Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport 2 HD за 14.11.2016 година – 20.11.2016 година:

Понеделник, 14 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Челси – Евертън, мач от английската Висша Лига, повторение
10:00 Футбол: АФК Борнемут – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, повторение
12:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 6-и епизод, повторение
13:00 Баскетбол: Кливланд Кавалиърс – Шарлът Хорнетс, мач от НБА, повторение
15:30 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 13-и епизод, повторение
16:00 Професионален бокс: Международна вечер в Монте Карло, повторение
19:00 Футбол: Бърнли – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение
21:00 Футбол: Манчестър Сити – Мидълзбро, мач от английската Висша Лига, повторение
23:00 Футбол: Ливърпул – Уотфорд, мач от английската Висша Лига, повторение
01:00 Край на програмата

Вторник, 15 ноември 2016 г.
08:00 Обзор на кръга на Европейските квалификации за Световно първенство 2018, 4-и епизод, повторение
09:00 Професионален бокс: Международна вечер в Монте Карло, повторение
12:00 Футбол: Суонси Сити – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 Класика от Висшата Лига – Манчестър Юнайтед – Арсенал (2004-05), повторение
14:30 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Бразилия, повторение
16:10 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Бразилия, повторение
17:45 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Бразилия, повторение
19:00 Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 4-и епизод, директно
20:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 6-и епизод, повторение
21:00 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 13-и епизод, повторение
21:30 Студио „Футбол“, директно
22:00 Футбол: Англия – Испания, международен приятелски мач, директно
23:55 Студио „Футбол“, директно
00:15 Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 4-и епизод, повторение
01:15 Край на програмата

Сряда, 16 ноември 2016 г.
08:00 Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 4-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
11:00 Футбол: Англия – Испания, международен приятелски мач, повторение
13:00 Футбол: Хъл Сити – Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, повторение
15:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2016-17), 11-и епизод, повторение
16:00 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 8-и епизод
16:45 Студио „Формула 1“, повторение
17:15 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Бразилия, повторение
18:15 Студио „Формула 1“, повторение
18:45 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Бразилия, повторение
21:00 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 19-и епизод, директно
22:00 Футбол: Берое – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
00:00 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 8-и епизод, повторение
00:30 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 19-и епизод, повторение
01:30 Край на програмата

Четвъртък, 17 ноември 2016 г.
08:00 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 19-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Бърнли – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение
11:00 Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 4-и епизод, повторение
12:00 Професионален бокс: Международна вечер в Монте Карло, повторение
15:00 Футбол: Англия – Испания, международен приятелски мач, повторение
17:00 Обзор на кръга на Европейските квалификации за Световно първенство 2018, 4-и епизод, повторение
18:00 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2016-17), 13-и епизод
18:30 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 14-и епизод
19:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 7-и епизод, директно
20:00 Баскетбол: Кливланд Кавалиърс – Шарлът Хорнетс, мач от НБА, повторение
22:30 Футбол: Лестър Сити – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, повторение
00:30 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2016-17), 13-и епизод, повторение
01:00 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 14-и епизод, повторение
01:30 Край на програмата

Петък, 18 ноември 2016 г.
08:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 7-и епизод, повторение
09:00 Баскетбол: Кливланд Кавалиърс – Шарлът Хорнетс, мач от НБА, повторение
11:30 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 19-и епизод, повторение
12:30 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2016-17), 13-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Англия – Испания, международен приятелски мач, повторение
15:00 Футбол: Арсенал – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, повторение
17:00 Студио „Първа професионална лига“, директно
17:30 Футбол: Черно море – Пирин, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига“, директно
20:00 Футбол: Лориен – Монако, мач от френската Лига 1, директно
22:00 „Висшата Лига в цифри“, магазинно предаване, 12-и епизод
22:30 Волейбол: ЦСКА – Левски, мач от Суперлигата, повторение
00:30 „Висшата Лига в цифри“, магазинно предаване, 12-и епизод, повторение
01:00 Край на програмата

Събота, 19 ноември 2016 г.
08:00 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 14-и епизод, повторение
08:30 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2016-17), 13-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Лориен – Монако, мач от френската Лига 1, повторение
11:00 Футбол: Лил – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
13:00 „Преди кръга в английската Висша Лига“ (2016-17), 12-и епизод
13:30 „Висшата Лига в цифри“, магазинно предаване, 12-и епизод, повторение
14:00 Студио „Висша Лига“, директно
14:30 Футбол: Манчестър Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, директно
16:25 Студио „Висша Лига“, директно
17:00 Футбол: Саутхямптън – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, директно
18:55 Студио „Висша Лига“, директно
19:30 Футбол: Тотнъм Хотспър – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, директно
21:25 Студио „Висша Лига“, директно
22:00 Футбол: Славия – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
00:00 Футбол: Лудогорец – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00 Футбол: Верея – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
04:00 Край на програмата

Неделя, 20 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
10:00 Футбол: Саутхямптън – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
12:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 13-и епизод
14:30 Студио „Първа професионална лига“, директно
15:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
16:55 Студио „Първа професионална лига“, директно
17:30 Футбол: Монтана – Левски, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига“, директно
19:55 Класика от Висшата Лига – Тотнъм Хотспър – Уест Хям Юнайтед (2002-03), повторение
20:20 Баскетбол: Хербалайф Гран Канария – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, запис
22:00 Студио „Баскетбол“, директно
22:30 Баскетбол: Бруклин Нетс – Портланд Трейл Блейзърс, мач от НБА, директно
00:40 Студио „Баскетбол“, директно
01:00 Футбол: Мидълзбро – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
03:00 Футбол: Ботев Враца – Витоша, мач от Втора професионална лига, повторение
05:00 Край на програмата

42