Ще ви запознаем с програмата на Sport+ за 21.11.2016 година – 27.11.2016 година:

Понеделник 21.11

01:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – финал, повторение)
02:30 „Световен спорт“ – 15-41 еп., обзорно предаване
03:30 „ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016“ – 43 еп., обзорно предаване
04:00 „Спорт +“ спортно обзорно предаване (повторение)
05:00 „Pro Bull Riding“ – 21 еп., обзорно предаване
06:00 „Защо вирусите убиват?“ – документален филм
07:00 „В тъмната мрежа“ – документален филм
08:00 Мото: 2016 Swedish FIM Speedway Grand Prix (FIM Speedway World Championship 2016)
11:00 „Спорт +“ спортно обзорно предаване (повторение)
12:00 Футбол: Атлетико /М/ – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
14:00 Футбол: Атлетико Минейро – Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
16:00 „Защо вирусите убиват?“ – документален филм
17:00 „В тъмната мрежа“ – документален филм
18:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
22:00 Футбол: Атлетико /М/ – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)

Вторник 22.11

00:00 Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 „Злоупотребата с лекарства“ – документален филм
07:00 „Лагуната на Аристотел“ – документален филм
08:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
09:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
11:00 „Световен спорт“ – 15-41 еп., обзорно предаване
12:00 Футбол: Барселона – Малага (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
14:00 Футбол: Палмейрас – Ботафого (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
16:00 „Престъпници по природа“ – документален филм
16:30 „Лагуната на Аристотел“ – документален филм
17:30 „Код Спорт“ – спортно обзорно предаване (повторение)
19:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
22:00 Футбол: Барселона – Малага (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)

Сряда 23.11

00:00 Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016 – повторение)
06:00 „Какво стои зад гениалността?“ – документален филм
07:00 „Слънчеви бури: Заплахата за планетата Земя“ – документален филм
08:00 Плажен Волейбол: Rio dе Janeiro Grand Slam – злато, мъже (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
09:00 Мото: Bretagne World RX of France (FIA World Rallycross Championship 2016 – повторение)
11:00 „Pro Bull Riding“ – 21 еп., обзорно предаване
12:00 Футбол: Атлетик /Б/ – Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
14:00 Футбол: Фламенго – Коритиба (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
16:00 „Какво стои зад гениалността?“ – документален филм
17:00 „Слънчеви бури: Заплахата за планетата Земя“ – документален филм
18:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
22:00 Футбол: Атлетик /Б/ – Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)

Четвъртък 24.11

00:00 Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016 – повторение)
03:00 Пряко: Голф: Световна купа по голф, Австралия
08:00 Плажен Волейбол: Rio dе Janeiro Grand Slam – злато, жени (2016 FIVB Beach Volleyball World Tour – повторение)
09:00 Мото: Макао Guia Race 2.0T – състезания (повторение)
11:00 „ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016“ – 43 еп., обзорно предаване
11:30 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
12:00 Рио 2016: Свободна борба мъже до 65 кг (с участието на Борислав Новачков – повторение)
13:00 Рио 2016: Плуване в открити води 10 км мъже (с участието на Венцислав Айдарски – повторение)
14:00 Рио 2016: Футбол (жени – финал): Швеция – Германия (повторение)
16:00 „Защо сънуваме?“ – документален филм
17:00 „Хоризонт: Какво ни прави хора?“ – документален филм
18:00 Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
22:00 Футбол: Палмейрас – Ботафого (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)

Петък 25.11

00:00 Голф: DP WORLD TOUR CHAMPIONSHIP (The Race to Dubai 2016 – повторение)
03:00 Пряко: Голф: Световна купа по голф, Австралия
08:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Шанхай (повторение)
10:00 Мото: FIA GT World Cup – Гран при на Макао – първо състезание (повторение)
11:15 Мото: FIA GT World Cup – Гран при на Макао – второ състезание (повторение)
12:45 Рио 2016: Бадминтон (жени): сингъл (с участието на Линда Зечири – повторение)
14:00 Рио 2016: Кану-каяк (мъже): спринт 100 м едноместен каяк (с участието на Ангел Кодинов – повторение)
15:00 Рио 2016: Лека атлетика (жени – финали): скок височина (с участието на Мирела Демирева – повторение)
16:00 „Защо говорим?“ – документален филм
17:00 „Хоризонт: Не остарявайте“ – документален филм
18:00 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
18:30 „Footbrazil“- 44 еп., обзорно предаване
19:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
20:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Рабат (повторение)
22:00 Футбол: Фламенго – Коритиба (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)

