Ще ви запознаем с програмата на F+ за 08.08.2016 година – 14.08.2016 година.

Понеделник 08.08

00:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол
01:00 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) Испания – Хърватия
02:45 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) Русия – Куба
04:30 Пряко: Рио 2016: Футбол (мъже) Бразилия – Ирак
06:00 Рио 2016: Спортна гимнастика квалификации (жени – повторение)
07:00 Рио 2016: Стрелба (запис) трап жени (повторение)
07:45 Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 56 кг (мъже – повторение)
08:30 Рио 2016: Плуване (финали – повторение)
10:45 Рио 2016: Тенис (повторение)
12:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
14:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:15 Рио 2016: Програма за деня
15:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) Китай – Италия
17:30 Рио 2016: Плажен волейбол (запис)
18:00 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (жени) САЩ – Испания
19:45 Рио 2016: Плажен волейбол (запис)
21:45 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 58 кг (жени)
23:30 Пряко: Рио 2016: Фехтовка сабя (жени)

Вторник 09.08

00:30 Рио 2016: Стрелба (запис) трап мъже
01:15 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 62 кг (мъже)
03:00 Рио 2016: Ръгби-7 (запис) финал жени
04:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) Бразилия – Аржентина
06:00 Рио 2016: Спортна гимнастика отборно (мъже – повторение)
09:00 Рио 2016 (повторение)
14:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:15 Рио 2016: Програма за деня
15:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) Русия – Аржентина
17:30 Пряко: Рио 2016: Тенис
20:00 Пряко: Рио 2016: Конен спорт (всестранна езда)
21:30 Пряко: Рио 2016: Стрелба 25 м пистолет (жени)
22:30 Пряко: Рио 2016: Фехтовка шпага (мъже)

Сряда 10.08

00:15 Рио 2016: Вдигане на тежести (запис) категория до 63 кг (жени)
01:00 Пряко: Рио 2016: Футбол (жени) Колумбия – САЩ
03:00 Рио 2016: Конен спорт (запис) всестранна езда
04:30 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) Аржентина – Хърватия
06:15 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
07:45 Рио 2016 (повторение)
13:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
14:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
14:15 Рио 2016: Програма за деня
14:30 Пряко: Рио 2016: Колоездене бягане по часовник (жени)
16:00 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) Китай – Пуерто Рико
17:30 Пряко: Рио 2016: Колоездене бягане по часовник (жени)
19:00 Пряко: Рио 2016: Кану-каяк в бързи води едноместен каяк (мъже)
20:15 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) Франция – Сърбия
22:00 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 69 кг (жени)
23:30 Пряко: Рио 2016: Джудо категории до 70 кг (жени), до 90 кг (мъже)

Четвъртък 11.08

00:00 Рио 2016: Скокове във вода (запис) 3 м синхронно мъже
01:00 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) САЩ – Австралия
02:45 Пряко: Рио 2016: Фехтовка рапира (жени), сабя (мъже)
04:00 Пряко: Рио 2016: Футбол (мъже) Бразилия – Дания
06:00 “На колела” – 21 еп., обзорно предаване
06:30 “IAAF Athletix” – 15 еп., обзорно предаване
07:00 Рио 2016 (повторение)
14:30 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:30 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:45 Рио 2016: Програма за деня
16:00 Пряко: Рио 2016: Тенис на маса индивидуално (мъже) полуфинали
18:00 Пряко: Рио 2016: Тенис четвъртфинали (мъже)
20:15 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) Бразилия – Хърватия
22:00 Пряко: Рио 2016: Стрелба с лък индивидуално мъже (финали)
23:00 Пряко: Рио 2016: Джудо категории до 78 кг (жени), до 100 кг (мъже)

Петък 12.08

00:00 Пряко: Рио 2016: Ръгби-7 – финал, мъже
02:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол
04:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) Бразилия – САЩ
06:30 Тенис: Los Cabos – четвъртфинали (2016 ATP WORLD TOUR 250 – запис)
10:30 Рио 2016 (повторение)
13:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
14:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
14:15 Рио 2016: Програма за деня
14:30 Пряко: Рио 2016: Академично гребане (финали)
17:15 Пряко: Рио 2016: Стрелба 50 м пушка (мъже)
18:00 Пряко: Рио 2016: Тенис полуфинали (мъже)
20:30 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика 20 км спортно ходене (мъже)
22:00 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 75 кг (жени)
23:30 Рио 2016: Стрелба (запис) скийт (жени)

Събота 13.08

00:30 Рио 2016: Стрелба с лък (запис) индивидуално жени (финали)
02:15 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (финали)
05:15 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) Бразилия – Корея
06:20 Пряко: Тенис: Los Cabos – полуфинали (2016 ATP WORLD TOUR 250)
10:30 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
11:00 “Световен спорт” – 15-27 еп., обзорно предаване
12:00 Рио 2016 (повторение)
13:30 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
14:30 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
14:45 Рио 2016: Програма за деня
15:00 Пряко: Рио 2016: Академично гребане (финали)
17:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) Аржентина – Куба
19:30 Пряко: Рио 2016: Футбол (мъже) четвъртфинал
21:00 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) Полша – Русия
23:00 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) САЩ – Франция

Неделя 14.08

01:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол осминафинали
02:00 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (финали)
05:15 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) Бразилия – Италия
06:20 Пряко: Тенис: Los Cabos – финал (2016 ATP WORLD TOUR 250)
08:45 Мото: 2016 Swedish FIM Speedway Grand Prix (FIM Speedway World Championship 2016 – запис)
11:45 Пряко: Мото: MOTORRAD GRAND PRIX VON ÖSTERREICH – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
13:05 Пряко: Мото: MOTORRAD GRAND PRIX VON ÖSTERREICH – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
14:30 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) Сърбия – Холандия
17:30 Пряко: Рио 2016: Голф (мъже)
21:30 Пряко: Рио 2016: Спортна гимнастика земя (мъже), прескок (жени), кон с гривни (мъже), смесена успоредка (жени)
23:00 Пряко: Рио 2016: Бокс (финали)
23:30 Пряко: Рио 2016: Борба класически стил категории до 59 и 75 кг

Понеделник 15.08

01:00 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория над 75 кг (жени)
03:00 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) Япония – Аржентина
04:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) Бразилия – Русия
06:30 Рио 2016: Ветроходство (запис) уиндсърфинг
07:15 Рио 2016 (повторение)
12:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
14:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:15 Рио 2016: Програма за деня
15:30 Пряко: Рио 2016: Кану-каяк (серии)
17:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) САЩ – Мексико
19:30 Рио 2016: Тенис на маса (запис) жени (отборно) полуфинал
20:15 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) Нигерия – Бразилия
22:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол четвъртфинали
23:30 Пряко: Рио 2016: Борба класически стил категории до 85 и 130 кг

Вторник 16.08

01:00 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 105 кг (мъже)
03:00 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) Италия – Канада
04:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) Бразилия – Франция
06:30 Рио 2016: Ветроходство (запис) клас „Лазер”
07:15 ….

54