Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport 2 HD за 21.11.2016 година – 27.11.2016 година:

Понеделник, 21 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Мидълзбро – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
10:00 Футбол: Кристъл Палас – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, запис
12:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 7-и епизод, повторение
13:00 Баскетбол: Бруклин Нетс – Портланд Трейл Блейзърс, мач от НБА, повторение
15:30 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 14-и епизод, повторение
16:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 13-и епизод
17:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 12-и епизод
18:00 Студио „Волейбол”, директно
18:30 Волейбол: Нефтохимик – Добруджа, мач от Суперлигата, директно
20:30 Студио „Волейбол”, директно
21:00 Класика от Висшата Лига – Челси – Тотнъм Хотспър (2003-04), повторение
21:30 Студио „Висша Лига”, директно
22:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Бърнли, мач от английската Висша Лига, директно
23:55 Студио „Висша Лига”, директно
00:15 Футбол: Нефтохимик – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
02:15 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 12-и епизод, повторение
03:15 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 13-и епизод, повторение
04:15 Край на програмата

Вторник, 22 ноември 2016 г.
08:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 12-и епизод, повторение
09:00 Волейбол: Нефтохимик – Добруджа, мач от Суперлигата, повторение
11:00 Класика от Висшата Лига – Челси – Тотнъм Хотспър (2003-04), повторение
11:30 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 14-и епизод, повторение
12:00 Футбол: Стоук Сити – АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, запис
14:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Бърнли, мач от английската Висша Лига, повторение
16:00 Футбол: Уотфорд – Лестър Сити, мач от английската Висша Лига, запис
18:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2016-17), 12-и епизод, директно
19:00 Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 5-и епизод, директно
20:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 7-и епизод, повторение
21:00 Баскетбол: Бруклин Нетс – Портланд Трейл Блейзърс, мач от НБА, повторение
23:30 Футбол: Евертън – Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, запис
01:30 Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 5-и епизод, повторение
02:30 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2016-17), 12-и епизод, повторение
03:30 Край на програмата

Сряда, 23 ноември 2016 г.
08:00 Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 5-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Бърнли, мач от английската Висша Лига, повторение
11:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2016-17), 12-и епизод, повторение
12:00 Футбол: Мидълзбро – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 Футбол: Саутхямптън – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
16:00 Волейбол: Нефтохимик – Добруджа, мач от Суперлигата, повторение
18:00 Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 12-и епизод
19:00 „Да скъсаш мрежата” предаване за английски футбол (2016-17), 12-и епизод
19:30 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 9-и епизод
20:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
22:00 Футбол: Съндърланд – Хъл Сити, мач от английската Висша Лига, запис
00:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
02:00 „Да скъсаш мрежата” предаване за английски футбол (2016-17), 12-и епизод, повторение
02:30 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 9-и епизод, повторение
03:00 Край на програмата

Четвъртък, 24 ноември 2016 г.
08:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2016-17), 12-и епизод, повторение
09:00 Баскетбол: Бруклин Нетс – Портланд Трейл Блейзърс, мач от НБА, повторение
11:30 Класика от Висшата Лига – Челси – Тотнъм Хотспър (1993-94), повторение
12:00 Футбол: Саутхямптън – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
16:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
18:00 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 15-и епизод
18:30 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2016-17), 14-и епизод
19:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 8-и епизод, директно
20:00 Волейбол: Нефтохимик – Добруджа, мач от Суперлигата, повторение
22:00 Футбол: Кристъл Палас – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
00:00 Футбол: Уотфорд – Лестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
02:00 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2016-17), 14-и епизод, повторение
02:30 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 15-и епизод, повторение
03:00 Край на програмата

Петък, 25 ноември 2016 г.
08:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 8-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Мидълзбро – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
11:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Абу Даби, директно
13:00 Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 5-и епизод, повторение
14:00 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 15-и епизод, повторение
14:30 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2016-17), 14-и епизод, повторение
15:00 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Абу Даби, директно
17:00 Студио „Първа професионална лига“, директно
17:30 Футбол: Локомотив ГО – Пирин, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига“, директно
20:00 „Висшата Лига в цифри“, магазинно предаване, 13-и епизод
20:30 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
22:15 Волейбол: Марек Юнион-Ивкони- ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
00:15 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
02:00 „Висшата Лига в цифри“, магазинно предаване, 13-и епизод, повторение
02:30 Край на програмата

Събота, 26 ноември 2016 г.
08:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Абу Даби, повторение 09:45 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
11:30 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2016-17), 14-и епизод, повторение
12:00 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Абу Даби, директно
13:30 „Преди кръга в английската Висша Лига“ (2016-17), 13-и епизод
14:00 „Висшата Лига в цифри“, магазинно предаване, 13-и епизод, повторение
14:30 Студио „Формула 1”, директно
15:00 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Абу Даби, директно
16:25 Студио „Висша Лига“, директно
17:00 Футбол: Ливърпул – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, директно
18:55 Студио „Висша Лига“, директно
19:30 Футбол: Челси – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, директно
21:25 Студио „Висша Лига“, директно
21:50 Професионален бокс: Международна галавечер в Лондон, Великобритания, директно
01:30 Футбол: Левски – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
03:30 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
04:45 Футбол: Ботев Пловдив – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
06:45 Край на програмата

Неделя, 27 ноември 2016 г.
08:00 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
09:15 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
10:30 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 15-и епизод, повторение
11:00 Класика от Висшата Лига – Челси – Тотнъм Хотспър (1993-94), повторение
11:30 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 13-и епизод
12:00 Студио „Първа професионална лига“, директно
12:30 Футбол: Берое – Славия, мач от Първа професионална лига, директно
14:25 Студио „Първа професионална лига“, директно
14:45 Студио „Формула 1”, директно
15:00 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Абу Даби, директно
17:00 Студио „Формула 1”, директно
17:25 Студио „Първа професионална лига“, директно
17:45 Футбол: ЦСКА – Верея, мач от Първа професионална лига, директно
19:40 Студио „Първа професионална лига“, директно
20:15 Баскетбол: Уникаха – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, запис
22:00 Студио „Баскетбол“, директно
22:30 Баскетбол: Финикс Сънс – Денвър Нъгетс, мач от НБА, директно
00:40 Студио „Баскетбол“, директно
01:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
03:00 Футбол: Арсенал – АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, повторение
05:00 Край на програмата