Ще ви запознаем с програмата на F+ за 21.03.2016 година – 31.03.2016 година.

Понеделник 21.03

00:30 Тенис: BNP Paribas Open – финал (WTA Premier 2016 – повторение)
03:00 Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour – Fremantle 2016 (повторение)
04:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
05:30 “Световен спорт” – 15-06 еп., обзорно предаване
06:30 “Алергиите: съвременният живот и аз” – документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 25 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: Hero Indian Open (The Race to Dubai 2016 – повторение)
13:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
14:00 “Световен спорт” – 15-06 еп., обзорно предаван
15:00 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – I полуфинал, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World – повторение)
16:00 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – II полуфинал, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World – повторение)
17:00 Тенис: BNP Paribas Open – финал (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
19:30 “Мечтаният дом” – 8 еп., документален филм
20:00 “Дивата природа на Америка” – 1 еп., документален филм
21:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 10 еп., обзорно предаване
21:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
23:00 “Светът на голфа” – 26 еп., обзорно предаване

Вторник 22.03

00:00 Футбол: Реал /М/ – Севиля (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
01:50 Футбол: Хетафе – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
03:40 Футбол: Спортинг Хихон – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
05:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 10 еп., обзорно предаване
06:00 “Мечтаният дом” – 10 еп., документален филм
06:30 “Крал Джордж и кралица Мери – спасителите на монархията” – 1 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 26 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: Hero Indian Open (The Race to Dubai 2016 – повторение)
13:00 Футбол: Реал /М/ – Севиля (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
15:00 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – бронз, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World – повторение)
16:00 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – злато, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World – повторение)
17:00 Тенис: BNP Paribas Open – финал (WTA Premier 2016 – повторение)
19:30 “Мечтаният дом” – 9 еп., документален филм
20:00 “Дивата природа на Америка” – 2 еп., документален филм
21:00 “Виждаш ли това, което виждaм аз?” – документален филм
22:00 “Хоризонт: Какво ни прави хора?” – документален филм
23:00 “Светът на голфа” – 27 еп., обзорно предаване

Сряда 23.03

00:00 Футбол: Виляреал – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
01:50 Футбол: Валенсия – Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
03:40 Футбол: Реал /М/ – Севиля (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
05:30 “Pro Bull Riding” – 7 еп., обзорно предаване
06:30 “Крал Джордж и кралица Мери – спасителите на монархията” – 2 еп., документален филм
07:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
09:00 Голф: Hero Indian Open (The Race to Dubai 2016 – повторение)
13:00 Футбол: Виляреал – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
15:00 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – I полуфинал, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World – повторение)
16:00 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – II полуфинал, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World – повторение)
17:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Четвъртък 24.03

03:30 Футбол: ПСВ Айндховен – Аякс (Ередивиси, сезон 2015/16 – повторение)
05:30 “На колела” – 1 еп.,обзорно предаване
06:00 “Мечтаният дом” – 11 еп., документален филм
06:30 “Земята под вода: Най- голямото предизвикателство” – документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 27 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: Hero Indian Open (The Race to Dubai 2016 – повторение)
12:30 “Footbrazil”- 8 еп., обзорно предаване
13:00 Футбол: Аудакс – Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
15:00 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – бронз, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World – повторение)
16:00 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – злато, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World – повторение)
17:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Петък 25.03

05:00 “Световен спорт” – 15-06 еп., обзорно предаване
06:00 “Мечтаният дом” – 12 еп., документален филм
06:30 “Крайната граница? Пътеводител на “Хоризонт” за Вселената” – документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 28 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: WGC-Dell Matchplay (The Race to Dubai 2016 – повторение)
13:00 Футбол: Коринтианс – Линенсе (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
15:00 Футбол: Ередивиси – обзор на изминалия кръг
16:00 Футбол: Руска Премиер Лига – обзор на изминалия кръг
16:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
17:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Събота 26.03

04:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 10 еп., обзорно предаване
04:30 Футбол: Твенте – АЗ Алкмаар (Ередивиси, сезон 2015/16 – повторение)
06:20 “Изгубените ленти от убийството на Кенеди” – документален филм
08:00 “Световен спорт” – 15-07 еп., обзорно предаване
09:00 Голф: WGC-Dell Matchplay (The Race to Dubai 2016 – повторение)
12:00 Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
14:15 Футбол: Примейра лига – обзор на изминалия кръг
15:00 Мото: COMMERCIAL BANK GRAND PRIX OF QATAR – квалификация в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
15:40 Мото: COMMERCIAL BANK GRAND PRIX OF QATAR – квалификация в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
16:20 Мото: COMMERCIAL BANK GRAND PRIX OF QATAR – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
17:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Неделя 27.03

05:00 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – злато, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
06:00 “Пустинната война на Чърчил: Пътят към Ел Аламейн” – документален филм
07:30 Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
11:30 “На колела” – 2 еп.,обзорно предаване
12:00 “Световен спорт” – 15-07 еп., обзорно предаване
13:00 Мото: COMMERCIAL BANK GRAND PRIX OF QATAR – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
14:20 Мото: COMMERCIAL BANK GRAND PRIX OF QATAR – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
15:45 Мото: COMMERCIAL BANK GRAND PRIX OF QATAR – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
17:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 11 еп., обзорно предаване
18:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Понеделник 28.03

02:00 Футбол: Спортинг /Лисабон/ – Ароука (Примейра Лига, сезон 2015/2016 – повторение)
04:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)
06:00 “Мечтаният дом” – 13 еп., документален филм
06:30 “Черен бряг – африканския преврат на Саймън Ман” – документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 29 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: WGC-Dell Matchplay (The Race to Dubai 2016 – повторение)
13:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
14:00 “Световен спорт” – 15-07 еп., обзорно предаване
15:00 “Код Спорт ” – спортно обзорно предаване (повторение)
16:30 Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 11 еп., обзорно предаване
18:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Вторник 29.03

04:30 Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
06:00 “Мечтаният дом” – 14 еп., документален филм
06:30 “Опознай себе си: Делфи – центърът на Древния свят” – документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 30 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: WGC-Dell Matchplay (The Race to Dubai 2016 – повторение)
12:30 “Footbrazil”- 9 еп., обзорно предаване
13:00 Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение
15:00 Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Сряда 30.03

02:00 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – бронз, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
03:00 Плажен Волейбол: Vitoria, Espirito Santo Open – злато, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
04:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)
06:00 “Мечтаният дом” – 15 еп., документален филм
06:30 “Разбивачите на кодове: Изгубените герои на Блечи парк” – документален филм
07:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
09:00 Голф: WGC-Dell Matchplay (The Race to Dubai 2016 – повторение)
13:00 Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение
15:00 Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
20:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itau – I четвъртфинал (WTA Premier 2016)
22:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)

Четвъртък 31.03

00:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 11 еп., обзорно предаване
00:30 “Световен спорт” – 15-07 еп., обзорно предаване
01:30 “На колела” – 2 еп.,обзорно предаване
02:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itau – II четвъртфинал (WTA Premier 2016)
04:00 Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itaú (2016 ATP World Tour Masters 1000)
06:00 “Въздушни медици: Лекари на фронтовата линия” – 2 еп., документален филм
06:30 “Убил ли е Дарвин Бог?” – документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 31 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: WGC-Dell Matchplay (The Race to Dubai 2016 – повторение)
13:00 ……

64