Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport HD за 08.08.2016 година – 14.08.2016 година.

Понеделник, 8 август 2016 г.
08:00 Футбол: Лудогорец – Ботев, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Верея – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Класика от „А” професионална футболна група: Черно море – ЦСКА (2014-15)
12:30 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – Левски (2014-15)
13:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Футбол: Цървена звезда – Лудогорец, първи мач от третия квалификационен кръг на УЕФА Шампионска Лига, повторение
17:00 Футбол: Славия – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
19:00 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – Берое (2015-16)
19:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
20:00 Футбол: Черно море – Монтана, мач от Първа професионална лига, директно
21:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
22:30 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 2-и епизод, директно
00:00 Футбол: Левски Карлово – Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
02:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 2-и епизод, повторение
02:30 Край на програмата

Вторник, 9 август 2016 г.
08:00 Футбол: Нефтохимик – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Лестър Сити, мач за Къмюнити Шилд, повторение
14:00 Футбол: Лудогорец – Ботев, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 2-и епизод, повторение
17:30 Класика от „А” професионална футболна група: Пирин – Ботев (2015-16)
18:00 Футбол: Черно море – Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 2-и епизод
21:00 Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 1-и епизод
21:30 Обзор на сезон 2015-16 във френската Лига 1, повторение
22:30 Футбол: Славия – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
00:30 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 2-и епизод, повторение
01:30 Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 1-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Сряда, 10 август 2016 г.
08:00 Футбол: Пирин – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Славия – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 2-и епизод, повторение
13:30 Класика от „А” професионална футболна група: Левски – Лудогорец (2014-15), повторение
14:00 Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 1-и епизод, повторение
14:30 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – Левски (2014-15), повторение
15:00 Футбол: Черно море – Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 2-и епизод, повторение
18:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 3-и епизод, директно
21:00 Студио „Купа на Лигата“, директно
21:45 Футбол: Флийтууд Таун – Лийдс Юнайтед, мач от първия кръг за Купата на Лигата, директно
23:40 Студио „Купа на Лигата“, директно
00:15 Футбол: Лутън Таун – Астън Вила, мач от първия кръг за Купата на Лигата, повторение
02:15 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 3-и епизод, повторение
03:15 Край на програмата

Четвъртък, 11 август 2016 г.
08:00 Футбол: Славия – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Черно море – Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 2-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Верея – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Футбол: Флийтууд Таун – Лийдс Юнайтед, мач от първия кръг за Купата на Лигата, повторение
17:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 3-и епизод, повторение
18:00 Футбол: Пирин – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 3-и епизод, директно
21:00 Футбол: Нефтохимик – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 1-и епизод, повторение
23:30 Класика от „А” професионална футболна група: Левски – Лудогорец (2014-15), повторение
00:00 Футбол: Бристъл Роувърс – Кардиф Сити, мач от първия кръг за Купата на Лигата, повторение
02:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 3-и епизод, повторение
03:00 Край на програмата

Петък, 12 август 2016 г.
08:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Лудогорец – Ботев, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 3-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Черно море – Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Футбол: Верея – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 3-и епизод, повторение
18:00 Футбол: Флийтууд Таун – Лийдс Юнайтед, мач от първия кръг за Купата на Лигата, повторение
20:00 „Преди кръга във френската Лига 1” (2016-17), 1-и епизод, повторение
20:30 Студио „Лига 1“, директно
21:00 Футбол: Бастия – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно
22:55 Студио „Лига 1“, директно
23:10 Футбол: Монтана – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
01:10 Футбол: Дунав – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
03:10 Край на програмата

Събота, 13 август 2016 г.
08:00 Футбол: Монтана – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Флийтууд Таун – Лийдс Юнайтед, мач от първия кръг за Купата на Лигата, повторение
12:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 3-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Бастия – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
15:00 Футбол: Дунав – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 Класика от „А” професионална футболна група: Левски – Лудогорец (2014-15), повторение
17:30 Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 1-и епизод, повторение
18:00 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – Левски (2014-15), повторение
18:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
19:00 Футбол: Берое – Верея, мач от Първа професионална лига, директно
20:55 Студио „Първа професионална футболна лига”, директно
21:15 Футбол: Левски – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, директно
23:10 Студио „Първа професионална лига”, директно
00:00 Футбол: Метц – Лил, мач от френската Лига 1, повторение
02:00 Край на програмата

Неделя, 14 август 2016 г.
08:00 Футбол: Флийтууд Таун – Лийдс Юнайтед, мач от първия кръг за Купата на Лигата, повторение
10:00 Футбол: Берое – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Класика от „А” професионална футболна група: Литекс – Левски (2014-15), повторение
12:30 Класика от „А” професионална футболна група: Хасково – ЦСКА (2014-15), повторение
13:00 Футбол: Левски – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17)
15:30 Студио „Лига 1“, директно
16:00 Футбол: Нанси – Лион, мач от френската Лига 1, директно
17:55 Студио „Лига 1“, директно
18:00 Футбол: Ница – Рен, мач от френската Лига 1, директно
20:00 Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 1-и епизод, повторение
20:30 Класика от „А” професионална футболна група: Пирин – Ботев (2015-16), повторение
21:00 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – Берое (2015-16), повторение
21:30 Студио „Лига 1“, директно
22:00 Футбол: Mарсилия – Тулуза, мач от френската Лига 1, директно
23:55 Студио „Лига 1“, директно
00:15 Футбол: ЦСКА – Нефтофимик, мач от Първа професионална лига, повторение
02:15 Футбол: Локомотив ГО – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
04:15 Край на програмата

30