Ще ви запознаем с програмата на Diema за 15.08.2016 година – 21.08.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 15.08.2016

06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Надпревара” с Долф Лундгрен” – реалити, сезон 1, 2 епизода
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:40 „Сърцето на дракона: Проклятието на магьосника” – приключенски с уч. на Джулиан Морис, Тамзин Мерчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О’Нийл, Джейк Карън, Доминик Мафъм и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Никога не се предавай 2”– екшън с уч. на Майкъл Джей Уайт, Дийн Геър, Алекс Мераз, Тод Дъфи, Скот Епстейн, Джулиян Мъри, Евън Питърс, Стейси Асаро и др.
00:10 „Черният списък” – сериал, сезон 2, /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Национална лотария” /п/
03:40 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

ВТОРНИК, 16.08.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:20 „Никога не се предавай 2”– екшън с уч. на Майкъл Джей Уайт, Дийн Геър, Алекс Мераз, Тод Дъфи,
Скот Епстейн, Джулиян Мъри, Евън Питърс, Стейси Асаро и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 9
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Командир на взвод” – военна драма с уч. на Майкъл Дудикоф, Робърт Лайънс,
Уилям Смит, Рик Фитс, Майкъл де Лоренцо и др.
00:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

СРЯДА, 17.08.2016

06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 9, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:30 „Командир на взвод” – военна драма с уч. на Майкъл Дудикоф, Робърт Лайънс,
Уилям Смит, Рик Фитс, Майкъл де Лоренцо и др , /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 9
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Скривалище на наркотици” – трилър с уч. на Долф Лундгрен, Шон Ферис, Бриана Евиган, Джон Уертас и др.
00:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Национална лотария” /п/
03:30 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 18.08.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 9, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:00 „Стивън Сегал: Човекът на закона” – сериал, сезон 1
16:30 „Обирът” – екшън с уч. на Кейти Грифин, Дейв Фоли, Том Сайзмор, Шерилин Фен и др.
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 9
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Бързи и яростни: Токио Дриф” – екшън с уч. на Лукас Блек, Закъри Тай Брайън, Линда Бойд, Браян Гудман, Натали Кели, Ники Грифин и др.
00:10 „Черният списък” – сериал, сезон 2, /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

ПЕТЪК, 19.08.2016

06:15 „Стивън Сегал: Човекът на закона” – сериал, сезон 1, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 9, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:00 „Стивън Сегал: Човекът на закона” – сериал, сезон 1
16:20 „Бързи и яростни 2” – екшън с уч. Пол Уокър, Тайрийз Гибсън, Ева Мендес, Кол Хаузър и др., /п/
18:30 Студио „Първа лига”, директно
19:00 Футбол: Локомотив (Горна Оряховица) – Дунав (Русе), мач от Първа професионална лига, директно
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Код “Меркурий” – екшън с уч. на Брус Уилис, Алек Болдуин, Мико Хюс, Чи Макбрайд, Ким Дикенс, Питър Стормеър и др.
00:15 „Фрактура” – предаване за рок музика, /п/
02:40 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 20.08.2016

06:15 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
07:15 „Без багаж” – предаване за туризъм, /п/
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 1, 2 епизода
10:00 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7
10:30 „Код “Меркурий” – екшън с уч. на Брус Уилис, Алек Болдуин, Мико Хюс, Чи Макбрайд, Ким Дикенс, Питър Стормеър и др., /п/
13:00 „Национална лотария” /п/
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1
14:30 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 1
15:30 „Без граници” – сериал, сезон 2
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
17:30 „Среднощно препускане” – екшън-комедия с уч. на Робърт Де Ниро, Чарлз Гродин, Джон Аштън, Денис Фарина, Джо Пантолиано и др.
20:00 „Пол” – комедия с уч. на Саймън Пег, Ник Фрост, Джейсън Бейтман, Сигорни Уивър, Бил Хадър и др.
22:10 „Психо 3” – трилър с уч. на Антъни Пъркинс, Джеф Фахи, Роберта Максуел, Диана Скаруид и др.
00:10 Еротичен телепазар
03:10 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 1, /п/

НЕДЕЛЯ, 21.08.2016

05:30 „Без граници” – сериал, сезон 2 , /п/
06:45 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1, /п/
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 1, 3 епизода
10:00 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7
10:30 „Среднощно препускане” – екшън-комедия с уч. на Робърт Де Ниро, Чарлз Гродин, Джон Аштън, Денис Фарина, Джо Пантолиано и др., /п/
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1
14:30 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 1
15:30 „Без граници” – сериал, сезон 2
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
17:45 „Пол” – комедия с уч. на Саймън Пег, Ник Фрост, Джейсън Бейтман, Сигорни Уивър, Бил Хадър и др., /п/
20:00 „Героят на Арената” – приключенски екшън с уч. на Щефан Лука, Андреа Клевен, Хенинг Баум, Таня Вензел и др.
22.00 „Обир” – сериал, сезон 3
00:20 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:45 Еротичен телепазар

44