Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport HD за 22.08.2016 година – 28.08.2016 година.

Понеделник, 22 август 2016 г.
08:00 Футбол: Нефтохимик – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 4-и епизод, повторение
11:00 Футбол: Славия – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00 Футбол: Локомотив ГО – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Футбол: Черно море – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 Футбол: Пирин – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
19:00 Класика от „А” професионална футболна група: Локомотив София – Лудогорец (2014-15), повторение
19:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
20:00 Футбол: Верея – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
21:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
22:30 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 4-и епизод, директно
00:00 Футбол: Спартак Плевен – Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повротение
02:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 4-и епизод, повторение
03:30 Край на програмата

Вторник, 23 август 2016 г.
08:00 Футбол: Славия – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Лудогорец – Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 4-и епизод, повторение
13:30 Класика от „А” професионална футболна група: Локомотив София – Лудогорец (2014-15), повторение
14:00 Класика от „А” професионална футболна група: Марек – Левски (2014-15), повторение
14:30 Класика от „А” професионална футболна група: Левски – ЦСКА (2014-15), повторение
15:00 Футбол: Спартак Плевен – Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повротение
17:00 Футбол: Верея – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
19:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 4-и епизод
20:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 3-и епизод, директно
21:00 Обзор на кръга за Купата на Лигата, 2-и епизод, повторение
21:30 Студио „Купа на Лигата“, директно
21:45 Футбол: Мач от втория кръг за Купата на Лигата, директно
23:40 Студио „Купа на Лигата“, директно
00:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 3-и епизод, повторение
01:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 4-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Сряда, 24 август 2016 г.
08:00 Футбол: Верея – Ботев, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Спартак Плевен – Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
12:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 3-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Нефтохимик – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Футбол: Пирин – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 4-и епизод, повторение
18:00 Футбол: Мач от втория кръг за Купата на Лигата, повторение
20:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 5-и епизод, директно
21:00 Студио „Купа на Лигата“, директно
21:45 Футбол: Мач от втория кръг за Купата на Лигата, директно
23:40 Студио „Купа на Лигата“, директно
00:15 Футбол: Мач от втория кръг за Купата на Лигата, повторение
02:15 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 5-и епизод, повторение
03:15 Край на програмата

Четвъртък, 25 август 2016 г.
08:00 Футбол: Локомотив ГО – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Черно море – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 4-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Лудогорец – Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Футбол: Мач от втория кръг за Купата на Лигата, повторение
17:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 5-и епизод, повторение
18:00 Футбол: Мач от втория кръг за Купата на Лигата, повторение
20:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 5-и епизод, директно
21:00 Футбол: Спартак Плевен – Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
23:00 Футбол: Славия – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
01:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 5-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Петък, 26 август 2016 г.
08:00 Футбол: Спартак Плевен – Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Мач от втория кръг за Купата на Лигата, повторение
12:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 5-и епизод, повторение
13:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Белгия, повторение
14:45 Футбол: Мач от втория кръг за Купата на Лигата, повторение
16:45 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 5-и епизод, повторение
17:45 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Белгия, повторение
19:30 Класика от „А” професионална футболна група: Марек – Левски (2014-15), повторение
20:00 „Преди кръга във френската Лига 1” (2016-17), 3-и епизод, повторение
20:30 Класика от „А” професионална футболна група: Левски – ЦСКА (2014-15), повторение
21:15 Студио „Лига 1”, директно
21:45 Футбол: Марсилия – Лориен, мач от френската Лига 1, директно
23:40 Студио „Лига 1”, директно
00:00 Футбол: Берое – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00 Футбол: Монтана – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
04:00 Край на програмата

Събота, 27 август 2016 г.
08:00 Футбол: Берое – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Марсилия – Лориен, мач от френската Лига 1, повторение
12:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 5-и епизод, повторение
13:00 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Белгия, повторение
14:15 Студио „Висша Лига“, директно
14:30 Футбол: Тотнъм Хотспър – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, директно
16:25 Студио „Висша Лига“, директно
17:00 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Белгия, повторение
18:00 Класика от „А” професионална футболна група: Локомотив София – Лудогорец (2014-15), повторение
18:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
19:00 Футбол: Ботев Пловдив – Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, директно
20:55 Студио „Първа професионална футболна лига”, директно
21:15 Футбол: ЦСКА – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, директно
23:10 Студио „Първа професионална лига”, директно
00:00 Футбол: Хъл Сити – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
02:00 Футбол: Дунав – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
04:00 Футбол: Уотфорд – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
06:00 Край на програмата

Неделя, 28 август 2016 г.
08:00 Футбол: Ботев Пловдив – Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: ЦСКА – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Футбол: Дижон – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
14:00 Съботен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 3-и епизод
15:00 Студио „Висша Лига”, директно
15:30 Футбол: Уест Бромич Албиън – Мидълзбро, мач от английската Висша Лига, директно
17:25 Студио „Висша Лига”, директно
18:00 Футбол: Манчестър Сити – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, директно
19:55 Студио „Висша Лига”, директно
20:30 Класика от „А” професионална футболна група: Марек – Левски (2014-15), повторение
21:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 3-и епизод, повторение
21:30 Студио „Лига 1“, директно
21:45 Футбол: Монако – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно
23:40 Студио „Лига 1“, директно
00:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00 Футбол: Левски – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
04:00 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Белгия, повторение
06:00 Край на програмата

44