, 38-и епизод, повторение
16:30 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Германия, повторение
18:10 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Германия, повторение
19:50 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Германия, повторение
21:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Монако, мач от френската Лига 1, повторение
23:00 Футбол: Лил – Монако, мач от френската Лига 1, повторение
01:00 Край на програмата

Сряда, 10 август 2016 г.
08:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Лийдс, Великобритания, повторение
11:00 Обзор на сезон 2015-16 във френската Лига 1, повторение
12:00 Футбол: Левски Карлово – Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
14:00 Обзор на сезон 2015-16 в английската Висша Лига, повторение
15:00 Студио „Формула 1”, повторение
15:30 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Германия, повторение
16:30 Студио „Формула 1”, повторение
17:00 Студио „Формула 1”, повторение
17:30 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Германия, повторение
19:30 Студио „Формула 1”, повторение
20:00 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 11-и епизод, повторение
21:00 Студио „Купа на Лигата“, директно
21:45 Футбол: Лутън Таун – Астън Вила, мач от първия кръг за Купата на Лигата, директно
23:40 Студио „Купа на Лигата“, директно
00:15 Футбол: Флийтууд Таун – Лийдс Юнайтед, мач от първия кръг за Купата на Лигата, повторение
02:15 Край на програмата

Четвъртък, 11 август 2016 г.
08:00 Футбол: Лутън Таун – Астън Вила, мач от първия кръг за Купата на Лигата, повторение
10:00 Футбол: Левски Карлово – Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
12:00 Футбол: Монако – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
14:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Лестър Сити, мач за Къмюнити Шилд, повторение
16:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Лийдс, Великобритания, повторение
19:00 „Преди кръга във френската Лига 1” (2016-17), 1-и епизод
19:30 Футбол: Пари Сен Жермен – Рен, мач от френската Лига 1, повторение
21:30 Студио „Купа на Лигата“, директно
21:45 Футбол: Бристъл Роувърс – Кардиф Сити, мач от първия кръг за Купата на Лигата, директно
23:40 Студио „Купа на Лигата“, директно
00:00 Обзор на сезон 2015-16 във френската Лига 1, повторение
01:00 „Преди кръга във френската Лига 1” (2016-17), 1-и епизод, повторение
01:30 Край на програмата

Петък, 12 август 2016 г.
08:00 Футбол: Левски Карлово – Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Лутън Таун – Астън Вила, мач от първия кръг за Купата на Лигата, повторение
12:00 Футбол: Лион – Монако, мач от френската Лига 1, повторение
14:00 Футбол: Реймс – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
16:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Лестър Сити, мач за Къмюнити Шилд, повторение
18:00 Обзор на сезон 2015-16 във френската Лига 1, повторение
19:00 Футбол: Бристъл Роувърс – Кардиф Сити, мач от първия кръг за Купата на Лигата, повторение
20:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
21:15 Футбол: Дунав – Пирин, мач от Първа професионална лига, директно
23:10 Студио „Първа професионална лига”, директно
00:00 Футбол: Бастия – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
02:00 Край на програмата

Събота, 13 август 2016 г.
08:00 Футбол: Бастия – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Футбол: Дунав – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Футбол: Лутън Таун – Астън Вила, мач от първия кръг за Купата на Лигата, повторение
14:00 Футбол: Монтана – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00 Футбол: Бристъл Роувърс – Кардиф Сити, мач от първия кръг за Купата на Лигата, повторение
18:00 Футбол: Бордо – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, директно
19:55 „Преди кръга във френската Лига 1” (2016-17), 1-и епизод, повторение
20:35 Студио „Лига 1“, директно
21:00 Футбол: Метц – Лил, мач от френската Лига 1, директно
22:55 Студио „Лига 1“, директно
23:10 Футбол: Левски – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
01:10 Футбол: Берое – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
03:10 Край на програмата

Неделя, 14 август 2016 г.
08:00 Футбол: Бристъл Роувърс – Кардиф Сити, мач от първия кръг за Купата на Лигата, повторение
10:00 Футбол: Левски – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Футбол: Бордо – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
14:00 Футбол: Лутън Таун – Астън Вила, мач от първия кръг за Купата на Лигата, повторение
16:00 Футбол: Метц – Лил, мач от френската Лига 1, повторение
18:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), повторение
18:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
19:00 Футбол: Локомотив ГО – Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
20:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
21:15 Футбол: ЦСКА – Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, директно
23:10 Студио „Първа професионална лига”, директно
00:00 Футбол: Марсилия – Тулиза, мач от френската Лига 1, повторение
02:00 Край на програмата

30