Събота 26.11

00:00 Рио 2016: Триатлон (мъже): финал (повторение)
01:50 Рио 2016: Водна топка (мъже – финал): Хърватия – Сърбия (повторение)
03:00 Пряко: Голф: Световна купа по голф, Австралия
08:00 Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour, Швеция (повторение)
10:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
11:00 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
11:30 „Footbrazil“- 44 еп., обзорно предаване
12:00 Рио 2016: Художествена гимнастика (многобой – ансамбъл, финал и награждаване – повторение)
14:00 Рио 2016: Плуване (серии – 400 м съчетано плуване, мъже – повторение)
14:30 Рио 2016: Плуване (финал – 400 м съчетано плуване, мъже – повторение)
14:50 Рио 2016: Плуване (полуфинали- 100 м бътерфлай, жени – повторение)
15:10 Рио 2016: Плуване (серии – 400 м фристайл, мъже – повторение)
15:55 Рио 2016: Плуване (финал – 400 м фристайл, мъже – повторение)
16:10 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
17:15 Пряко: Футбол: Реал /М/ – Спортинг /Хихон/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
19:10 Тенис: Джон Иснер – Анди Мъри (2016 BNP Paribas Masters – Париж, Франция; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – финал и награждаване, повторение)
22:00

Неделя 27.11

00:00 Рио 2016: Триатлон (жени): финал (повторение)
01:50 Рио 2016: Водна топка (жени – финал): САЩ – Италия (повторение)
03:00 Пряко: Голф: Световна купа по голф, Австралия
08:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA COMUNITAT VALENCIANA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
10:00 „Pro Bull Riding“ – 26 еп., обзорно предаване
11:00 „Световен спорт“ – 15-42 еп., обзорно предаване
12:00 Рио 2016: Спортна гимнастика жени (финали – повторение)
14:00 Рио 2016: Плуване (серии – 400 м съчетано плуване, жени – повторение)
14:35 Рио 2016: Плуване (финал – 400 м съчетано плуване, жени – повторение)
14:50 Рио 2016: Плуване (серии – 100 м бруст, мъже – повторение)
15:10 Рио 2016: Плуване (полуфинали – 100 м бруст, мъже – повторение)
15:20 Рио 2016: Плуване (серии – 4 x 100 м щафета свободен стил, жени – повторение)
15:35 Рио 2016: Плуване (серии – 4 x 100 м щафета свободен стил, жени – повторение)
15:45 Рио 2016: Конен спорт (всестранна езда – финал, повторение)
16:40 Рио 2016: Конен спорт (прескачане на препятствия, отборно – финал, повторение)
17:15 Пряко: Футбол: Осасуна – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
19:05 Пряко: Мото: WORLD RX OF ARGENTINA (FIA World Rallycross Championship 2016)
21:15 Пряко: Футбол: Примера Дивисион: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
21:45 Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17, В паузата: Коментрно студио)
23:35 Пряко: Футбол: Примера Дивисион: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
23:50 Рио 2016: Футбол (мъже – финал): Бразилия – Германия (повторение)

Понеделник 28.11

02:30 „Световен спорт“ – 15-42 еп., обзорно предаване
03:30 „ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016“ – 44 еп., обзорно предаване
04:00 „Спорт +“ спортно обзорно предаване (повторение)
05:00 „Pro Bull Riding“ – 26 еп., обзорно предаване
06:00 „Пътуващите антиквари“ – сезон 36, 11 еп., документален филм
07:00 „Аристократите: Дворецът Бленъм“ – 1 еп., документален филм
08:00 Мото: 2016 QBE Insurance Australian FIM Speedway Grand Prix (FIM Speedway World Championship 2016 – повторение)
11:00 „Спорт +“ спортно обзорно предаване (повторение)
12:00 Футбол: Реал /М/ – Спортинг /Хихон/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
14:00 …..