Ще ви запознаем с програмата на Sport+ за 07.11.2016 година – 13.11.2016 година.

Понеделник 07.11

01:30 Рио 2016: Борба класически стил категория до 125 кг (с участието на Димитър Кумчев – повторение)
02:30 “Световен спорт” – 15-39 еп., обзорно предаване
03:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 40 еп., обзорно предаване
04:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
05:00 “Pro Bull Riding” – 25 еп., обзорно предаване
06:00 “Жените в “Доктор Ху” – Роуз Тайлър” – 2 сезон, 2 еп., документален филм
07:00 “Безопасна ли е атомната енергия?” – документален филм
08:00 Мото: Mitas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix (FIM Speedway World Championship 2016 – повторение)
11:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
12:00 Футбол: Реал /М/ – Леганес (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
14:00 Футбол: Фламенго – Ботафого (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
16:00 “Жените в “Доктор Ху” – Роуз Тайлър” – 2 сезон, 2 еп., документален филм
17:00 “Безопасна ли е атомната енергия?” – документален филм
18:00 Тенис: Николас Махут – Давид Гофен (2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:30 Тенис: Григор Димитров – Маркос Багдатис (2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
19:30 Тенис: Григор Димитров – Новак Джокович (2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
22:00 Футбол: Реал /М/ – Леганес (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)

Вторник 08.11

00:00 Голф: TURKISH AIRLINES OPEN (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Времето в “Доктор Ху” – Невъзможният астронавт” – 2 сезон, 3 еп., документален филм
07:00 “Подаръкът на Бони” – документален филм
08:00 Мото: SHELL MALAYSIA MOTORCYCLE GRAND PRIX – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
09:00 Мото: SHELL MALAYSIA MOTORCYCLE GRAND PRIX – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
11:00 “Световен спорт” – 15-39 еп., обзорно предаване
12:00 Футбол: Севиля – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
14:00 Футбол: Сао Пауло – Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
16:00 “Времето в “Доктор Ху” – Невъзможният астронавт” – 2 сезон, 3 еп., документален филм
17:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 40 еп., обзорно предаване
17:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
19:00 Тенис: Григор Димитров – Стив Джонсън (China Open – Пекин, Китай; 2016 ATP WORLD TOUR 500 – повторение)
22:00 Футбол: Севиля – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)

Сряда 09.11

00:00 Голф: TURKISH AIRLINES OPEN (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Дестинациите в “Доктор Ху” – Платформа 1″ – 2 сезон, 4 еп., документален филм
07:00 “Ядрото” – документален филм
08:00 Волейбол: FIVB World Grand Prix 2016 – I полуфинал (повторение)
10:00 Плажен Волейбол: Kish Island Open – финал, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
11:00 “Pro Bull Riding” – 25 еп., обзорно предаване
12:00 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
14:00 Футбол: Коритиба – Атлетико /Минейро/ (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
16:00 “Дестинациите в “Доктор Ху” – Платформа 1″ – 2 сезон, 4 еп., документален филм
17:00 “Ядрото” – документален филм
18:00 Тенис: Григор Димитров – Иво Карлович (Rogers Cup 2016, ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
19:25 Тенис: Григор Димитров – Лука Пуи (China Open – Пекин, Китай; 2016 ATP WORLD TOUR 500 – повторение)
22:00 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)

Четвъртък 10.11

00:00 Голф: TURKISH AIRLINES OPEN (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Вълшебно лекарство: Десетилетието на човешкия геном” – документален филм
07:00 “Кометата на века” – документален филм
08:00 Волейбол: FIVB World Grand Prix 2016 – II полуфинал (повторение)
10:00 Плажен Волейбол: Kish Island Open – финал, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
11:00 Пряко: Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016)
17:00 “Вълшебно лекарство: Десетилетието на човешкия геном” – документален филм
18:00 “Кометата на века” – документален филм
19:00 Тенис: Григор Димитров – Жил Симон (Western-Southern Open, Синсинати – ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
20:15 Тенис: Григор Димитров – Рафаел Надал (China Open – Пекин, Китай; 2016 ATP WORLD TOUR 500 – повторение)
22:00 Футбол: Лас Палмас – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)

Петък 11.11

00:00 Голф: TURKISH AIRLINES OPEN (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Памет” – документален филм
07:00 “Как спътниците управляват живота ни?” – документален филм
08:00 Волейбол: FIVB World Grand Prix 2016 – финал (повторение)
10:00 “Footbrazil”- 42 еп., обзорно предаване
10:30 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
11:00 Пряко: Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016)
17:00 “Памет” – документален филм
18:00 “Как спътниците управляват живота ни?” – документален филм
19:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
20:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Доха (повторение)
22:00 Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ – Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)

