Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport 2 HD за 22.08.2016 година – 28.08.2016 година.

Понеделник, 22 август 2016 г.
08:00 “Висшата Лига: Новата футболна ера”, документален филм за историята на създаването на английската Висша Лига, повторение
09:00 Футбол: Суонси Сити – Хъл Сити, мач от английската Висша Лига, запис
11:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Евертън, мач от английската Висша Лига, запис
13:00 Съботен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 2-и епизод, повторение
14:00 Футбол: Лестър Сити – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
16:00 Класика от Висшата Лига – Тотнъм Хотспър – Ливърпул (1993-94), повторение
16:30 Обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 2-и епизод
17:30 Студио „Втора професионална лига”, директно
18:00 Футбол: Спартак Плевен – Локомотив София, мач от Втора професионална лига, директно
19:55 Студио „Втора професионална лига”, директно
20:30 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 2-и епизод
21:30 Футбол: Бърнли – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, запис
23:30 Футбол: Верея – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
01:30 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 2-и епизод, повторение
02:30 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 2-и епизод, повторение
03:30 Край на програмата

Вторник, 23 август 2016 г.
08:00 Съботен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 2-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Стоук Сити – Манчестър Сити , мач от английската Висша Лига, повторение
11:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, повторение
13:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 2-и епизод, повторение
14:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, запис
16:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 2-и епизод, повторени
17:00 Футбол: Съндърланд – Мидълзбро, мач от английската Висша Лига, повторение
19:00 „Премиър Лийг Токшоу”, предаване за английски футбол (2016-17), 2-и епизод, директно
20:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, повторение
22:00 Футбол: Уотфорд – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
00:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Евертън, мач от английската Висша Лига, повторение
02:00 „Премиър Лийг Токшоу”, предаване за английски футбол (2016-17), 2-и епизод, повторение
03:00 Край на програмата

Сряда, 24 август 2016 г.
08:00 Обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 2-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Съндърланд – Мидълзбро, мач от английската Висша Лига, повторение
11:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, повторение
13:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 2-и епизод, повторение
14:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, повторение
16:00 „Премиър Лийг Токшоу”, предаване за английски футбол (2016-17), 2-и епизод, повторение
17:00 Футбол: Стоук Сити – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
19:00 „Да скъсаш мрежата”, предаване за английски футбол (2016-17), 2-и епизод
19:30 Класика от Висшата Лига – Тотнъм Хотспър – Ливърпул (1993-94), повторение
20:00 Студио „Купа на Лигата“, директно
20:45 Футбол: Мач от втория кръг за Купата на Лигата, директно
22:40 Студио „Купа на Лигата“, директно
23:15 Футбол: Мач от втория кръг за Купата на Лигата, повторение
01:15 Футбол: Суонси Сити – Хъл Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
03:15 „Да скъсаш мрежата”, предаване за английски футбол (2016-17), 2-и епизод, повторение
03:45 Край на програмата

Четвъртък, 25 август 2016 г.
08:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 2-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Бърнли – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
11:00 Футбол: Тотнъм Хотъспър – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение
13:00 „Премиър Лийг Токшоу”, предаване за английски футбол (2016-17), 2-и епизод, повторение
14:00 Футбол: Уотфорд – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
16:00 „Да скъсаш мрежата”, предаване за английски футбол (2016-17), 1-и епизод, повторение
16:30 Класика от Висшата Лига – Тотнъм Хотспър – Ливърпул (1993-94), повторение
17:00 Футбол: Мач от втория кръг за Купата на Лигата, повторение
19:00 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 2-и епизод
19:30 „Преди кръга във френската Лига 1” (2016-17), 3-и епизод
20:00 Футбол: Стоук Сити – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
22:00 Футбол: Лестър Сити – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
00:00 Футбол: Съндърланд – Мидълзбро, мач от английската Висша Лига, повторение
02:00 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 2-и епизод, повторение
02:30 „Преди кръга във френската Лига 1” (2016-17), 3-и епизод, повторение
03:00 Край на програмата

Петък, 26 август 2016 г.
08:00 „Премиър Лийг Токшоу”, предаване за английски футбол (2016-17), 2-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, повторение
11:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Белгия, директно
13:00 Футбол: Мач от втория кръг за Купата на Лигата, повторение
15:00 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Белгия, директно
17:00 „Висшата лига в цифри”, магазинно предаване, 3-и епизод
17:30 Обзор на кръга за Купата на Лигата, 2-и епизод
18:00 „Преди кръга във френската Лига 1” (2016-17), 3-и епизод, повторение
18:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
19:00 Футбол: Монтана – Славия, мач от Първа професионална лига, директно
20:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
21:15 Футбол: Берое – Пирин, мач от Първа професионална лига, директно
23:10 Студио „Първа професионална лига”, директно
23:40 Футбол: Марсилия – Лориен, мач от френската Лига 1, повторение
01:40 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Белгия, повторение
03:25 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Белгия, повторение
05:10 „Висшата лига в цифри”, магазинно предаване, 3-и епизод, повторение
05:40 Край на програмата

Събота, 27 август 2016 г.
08:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Белгия, повторение
09:45 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Белгия, повторение
11:30 „Преди кръга във френската Лига 1” (2016-17), 2-и епизод, повторение
12:00 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Белгия, директно
13:30 „Преди кръга в английската Висша Лига” (2016-17), 3-и епизод
14:00 „Висшата лига в цифри”, магазинно предаване, 3-и епизод, повторение
14:30 Студио „Формула 1“, директно
15:00 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Белгия, директно
16:00 Студио „Формула 1“, директно
16:25 Студио „Висша Лига”, директно
17:00 Футбол: Уотфорд – Арсенал, мач от английската Висша Лига, директно
18:55 Студио „Висша Лига”, директно
19:30 Футбол: Хъл Сити – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, директно
21:25 Студио „Висша Лига”, директно
22:00 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Белгия, повторение
23:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
01:00 Футбол: ЦСКА – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
03:00 Футбол: Ботев Пловдив – Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, повторение
05:00 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Белгия, повторение
06:15 Край на програмата

Неделя, 28 август 2016 г.
07:45 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Белгия, повторение
09:00 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Белгия, повторение
10:00 Футбол: Ботев Пловдив – Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Футбол: ЦСКА – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 3-и епизод
14:30 Студио „Формула 1“, директно
15:00 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Белгия, директно
17:00 Студио „Формула 1“, директно
17:30 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 2-и епизод
18:00 Обзор на кръга за Купата на Лигата, 2-и епизод
18:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
19:00 Футбол: Левски – Верея, мач от Първа професионална лига, директно
20:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
21:15 Футбол: Локомотив Пловдив – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, директно
23:10 Студио „Първа професионална лига”, директно
00:00 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Белгия, повторение
02:00 Футбол: Манчестър Сити – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
04:00 Футбол: Созопол – Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
06:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Мидълзбро, мач от английската Висша Лига, повторение

37