Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport 2 HD за 21.03.2016 година – 27.03.2016 година.

Понеделник, 21 март 2016 г.

08:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, повторение
10:00 Футбол: Бордо – Бастия, мач от френската Лига 1, повторение
12:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 38-и епизод, повторение
12:30 “Класика от Висшата Лига” – Ливърпул – Тотнъм Хотспър (92-93), повторение
13:00 Футбол: ПАОК Солун – АЕК Калони, мач от гръцката Суперлига, повторение
15:00 Футбол: Берое – Лудогорец, мач от „А” професионална футболна група, повторение
17:00 Футбол: Суонси Сити – Астън Вила, мач от английската Висша Лига, повторение
19:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 31-и епизод
20:00 Футбол: Ница – Газелек Аячо, мач от френската Лига 1, повторение
22:00 Футбол: Черно море – Локомотив, мач от „А” професионална футболна група, повторение
00:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 31-и епизод, повторение
01:00 Край на програмата

Вторник, 22 март 2016 г.

08:00 Футбол: Пирин – Монтана, мач от „А” професионална футболна група, повторение
10:00 Футбол: Саутхямптън – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
12:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 31-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Монако, мач от френската Лига 1, повторение
15:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, повторение
17:00 Футбол: Черно море – Локомотив, мач от „А” професионална футболна група, повторение
19:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 31-и епизод, директно
20:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, повторение
22:00 Футбол: Бордо – Бастия, мач от френската Лига 1, повторение
00:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 30-и епизод, повторение
01:00 Край на програмата

Сряда, 23 март 2016 г.

08:00 Футбол: ПАОК Солун – АЕК Калони, мач от гръцката Суперлига, повторение
10:00 Футбол: Пирин – Монтана, мач от „А” професионална футболна група, повторение
12:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 31-и епизод, повторение 13:00 Футбол: Евертън – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
15:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 31-и епизод, повторение
16:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Албертслунд, Дания, повторение
19:00 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 25-и епизод
19:30 „Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 31-и епизод
20:00 Баскетбол: Далас Мавърикс – Портлънд Трейл Блейзърс, мач от НБА, повторение
22:00 Футбол: Челси – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
00:00 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 25-и епизод, повторение
00:30 „Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 31-и епизод, повторение
01:00 Край на програмата

Четвъртък, 24 март 2016 г.

08:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Монако, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Футбол: Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед мач от английската Висша Лига, повторение
12:00 „Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 31-и епизод, повторение
12:30 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 25-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Черно море – Локомотив, мач от „А” професионална футболна група, повторение
15:00 Футбол: Челси – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
17:00 Футбол: Сент Етиен – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
19:00 „НБА Екшън”, предаване за баскетбол от НБА (2015-16), 23-и епизод, директно
20:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Албертслунд, Дания, повторение
23:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, повторение
01:00 Край на програмата

Петък, 25 март 2016 г.

08:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 31-и епизод, повторение
09:00 „НБА Екшън”, предаване за баскетбол от НБА (2015-16), 23-и епизод, повторение
10:00 Футбол: Ница – Газелек Аячо, мач от френската Лига 1, повторение
12:00 Обзор на 6-и кръг в турнира за купата на Футболната Асоциация, 6-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, повторение
15:00 Футбол: Пирин – Монтана, мач от „А” професионална футболна група, повторение
17:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Австралия, повторение
18:30 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Австралия, повторение
20:00 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Австралия, повторение
21:00 Футбол: Саутхямптън – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
23:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, повторение
01:00 Край на програмата

Събота, 26 февруари 2016 г.

08:00 Футбол: Славия – Левски, мач от „А” професионална футболна група, повторение
10:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, повторение
12:00 „НБА Екшън”, предаване за баскетбол от НБА (2015-16), 23-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Сент Етиен – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
15:00 Футбол: Суонси Сити – Астън Вила, мач от английската Висша Лига, повторение
17:00 Студио „Формула 1”, повторение
17:30 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Австралия, повторение
18:30 Студио „Формула 1”, повторение
19:00 Студио „Формула 1”, повторение
19:30 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Австралия, повторение
21:30 Студио „Формула 1”, повторение
22:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Шефилд, Великобритания, директно
01:30 Край на програмата

Неделя, 27 март 2016 г.

08:00 Футбол: Челси – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
10:00 „Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 31-и епизод, повторение
10:30 “Класика от Висшата Лига” – Манчестър Юнайтед – Евертън (99-00), повторение
11:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Монако, мач от френската Лига 1, повторение
13:00 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 25-и епизод, повторение
13:30 Баскетбол: Хербалайф Гран Канария – Лаборал Куча Баскония, мач от испанската баскетболна лига, директно
15:05 Футбол: Ница – Газелек Аячо, мач от френската Лига 1, повторение
17:00 Футбол: Евертън – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
19:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, директно
20:45 Футбол: Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед мач от английската Висша Лига, повторение
22:45 “Класика от Висшата Лига” – Астън Вила – Челси (03-04), повторение
23:15 Футбол: Черно море – Локомотив, мач от „А” професионална футболна група, повторение
01:15 Край на програмата

70