Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport 2 HD за 28.11.2016 година – 04.12.2016 година:

Понеделник, 28 ноември 2016 г.
08:00 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
10:00 Футбол: Лестър Сити – Мидълзбро, мач от английската Висша Лига, запис
12:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 7-и епизод, повторение
13:00 Баскетбол: Финикс Сънс – Денвър Нъгетс, мач от НБА, повторение
15:30 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 14-и епизод, повторение
16:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
18:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 13-и епизод
19:00 Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 6-и епизод
20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 14-и епизод
21:00 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2016-17), 15-и епизод
21:45 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, директно
23:40 Футбол: Лудогорец II – ЦСКА II, мач от Втора професионална лига, повторение
01:40 Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 6-и епизод, повторение
02:40 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 13-и епизод, повторение
03:40 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 14-и епизод, повторение
04:40 Край на програмата

Вторник, 29 ноември 2016 г.
08:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 13-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Саутхямптън – Евертън, мач от английската Висша Лига, запис
11:00 Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 6-и епизод, повторение
12:00 Футбол: Суонси Сити – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, запис
14:00 Футбол: Челси – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, повторение
16:00 Футбол: Хъл Сити – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, запис
18:00 Студио „Волейбол“, директно
18:30 Волейбол: ЦСКА – Пирин Разлог, мач от Суперлигата, директно
20:30 Студио „Волейбол“, директно
21:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2016-17), 13-и епизод
22:00 Футбол: Дижон – Монако, мач от френската Лига 1, директно
23:55 Футбол: Локомотив Пловдив – Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
01:55 Футбол: Черно море – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
03:55 Футбол: Ливърпул – Лийдс Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
05:55 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2016-17), 13-и епизод, повторение
06:55 Край на програмата

Сряда, 30 ноември 2016 г.
07:30 Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 6-и епизод, повторение
08:30 Волейбол: ЦСКА – Пирин Разлог, мач от Суперлигата, повторение
10:30 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2016-17), 13-и епизод, повторение
11:30 Футбол: Ливърпул – Лийдс Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
13:30 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 10-и епизод
14:00 „Да скъсаш мрежата” предаване за английски футбол (2016-17), 13-и епизод
14:30 Студио „Първа професионална лига“, директно
15:00 Футбол: Славия – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
16:55 Студио „Първа професионална лига“, директно
17:30 Футбол: Лудогорец – Левски, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига“, директно
20:00 Обзор на кръга от вторник във френската Лига 1 (2016-17), 14-и епизод
20:30 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 20-и епизод
21:30 Студио „Купа на Лигата“, директно
22:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Уест Хям Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, директно
23:55 Студио „Купа на Лигата“, директно
00:15 Футбол: Пирин – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
02:15 Футбол: Арсенал – Саутхямптън, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
04:15 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 20-и епизод, повторение
05:15 „Да скъсаш мрежата” предаване за английски футбол (2016-17), 13-и епизод, повторение
05:45 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 10-и епизод, повторение
06:15 Обзор на кръга от вторник във френската Лига 1 (2016-17), 14-и епизод, повторение
06:45 Край на програмата

Четвъртък, 1 декември 2016 г.
08:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2016-17), 13-и епизод, повторение
09:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
10:45 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
12:30 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
14:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Уест Хям Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
16:00 Баскетбол: Финикс Сънс – Денвър Нъгетс, мач от НБА, повторение
18:30 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 16-и епизод
19:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 9-и епизод, директно
20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 15-и епизод
21:00 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2016-17), 16-и епизод
21:45 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, директно
23:40 Футбол: Нефтохимик – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
01:40 Футбол: Верея – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
03:40 Футбол: Арсенал – АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, повторение
05:40 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 15-и епизод, повторение
06:40 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2016-17), 16-и епизод, повторение
07:10 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 16-и епизод, повторение
07:40 Край на програмата

Петък, 2 декември 2016 г.
08:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 9-и епизод, повторение
09:00 Студио „Формула 1“, повторение
09:30 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
10:45 Студио „Формула 1“, повторение
11:00 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
13:00 Студио „Формула 1“, повторение
13:25 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 20-и епизод, повторение
14:30 Футбол: Арсенал – Саутхямптън, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
16:30 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 16-и епизод, повторение
17:00 Студио „Първа професионална лига“, директно
17:30 Футбол: Локомотив Пловдив – Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига“, директно
20:00 „Висшата Лига в цифри“, магазинно предаване, 14-и епизод
20:30 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2016-17), 16-и епизод, повторение
21:00 Класика от Висшата Лига – Манчестър Сити – Челси (2004-05), повторение
21:45 Футбол: Нотингам Форест – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
23:40 Волейбол: Пирин Разлог – Левски, мач от Суперлигата, повторение
01:40 Баскетбол: Финикс Сънс – Денвър Нъгетс, мач от НБА, повторение
04:10 „Висшата Лига в цифри“, магазинно предаване, 14-и епизод, повторение
04:40 Край на програмата

Събота, 3 декември 2016 г.
08:00 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 20-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Ливърпул – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, повторение
11:00 Футбол: Уотфорд – Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
13:00 „Преди кръга в английската Висша Лига“ (2016-17), 14-и епизод
13:30 „Висшата Лига в цифри“, магазинно предаване, 14-и епизод, повторение
14:00 Студио „Висша Лига“, директно
14:30 Футбол: Манчестър Сити – Челси, мач от английската Висша Лига, директно
16:25 Студио „Висша Лига“, директно
17:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, директно
18:55 Студио „Висша Лига“, директно
19:30 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, директно
21:25 Студио „Висша Лига“, директно
22:00 Футбол: Монако – Бастия, мач от френската Лига 1, запис
00:00 Баскетбол: Милуоки Бъкс – Бруклин Нетс, мач от НБА, директно
02:10 Футбол: Левски – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
04:10 Футбол: Дунав – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
06:10 Край на програмата

Неделя, 4 декември 2016 г.
08:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
10:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
12:00 Футбол: Манчестър Сити – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 16-и епизод
14:30 Студио „Първа професионална лига“, директно
15:00 Футбол: Берое – Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, директно
16:55 Студио „Първа професионална лига“, директно
17:30 Футбол: ЦСКА – Пирин, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига“, директно
20:00 Баскетбол: Барселона Ласа – Хербалайф Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, запис
21:45 Футбол: Ботев Враца – Несебър, мач от Втора професионална лига, повторение
00:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 9-и епизод, повторение
01:00 Баскетбол: Детройт Пистънс – Орландо Меджик, мач от НБА, директно
03:10 Футбол: Евертън – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
05:10 Футбол: АФК Борнемут – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
07:10 Край на програмата

26