Ще ви запознаем с програмата на Diema за 11.07.2016 година – 17.07.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 11.07.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12, /п/
10:00 „Гореща зона” – сериал, сезон 1
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12
15:00 „Имало едно време на запад” – уестърн с уч. на Хенри Фонда, Клаудия Кардинале, Чарлз Броснън, Джейсън Робардс и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 1
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1
22:00 „Око за око” – екшън с уч. Чък Норис, Кристофър Лий, Ричард Раундтрий и др.
00:10 „Черният списък” – сериал, сезон 1, /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Национална лотария” /п/
03:40 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2, /п/

ВТОРНИК, 12.07.2016

06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12, /п/
10:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 3
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 14
15:00 „Гореща зона” – сериал, сезон 1
16:20 „Око за око” – екшън с уч. Чък Норис, Кристофър Лий, Ричард Раундтрий и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 1
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1
22:00 „Файъруолкър” – приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Луис Госет Младши, Джон Рис-Дейвис, Сони Ландъм, Мелъд Андерсън и др.
00:10 „Черният списък” – сериал, сезон 1, /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2, /п/

СРЯДА, 13.07.2016

06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2
07:40 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 14, /п/
10:00 „Гореща зона” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 14
15:00 „Гореща зона” – сериал, сезон 1
16:20 „Файъруолкър” – приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Луис Госет Младши, Джон Рис-Дейвис, Сони Ландъм, Мелъд Андерсън и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 1
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1
22:00 „Отряд на честта” – военен с уч. Люк Глос, Долф Лундгрен, Мики Рурк, Стивън Люк, Чък Лидъл, Ноа Сеган, Райън Кел и др.
00:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Национална лотария” /п/
03:30 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 14.07.2016

06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2
07:40 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 14, /п/
10:00 „Гореща зона” – сериал, сезон 1
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 14
15:00 „Гореща зона” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:30 „Отряд на честта” – военен с уч. Люк Глос, Долф Лундгрен, Мики Рурк, Стивън Люк,
Чък Лидъл, Ноа Сеган, Райън Кел и др. , /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 1
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1
22:00 „Гадни копилета” – военна драма с уч. на Брад Пит, Даян Крюгер, Майк Майерс, Гедеон Буркхард, Мелани Лоран, Кристоф Валц, Илай Рот и др.
01:10 „Черният списък” – сериал, сезон 1, /п/
02:10 Еротичен телепазар
04:10 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2, /п/

ПЕТЪК, 15.07.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2
07:40 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 14, /п/
10:00 „Гореща зона” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 14
15:00 „Гореща зона” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:30 „Обирът” – екшън с уч. на Кейти Грифин, Дейв Фоли, Том Сайзмор, Шерилин Фен и др.
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 1
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1
22:00 „Тарзан от рода Грейстоук” – приключенски с уч. на Кристоф Ламбер, Анди Макдауъл, Джеймс Фокс, Иън Холм и др.
00:50 „Фрактура” – предаване за рок музика, /п/
03:10 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 16.07.2016

06:15 „Камиони по леда”– реалити, сезон 4, /п/
07:15 „Без багаж” – предаване за туризъм, /п/
07:45 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 1, 2 епизода
10:00 „Тарзан от рода Грейстоук” – приключенски с уч. на Кристоф Ламбер, Анди Макдауъл, Джеймс Фокс, Иън Холм и др., /п/
13:00 „Национална лотария” /п/
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1
14:30 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 1
15:30 „Без граници” – сериал, сезон 1
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
17:30 „Готини татковци” – сериал
18:00 „Борбата на Ник”– криминален с уч. на Тил Швайгер, Фахри Ярдим, Ердал Йълдъз,
Луна Швайгер и др.
20:00 „Смъртоносна надпревара 2” – екшън с уч. Шон Бийн, Люк Гос, Лорън Коен, Винг Реймс, Дани Трейо, Робин Шоу, Тейнит Финикс, Джо Ваз и др.
22:10 „Белязания” – криминален с уч. на Ал Пачино, Мишел Пфайфър, Стивън Бауер, Мери Елизабет Мастрантонио, Робърт Лоджия, Мъри Ейбрахам и др.
01:45 Еротичен телепазар
03:45 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 1, /п/

НЕДЕЛЯ, 17.07.2016

05:30 „Без граници” – сериал, сезон 1 /п/
06:45 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1, /п/
07:45 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 1
09:00 „Гарванът” – сериал, 2 епизода
11:00 „Борбата на Ник”– криминален с уч. на Тил Швайгер, Фахри Ярдим, Ердал Йълдъз,
Луна Швайгер и др., /п/
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1
14:30 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 1
15:30 „Без граници” – сериал, сезон 1
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
17:45 „Чичо Бък” – комедия с уч. на Джон Кенди, Ейми Мадиган, Маколи Кълкин, Жан Луиза Кели, Габи Хофман, Елейн Бромка, Гарет Браун и др.
20:00 „Алан Куотърмейн и изгубеният град на златото” – приключенски екшън с уч. Ричард Чембърлейн, Шарън Стоун, Хенри Силва, Джеймс Ърл Джоунс и др.
22.00 „Ангели от Ада” – сериал, сезон 2
00:00 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:20 Еротичен телепазар
04:20 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 1, /п/

74