Събота 12.11

00:00 Рио 2016: Футбол (мъже – финал): Бразилия – Германия (повторение)
02:40 Рио 2016: Хандбал (мъже – финал): Дания – Франция (повторение)
04:00 Тенис: Марин Чилич – Кей Нишикори (Swiss Indoors Basel – Базел, Швейцария; 2016 ATP WORLD TOUR 500 – финал, повторение)
06:00 “Летище: В денонощен ритъм” – 3 еп., документален филм
07:00 “Пасажът на Венера” – документален филм
08:00 Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour – Fremantle 2016 (повторение)
09:30 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
10:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
11:00 Пряко: Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016)
17:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – квалификация в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
17:50 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – квалификация в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
18:40 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – четвърта свободна тренировка в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
19:30 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
20:30 “Footbrazil”- 42 еп., обзорно предаване
21:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
22:00 Футбол: Мач на мира (повторение)

Неделя 13.11

00:00 Рио 2016: Футбол (жени – финал): Швеция – Германия (повторение)
02:00 Рио 2016: Вдигане на тежести (жени): категория до 58 кг (повторение с участието на Мими Христова)
02:40 Рио 2016: Хандбал (жени – финал): Франция – Русия (повторение)
04:00 Тенис: Шуай Пенг – Алисън Риск (Tianjin Open – финал и награждаване; WTA International 2016 – повторение)
06:00 “Летище: В денонощен ритъм” – 4 еп., документален филм
07:00 “Лагуната на Аристотел” – документален филм
08:00 Мото: ALL-INKL.COM WORLD RX OF GERMANY (FIA World Rallycross Championship 2016 – повторение)
10:00 “Световен спорт” – 15-40 еп., обзорно предаване
11:00 Пряко: Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016)
17:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
18:30 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
20:10 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
22:00 Пряко: Мото: Церемония по награждаване на шампионите в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
23:00 Футбол: Севиля – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)

Понеделник 14.11

00:45 Футбол: Севиля – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
02:30 “Световен спорт” – 15-39 еп., обзорно предаване
03:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 40 еп., обзорно предаване
04:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
05:00 Мото: Церемония по награждаване на шампионите в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
06:00 “Живот след смъртта: Странната наука за разлагането” – документален филм
07:00 “Динозаврите – по следите на живота” – документален филм
08:00 Мото: 2016 Adrian Flux British FIM Speedway Grand Prix (FIM Speedway World Championship 2016 – повторение)
11:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
12:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)
18:00 Мото: Церемония по награждаване на шампионите в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
19:00 Тенис: Григор Димитров – Алберт Рамос-Винолас (Chengdu Open – II полуфинал, 2016 ATP World Tour 250 – повторение)
22:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Вторник 15.11

00:00 Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “10 милиона – Предизвикателството” – документален филм
07:00 “Климатичните изменения в числа” – 1 еп., документален филм
08:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
09:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – състезания в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
11:00 “Световен спорт” – 15-40 еп., обзорно предаване
12:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)
18:00 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
19:30 Тенис: Григор Димитров – Жил Мюлер (Swiss Indoors Basel – Базел, Швейцария; 2016 ATP WORLD TOUR 500 – повторение)
22:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Сряда 16.11

00:00 Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Добри ли сте или зли?” – документален филм
07:00 “Климатичните изменения в числа” – 2 еп., документален филм
08:00 Плажен Волейбол: Maceio Open – злато, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
09:00 Мото: ALL-INKL.COM WORLD RX OF GERMANY (FIA World Rallycross Championship 2016 – повторение)
11:00 “Pro Bull Riding” – 20 еп., обзорно предаване
12:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)
18:00 “Добри ли сте или зли?” – документален филм
19:00 Тенис: Григор Димитров – Стан Вавринка (Western-Southern Open, Синсинати – ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
20:30 Тенис: Григор Димитров – Иво Карлович (Rogers Cup 2016, ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
22:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Четвъртък 17.11

00:00 Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “Опасни магистрали” – документален филм
07:00 “Можем ли да преживеем мега цунами?” – 1 еп., документален филм
08:00 Плажен Волейбол: Maceio Open – злато, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
09:00 Мото: Церемония по награждаване на шампионите в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
10:00 Пряко: Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016)
15:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)
18:00 “Опасни магистрали” – документален филм
19:00 Тенис: Григор Димитров – Денис Шаповалов (Rogers Cup 2016, ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
20:20 Тенис: Григор Димитров – Жил Симон (Monte-Carlo Rolex Masters, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
22:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Петък 18.11

00:00 “Footbrazil”- 42 еп., обзорно предаване
00:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
01:00 Пряко: Футбол: Атлетико Минейро – Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2016)
03:00 Голф: NEDBANK GOLF CHALLENGE (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 “В борба със свръхбактериите” – документален филм
07:00 “Можем ли да преживеем мега цунами?” – 2 еп., документален филм
08:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Доха (повторение)
10:00 Пряко: Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016)
15:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)
18:00 “В борба със свръхбактериите” – документален филм
19:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
20:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Шанхай (повторение)
22:00 Пряко: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Събота 19.11

00:00 ……………

35