Ще ви запознаем с програмата на Sport+ за 15.08.2016 година – 21.08.2016 година.

Понеделник 15.08

01:00 Пряко: Рио 2016: Тенис мъже, жени, смесени двойки (финали)
02:00 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (финали)
04:30 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол четвъртфинали
06:30 Рио 2016: Фехтовка запис шпага (мъже) отборно
07:30 Рио 2016: Тенис финал (мъже) (повторение)
10:00 Рио 2016: Голф (повторение)
11:00 “Световен спорт” – 15-27 еп., обзорно предаване
12:00 Футбол: Севиля – Барселона (Суперкупа на Испания 2016, повторение)
14:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:15 Рио 2016: Програма за деня
15:30 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (серии)
18:00 Рио 2016: Плуване (запис) финали
19:00 Пряко: Рио 2016: Конен спорт (обездка)
20:00 Пряко: Рио 2016: Спортна гимнастика халки (мъже), прескок (мъже), греда (жени)
22:15 Пряко: Рио 2016: Колоездене на писта

Вторник 16.08

00:45 Пряко: Рио 2016: Бокс (финали)
02:10 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (финали)
05:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол четвъртфинали
07:00 Рио 2016 (повторение)
11:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
13:00 Мото: Red Bull Rookies Cup 2016, Австрия – първо състезание (Red Bull MotoGP Rookies Cup – повторение)
14:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:15 Рио 2016: Програма за деня
15:30 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (серии)
18:30 Пряко: Рио 2016: Тенис на маса жени (отборно) финал за 3-то място
19:30 Рио 2016: Плуване (запис) 10 км в открити води мъже
20:00 Пряко: Рио 2016: Спортна гимнастика успоредка (мъже), земя (жени), висилка (мъже)
22:15 Пряко: Рио 2016: Колоездене на писта

Сряда 17.08

00:45 Пряко: Рио 2016: Бокс (финали)
01:45 Рио 2016: Скокове във вода (запис) 3 м трамплин мъже
02:15 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (финали)
04:45 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол полуфинали
07:00 Рио 2016: повторение
13:00 Мото: Red Bull Rookies Cup 2016, Австрия – второ състезание (Red Bull MotoGP Rookies Cup – повторение)
14:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:15 Рио 2016: Програма за деня
15:30 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (серии)
19:00 Пряко: Рио 2016: Футбол (мъже) полуфинал
20:50 Пряко: Рио 2016: Коментарно студио
21:00 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) четвъртфинал
22:00 Пряко: Рио 2016: Бокс
23:30 Пряко: Суперкупа на Испания: Коментарно студио

Четвъртък 18.08

00:00 Пряко: Барселона – Севиля (Суперкупа на Испания 2016, в паузата: коментарно студио)
01:50 Пряко: Суперкупа на Испания: Коментарно студио
02:00 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (финали)
05:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол финал (жени)
06:00 Рио 2016: Конен спорт (запис) прескачане на препятствия отборно
07:00 Рио 2016: повторение
12:00 Пряко: Голф: D+D REAL Czech Masters (The Race to Dubai 2016)
14:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:15 Рио 2016: Програма за деня
15:30 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (серии)
18:50 Пряко: Рио 2016: Коментарно студио
19:00 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) полуфинал
21:00 Пряко: Рио 2016: Бокс (финали)
22:00 Пряко: Рио 2016: Скокове във вода 10 м кула жени
23:30 Рио 2016: BMX (запис) серии

Петък 19.08

00:30 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (финали)
04:30 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол финал (мъже)
06:00 Рио 2016: повторение
09:00 Голф: D+D REAL Czech Masters (The Race to Dubai 2016 – запис)
12:00 Пряко: Голф: D+D REAL Czech Masters (The Race to Dubai 2016)
14:00 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика 50 км спортно ходене (мъже)
18:00 Пряко: Рио 2016: Бадминтон двойки мъже (финал)
19:00 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) полуфинал
20:50 Пряко: Рио 2016: Коментарно студио
21:00 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика 20 км спортно ходене (жени)
22:00 Пряко: Рио 2016: Бокс (финали)
22:30 Рио 2016: Конен спорт (запис) прескачане на препятствия индивидуално
23:30 Пряко: Рио 2016: Футбол (жени) финал

Събота 20.08

01:30 Рио 2016: Модерен петобой (запис) жени
02:00 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (финали)
04:45 Рио 2016: Водна топка (запис) финал жени
05:45 Рио 2016: BMX (запис) финали
06:30 Рио 2016: повторение
09:30 “Световен спорт” – 15-28 еп., обзорно предаване
10:30 Голф: D+D REAL Czech Masters (The Race to Dubai 2016 – запис)
13:30 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
14:30 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
14:45 Рио 2016: Програма за деня
15:00 Пряко: Рио 2016: Кану-каяк (финали)
16:00 Пряко: Рио 2016: Художествена гимнастика (ансамбъл)
17:00 Пряко: Рио 2016: Голф (жени)
18:30 Пряко: Футбол: Примера Дивисион: Коментарно студио
19:15 Пряко: Футбол: Барселона – Реал /Бетис/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17, В паузата: Коментарно студио)
21:15 Пряко: Футбол: Примера Дивисион: Коментарно студио
21:30 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (жени) финал
23:30 Пряко: Рио 2016: Футбол (мъже) финал

Неделя 21.08

01:30 Рио 2016: Модерен петобой (запис) мъже
02:00 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (финали)
05:00 Рио 2016: Хандбал (запис) финал жени
06:30 Рио 2016: повторение
09:00 “На колела” – 23 еп., обзорно предаване
09:30 “IAAF Athletix” – 17 еп., обзорно предаване
10:00 Голф: D+D REAL Czech Masters (The Race to Dubai 2016 – запис)
14:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:15 Рио 2016: Програма за деня
15:30 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика маратон (мъже)
17:45 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) финал за 3-то място
19:15 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) финал
21:15 Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
23:15 Пряко: Футбол: Атлетико /М/ – Алавес (Примера Дивисион, сезон 2016/17)

Понеделник 22.08

01:15 Пряко: Рио 2016: Обзор на Рио 2016
01:45 Пряко: Рио 2016: Церемония по закриването на Летни Олимпийски игри РИО 2016
04:00 “Footbrazil”- 30 еп., обзорно предаване
04:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 30 еп., обзорно предаване
05:00 “IAAF Athletix” – 17 еп., обзорно предаване
05:30 “На колела” – 23 еп., обзорно предаване
06:00 “Защо не говориш английски?” – 1 еп., документален филм
07:00 Рио 2016: Церемония по закриването на Летни Олимпийски игри РИО 2016 (повторение)
09:30 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
10:00 Голф: D+D REAL Czech Masters (The Race to Dubai 2016 – запис)
14:30 Тенис: Western-Southern Open, Синсинати – финал (ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 31 еп., обзорно предаване
17:30 Мото: Red Bull Rookies Cup 2016, Чехия – второ състезание (Red Bull MotoGP Rookies Cup – запис)
18:30 Рио 2016: Обзор на Рио 2016
19:30 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
20:00 Рио 2016: Церемония по закриването на Летни Олимпийски игри РИО 2016 (повторение)
22:30 Рио 2016: повторение

49