Ще ви запознаем с програмата на KinoNova за 14.11.2016 година – 20.11.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 14.11.2016

06:00 „Птиците умират сами: Изгубени години” – сериал, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 16
09:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1
10:00 „Касъл” – сериал, сезон 5, /п/
11:30 „В небето” – анимационен филм, /п/
13:30 „Абитуриентски бал” – комедия с уч. на Ейми Тигардън, Томас Макдонъл, Девон Никсън, Даниел Кембъл, Фейт Форд, Мадисън Райли, Джаред Къснит, Нолън Сотило, Камерън Монахан, Кайли Бънбъри, Джо Адлър, Дийн Норис и др., /п/
15:45 „G.I. Joe: Ответен удар” – екшън с уч. Дуейн Джонсън, Чанинг Тейтъм, Брус Уилис, Ейдриан Палики, Джонатан Прайс, Ди Джей Котрона, Арнолд Вослу, Рей Стивънсън и др., /п/
18:00 „Касъл” – сериал, сезон 5
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1
21:00 „Под прицел” – екшън с уч. на Клинт Истууд, Джон Малкович, Рене Русо, Дилън Макдермът, Гари Коул, Фред Долтън Томпсън, Джон Махони и др.
23:40 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1 /п/
00:40 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 16, /п/

ВТОРНИК, 15.11.2016

06:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 16
09:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1
10:00 „Касъл” – сериал, сезон 5, /п/
11:15 „Тенекиеният човек” – приключенски с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., I част, /п/
13:20 „Ми-Ши: Тайната на дълбините” – приключенски с уч. на Брус Грийнууд, Рина Оуен, Дейниъл Магдър, Филида Лоу, Джо Пинг и др., /п/
15:20 „Под прицел” – екшън с уч. на Клинт Истууд, Джон Малкович, Рене Русо, Дилън Макдермът, Гари Коул, Фред Долтън Томпсън, Джон Махони и др., /п/
18:00 „Касъл” – сериал, сезон 5
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1
21:00 „Кинг Конг” – приключенски с уч. на Наоми Уотс, Ейдриън Броуди, Джак Блек, Кайл Чандлър, Колин Ханкс, Джейми Бел, Крейг Хол, Томас Кречман, Анди Съркис и др.
00:50 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1, /п/
01:50 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 16, /п/

СРЯДА, 16.11.2016

06:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 16
09:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1
10:00 „Касъл” – сериал, сезон 5, /п/
11:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Тенекиеният човек” – приключенски с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., II част, /п/
14:00 „Кинг Конг” – приключенски с уч. на Наоми Уотс, Ейдриън Броуди, Джак Блек, Кайл Чандлър, Колин Ханкс, Джейми Бел, Крейг Хол, Томас Кречман, Анди Съркис и др., /п/
18:00 „Касъл” – сериал, сезон 5
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1
21:00 „13-ят воин” – приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Омар Шариф, Даян Венора, Владимир Кулич, Даниел Саутърн, Нийл Мафин и др.
23:10 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 1, /п/
00:10 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 16, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 17.11.2016

06:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 17
09:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1
10:00 „Касъл” – сериал, сезон 5, /п/
11:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1, /п/
11:50 „Тенекиеният човек” – приключенски с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., III част, /п/
13:50 „Под уругвайското слънце” – романтичен с уч. на Зигмар Золбах, Герит Клинг, Ники фон Темпелхоф, Диего Волраф и др.
15:50 „13-ят воин” – приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Омар Шариф, Даян Венора, Владимир Кулич, Даниел Саутърн, Нийл Мафин и др., /п/
18:00 „Касъл” – сериал, сезон 5
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Очаквай неочакваното”– романтична комедия с уч. на Камерън Диас, Дженифър Лопес, Елизабет Банкс, Бруклин Декър, Ана Кендрик, Денис Куейд, Чейс Кроуфърд, Крис Рок и др.
23:15 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
00:15 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 17, /п/

