Ще ви запознаем с програмата на Diema за 21.03.2016 година – 27.03.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 21.03.2016

06:45 „Мотив” – сериал, сезон 2, /п/
07:45 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 2, /п/
09:00 „Осмо чувство ” – сериал, сезон 7, /п/
10:00 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Среднощен ездач”– сериал, /п/
12:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 2
14:00 „Осмо чувство ” – сериал, сезон 7
15:00 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2
16:00 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 6
16:30 „Сърцето на дракона” – приключенски с уч. на Денис Куейд, Джули Кристи, Дейвид Тюлис, Пийт Постълуейт, Дейна Майер и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Среднощен ездач”– сериал
20:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8
21:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1
22:00 „Операция Делта форс 2: Тревога” – екшън с уч. Майкъл Макгрейди, Джон Саймън Джоунс, Тод Дженсън, Гавин Худ, Кенет Кампбел и др.
00:20 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1, /п/
01:20 Еротичен телепазар
03:20 „Национална лотария” /п/
03:50 „Най-опасните пътища в света ” – реалити, сезон 1, /п/

ВТОРНИК, 22.03.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 6, /п/
06:45 „Ченге във времето” – сериал
07:45 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 2, /п/
09:00 „Осмо чувство ” – сериал, сезон 7, /п/
10:00 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Среднощен ездач”– сериал, /п/
12:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3
14:00 „Осмо чувство ” – сериал, сезон 7
15:00 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2
16:15 „Операция Делта форс 2: Тревога” – екшън с уч. Майкъл Макгрейди, Джон Саймън Джоунс, Тод Дженсън, Гавин Худ, Кенет Кампбел и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Среднощен ездач”– сериал
21:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1
22:00 „Американски тюлени 3: Живи или мъртви” – екшън с уч. на Тайлър Кристофър, Бентли Мичъм, Гари Мърфи, Джон Саймън Джоунс и др.
00:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Ченге във времето” – сериал, /п/

СРЯДА, 23.03.2016

06:45 „Ченге във времето” – сериал
07:45 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Осмо чувство ” – сериал, сезон 7, /п/
10:00 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Среднощен ездач”– сериал, /п/
12:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3
14:00 „Осмо чувство ” – сериал, сезон 7
15:00 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2
16:00 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 6
16:50 „Куршумът няма име” – уестърн с уч. на Оди Мърфи, Чарлз Дрейк, Джоан Евънс, Уорън Стивънс и др.
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Среднощен ездач”– сериал
20:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8
21:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1
22:00 „Кървавите скали”– приключенски екшън с уч. на Тони Леунг Чу Вай, Такеши Канеширо, Занг Фенги, Чанг Чен, Уей Зао, Шидо Накимура и др.
01:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1, /п/
02:00 Еротичен телепазар
04:00 „Национална лотария” /п/
04:30 „Ченге във времето” – сериал, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 24.03.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 6, /п/
06:45 „Ченге във времето” – сериал
07:45 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Осмо чувство ” – сериал, сезон 7, /п/
10:00 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Среднощен ездач”– сериал, /п/
12:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3
14:00 „Осмо чувство ” – сериал, сезон 7
14:50 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 6, /п/
15:20 „Кървавите скали”– приключенски екшън с уч. на Тони Леунг Чу Вай, Такеши Канеширо, Занг Фенги, Чанг Чен, Уей Зао, Шидо Накимура и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1
20:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8
21:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1
22:00 „Помпей”– приключенски екшън с уч. на Кит Харингтън, Кери-Ан Мос, Емили Браунинг, Кийфър Съдърланд, Адеуале Акинуйе-Агбайе, Джесика Лукас и др.
00:15 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1, /п/
01:15 Еротичен телепазар
03:15 „Ченге във времето” – сериал, /п/

ПЕТЪК, 25.03.2016

06:45 „Специален агент” – сериал
07:45 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Осмо чувство ” – сериал, сезон 7, /п/
10:00 „Надпревара” с Долф Лундгрен” – реалити
11:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7, /п/
13:00 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3
14:00 „Осмо чувство ” – сериал, сезон 7
15:00 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2
16:00 „Помпей”– приключенски екшън с уч. на Кит Харингтън, Кери-Ан Мос, Емили Браунинг, Кийфър Съдърланд, Адеуале Акинуйе-Агбайе , Джесика Лукас и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1
20:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8
21:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1
22:00 „Легион” – екшън-фантастика с уч. на Пол Бетани, Денис Куейд, Чарлз Дътън, Тайрийз Гибсън, Кейт Уолш, Джон Тени и др.
00:10 „Фрактура” – предаване за рок музика, /п/
02:30 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 26.03.2016

05:45 „Най-опасните пътища в света ” – реалити, сезон 1, /п/
06:45 „Специален агент” – сериал
07:45 „ Най-опасните пътища в света ” – реалити, сезон 1, 2 епизода
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 13
11:00 „Завоят на реката ” – уестърн с уч. на Джеймс Стюарт, Рок Хъдсън, Артър Кенеди, Джули Адамс и др.
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Мотив” – сериал, сезон 2
14:30 „Съпротива” – сериал, сезон 1
15:30 „Най-доброто оръжие” – реалити
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 3
17:30 „Готини татковци” – сериал
18:10 „Проклятието на Тутанкамон” – приключенски с уч. на Каспър Ван Дин, Джонатан
Хайд, Леонор Валера, Стивън Уадингтън, Малкълм Макдауъл и др., II част
20:00 „Looper: Убиец във времето”– екшън-фантастика с уч. на Брус Уилис, Джоузеф Гордън-Левит, Емили Блънт, Пол Дано, Пайпър Перабо и др.
22:20 „Черен дъжд” – екшън-трилър с уч. на Майкъл Дъглас, Анди Гарсия, Кейт Капшоу, Луис Гусман, Джон Спенсър, Кен Такакура и др.
01:00 Еротичен телепазар
04:00 „Специален агент” – сериал, /п/

НЕДЕЛЯ, 27.03.2016

06:15 „Мотив” – сериал, сезон 2, /п/
07:15 „Без багаж” – предаване за туризъм, /п/
07:45 „ Най-опасните пътища в света ” – реалити, сезон 1, 2 епизода
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 13
11:00 „Проклятието на Тутанкамон” – приключенски с уч. на Каспър Ван Дин, Джонатан
Хайд, Леонор Валера, Стивън Уадингтън, Малкълм Макдауъл и др., II част, /п/
13:00 „Национална лотария” /п/
13:30 „Мотив” – сериал, сезон 2
14:30 „Съпротива” – сериал, сезон 1
15:30 „Най-доброто оръжие” – реалити
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 3
17:30 „Looper: Убиец във времето”– екшън-фантастика с уч. на Брус Уилис, Джоузеф Гордън-Левит, Емили Блънт, Пол Дано, Пайпър Перабо и др., /п/
20:00 „Извън релси” – трилър с уч. на Клайв Оуън, Дженифър Анистън, Венсан Касел, Мелиса Джордж, Адисън Тимлин и др.
22:00 „Обир”(премиера) – сериал, сезон 3
00:40 „Фрактура” – предаване за рок музика
03:00 Еротичен телепазар
05:00 „Най-опасните пътища в света ” – реалити, сезон 1, /п/

100