Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport HD за 21.03.2016 година – 27.03.2016 година.

Понеделник, 21 март 2016 г.

08:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Албертслунд, Дания, повторение
11:00 Футбол: Челси – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
13:00 Баскетбол: Далас Мавърикс – Портлънд Трейл Блейзърс, мач от НБА, повторение 15:00 „НБА Екшън”, предаване за баскетбол от НБА (2015-16), 22-и епизод, повторение
16:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Австралия, повторение
17:30 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Австралия, повторение
19:00 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Австралия, повторение
20:00 Обзор на кръга в А” професионална футболна група (15-16), 26-и епизод
21:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1, 31-и епизод
22:00 Футбол: Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
00:00 Обзор на кръга в А” професионална футболна група (15-16), 26-и епизод, повторение
01:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1, 31-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Вторник, 22 март 2016 г.

08:00 Футбол: Лион – Нант, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Обзор на кръга в А” професионална футболна група (15-16), 26-и епизод, повторение
11:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Албертслунд, Дания, повторение
14:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1, 31-и епизод, повторение
15:00 Студио „Формула 1”, повторение
15:30 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Австралия, повторение
16:30 Студио „Формула 1”, повторение
17:00 Студио „Формула 1”, повторение
17:30 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Австралия, повторение
19:30 Студио „Формула 1”, повторение
20:00 Обзор на 6-и кръг в турнира за купата на Футболната Асоциация, 6-и епизод
21:00 Футбол: Берое – Лудогорец, мач от „А” професионална футболна група, повторение
23:00 Футбол: Суонси Сити – Астън Вила, мач от английската Висша Лига, повторение
01:00 Обзор на 6-и кръг в турнира за купата на Футболната Асоциация, 6-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Сряда, 23 март 2016 г.

08:00 Футбол: Берое – Лудогорец, мач от „А” професионална футболна група, повторение
10:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1, 31-и епизод, повторение
11:00 Футбол: Сент Етиен – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
13:00 Футбол: Пирин – Монтана, мач от „А” професионална футболна група, повторение
15:00 Обзор на кръга в А” професионална футболна група (15-16), 26-и епизод, повторение
16:00 Футбол: Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
18:00 Футбол: Славия – Левски, мач от „А” професионална футболна група, повторение
20:00 „А група токшоу”, предаване за български футбол, 30-и епизод, директно
21:00 Футбол: Ница – Газелек Аячо, мач от френската Лига 1, повторение
23:00 Футбол: Черно море – Локомотив, мач от „А” професионална футболна група, повторение
01:00 „А група токшоу”, предаване за български футбол, 30-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Четвъртък, 24 март 2016 г.

08:00 Футбол: Саутхямптън – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
10:00 „А група токшоу”, предаване за български футбол, 30-и епизод, повторение
11:00 Футбол: Берое – Лудогорец, мач от „А” професионална футболна група, повторение
13:00 Футбол: Лион – Нант, мач от френската Лига 1, повторение
15:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша лига, 31-и епизод, повторение
16:00 Футбол: Славия – Левски, мач от „А” професионална футболна група, повторение
18:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, повторение
20:00 „Пътят към УЕФА ЕВРО 2016”, представяне на финалистите, 4-и епизод, директно
21:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 39-и епизод
21:30 Футбол: ПАОК Солун – АЕК Калони, мач от гръцката Суперлига, повторение
23:30 „Пътят към УЕФА ЕВРО 2016”, представяне на финалистите, 4-и епизод, повторение
00:30 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 39-и епизод, повторение
01:00 Край на програмата

Петък, 25 март 2016 г.

08:00 Футбол: Черно море – Локомотив, мач от „А” професионална футболна група, повторение
10:00 „Пътят към УЕФА ЕВРО 2016”, представяне на финалистите, 4-и епизод, повторение
11:00 Футбол: Суонси Сити – Астън Вила, мач от английската Висша Лига, повторение
13:00 Футбол: Берое – Лудогорец, мач от „А” професионална футболна група, повторение
15:00 „А група токшоу”, предаване за български футбол, 30-и епизод, повторение
16:00 Баскетбол: Далас Мавърикс – Портлънд Трейл Блейзърс, мач от НБА, повторение
18:00 Обзор на кръга в А” професионална футболна група (15-16), 26-и епизод, повторение
19:00 Футбол: Пирин – Монтана, мач от „А” професионална футболна група, повторение
21:00 Футбол: Евертън – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
23:00 Футбол: Славия – Левски, мач от „А” професионална футболна група, повторение
01:00 Край на програмата

Събота, 26 март 2016 г.

08:00 Футбол: Марсилия – Рен, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Обзор на 6-и кръг в турнира за купата на Футболната Асоциация, 6-и епизод, повторение
11:00 Футбол: Черно море – Локомотив, мач от „А” професионална футболна група, повторение
13:00 Футбол: Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
15:00 „Пътят към УЕФА ЕВРО 2016”, представяне на финалистите, 4-и епизод, повторение
16:00 Футбол: Берое – Лудогорец, мач от „А” професионална футболна група, повторение
18:00 Футбол: Бордо – Бастия, мач от френската Лига 1, повторение
20:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 39-и епизод, повторение
20:30 “Класика от Висшата Лига” – Астън Вила – Челси (03-04), повторение
21:00 Футбол: Славия – Левски, мач от „А” професионална футболна група, повторение
23:00 Футбол: Саутхямптън – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
01:00 Край на програмата

Неделя, 27 март 2016 г.

08:00 Обзор на 6-и кръг в турнира за купата на Футболната Асоциация, 6-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Пирин – Монтана, мач от „А” професионална футболна група, повторение
11:00 Футбол: ПАОК Солун – АЕК Калони, мач от гръцката Суперлига, повторение
13:00 Футбол: Берое – Лудогорец, мач от „А” професионална футболна група, повторение
15:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Шефилд, Великобритания, повторение
18:00 Баскетбол: Хербалайф Гран Канария – Лаборал Куча Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение
19:30 „Пътят към УЕФА ЕВРО 2016”, представяне на финалистите, 4-и епизод, повторение
20:30 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 39-и епизод, повторение
21:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, повторение
22:30 Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс – Денвър Нъгетс, мач от НБА, директно
00:40 Край на програмата

72