ПЕТЪК, 18.11.2016

06:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 17
09:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1
10:00 „Касъл” – сериал, сезон 5, /п/
11:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Духът на бала” – комедия с уч. на Каси Скербо, Линдзи Шоу, Крис Зилка, Тим Гън и др.
13:45 „Семейство назаем” – комедия с уч. на Паскал Алеарди, Таня Ведхорн, Алма Лайберг, Том Хосбах и др.
15:45 „Очаквай неочакваното”– романтична комедия с уч. на Камерън Диас, Дженифър Лопес, Елизабет Банкс, Бруклин Декър, Ана Кендрик, Денис Куейд, Чейс Кроуфърд, Крис Рок и др., /п/
18:00 „Нощна смяна” (премиера) – сериал, сезон 1
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Необичайният живот на Тимъти Грийн” – комедийна драма с уч. Дженифър Гарнър, Джоел Едгъртън, Диан Уест, Си Джей Адамс, М.Емет Уолш, Джеймс Ребхорн и др.
23:10 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
00:10 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 17, /п/

СЪБОТА, 19.11.2016

06:00 „Под уругвайското слънце” – романтичен с уч. на Зигмар Золбах, Герит Клинг, Ники фон Темпелхоф, Диего Волраф и др., /п/
08:00 „Семейна идилия” – романтичен с уч. на Уши Глас, Роберт Гигенбах, Михаел Кьониг, Катя Келер и др.
10:00 „Духът на бала” – комедия с уч. на Каси Скербо, Линдзи Шоу, Крис Зилка, Тим Гън и др., /п/
11:40 „Романс по ирландски” – семеен с уч. на Ейдриън Пасдар, Ейми Хуберман, Франк О’Съливан, Паскал Скот и др.
13:40 „Игри на сърцето” – романтична комедия с уч. на Джерард Бътлър, Джесика Бийл, Катрин Зита-Джоунс, Ума Търман, Денис Куейд и др.
15:50 „Необичайният живот на Тимъти Грийн” – комедийна драма с уч. Дженифър Гарнър, Джоел Едгъртън, Диан Уест, Си Джей Адамс, М.Емет Уолш, Джеймс Ребхорн и др., /п/
18:00 „София – Ден и Нощ” – реалити сериал, 2 епизода, /п/
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „На живот и смърт” – екшън с уч. на Пол Уокър, Лорънс Фишбърн, Оливия Уайлд, Джейсън Флеминг, Кейт Карадин, Майкъл Боуен, Джейсън Левис и др.
23:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
00:00 „Точната бройка” – романтична комедия с уч. на Ана Фарис, Крис Евънс, Блайт Данър, Ед Бегли мл., Майк Вогъл и др.

НЕДЕЛЯ, 20.11.2016

04:50 „Семейство назаем” – комедия с уч. на Паскал Алеарди, Таня Ведхорн, Алма Лайберг, Том Хосбах и др., /п/
06:50 „Помощ, сестра ми идва на гости” – романтичен с уч. на Юле Ронщед, Михаел Фиц, Маркус Кнуфкен, Чарлз Брауер и др.
08:50 „Игри на сърцето” – романтична комедия с уч. на Джерард Бътлър, Джесика Бийл, Катрин Зита-Джоунс, Ума Търман, Денис Куейд и др., /п/
11:00 „Добре дошла в семейството” – романтична комедия с уч. на Кайла Юел, Тад Лъкинбил, Рома Дауни, Том Шанли, Марион Рос и др.
13:00 „В ритъма на танца: Революция” – музикален филм с уч. на Раян Гусман, Катрин Маккормак, Питър Галахър, Миша Гейбриъл Хамилтън и др.
15:00 „На живот и смърт” – екшън с уч. на Пол Уокър, Лорънс Фишбърн, Оливия Уайлд, Джейсън Флеминг, Кейт Карадин, Майкъл Боуен, Джейсън Левис и др., /п/
17:00 „София – Ден и Нощ” – реалити сериал, 3 епизода, /п/
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Принизяването” – драма с уч. на Ал Пачино, Даян Уест, Грета Гъруиг, Кира Седжуик, Чарлз Гродин, Дан Хедая и др.
23:10 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
00:10 „Северен апартамент” – трилър с уч. на Мишел Монаган, Майкъл Кийтън, Бари Слоун, Андрю Уокър и др.

80