Ще ви запознаем с програмата на KinoNova за 11.04.2016 година – 17.04.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 11.04.2016

06:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 13
09:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3
10:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Обирът” – екшън с уч. на Кейти Грифин, Шерилин Фен, Дейв Фоли, Том Сайзмор и др.
14:00 „От руса по-руса” – комедия с уч. на Памела Андерсън, Денис Ричардс, Емануел Воугър, Байрън Манб и др.
16:00 „Доброто момче” – романтичен с уч. на Алексис Бледъл, Браян Грийнбърг, Скот Портър, Колин Егълсфийлд и др., /п/
18:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2
19:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4
21:00 „Най-търсеният човек” (премиера) – трилър с уч. на Филип Сиймур Хофман, Рейчъл Макадамс, Уилям Дефо, Робин Райт, Даниел Брюл, Нина Хос, Григорий Добригин и др.
23:30 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4, /п/
00:30 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 13, /п/

ВТОРНИК, 12.04.2016

06:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 13
09:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3
10:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Четири сезона: Лято” – романтичен филм с уч. на Сента Бергер, Франко Неро, Майкъл Йорк, Джулиет Милс, Том Конти, Пердита Уийкс и др.
14:00 „Тенекиеният човек” – минисериал с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др.
16:10 „Марко Поло” – приключенски с уч. на Иън Сомърхалдър, Брайън Денахи, Алън Шърман и др., I част
18:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2
19:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4
21:00 „Примката” – трилър с уч. на Ерик Бана, Оливия Уайлд, Чарли Хънам, Крис Кристоферсън, Сиси Спейсек и др.
23:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4, /п/
00:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 13, /п/

СРЯДА, 13.04.2016

06:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 13
09:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3
10:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Четири сезона: Есен” – романтичен филм с уч. на Сента Бергер, Том Конти, Джулиет Милс, Майкъл Йорк, Пердита Уийкс и др.
14:00 „Тенекиеният човек” – минисериал с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др.
16:10 „Марко Поло” – приключенски с уч. на Иън Сомърхалдър, Брайън Денахи, Алън Шърман и др., II част
18:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2
19:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4
21:00 „Туристът” – екшън-трилър с уч. на Джони Деп, Анджелина Джоли, Пол Бетани, Тимъти Далтън, Руфъс Сюъл, Раул Бова и др.
23:10 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4, /п/
00:10 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 13, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 14.04.2016

06:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 13
09:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3
10:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Четири сезона: Зима” – романтичен филм с уч. на Сента Бергер, Том Конти, Джулиет Милс, Майкъл Йорк, Пердита Уийкс и др.
14:00 „Тенекиеният човек” – минисериал с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др.
16:00 „Туристът” – екшън-трилър с уч. на Джони Деп, Анджелина Джоли, Пол Бетани, Тимъти Далтън, Руфъс Сюъл, Раул Бова и др., /п/
18:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2
19:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4
21:00 „С дъх на канела” – романтична драма с уч. на Чанинг Тейтъм, Аманда Сийфрид, Ричард Дженкинс, Скот Портър, Хенри Томас и др.
23:10 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4, /п/
00:10 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 13, /п/

ПЕТЪК, 15.04.2016

06:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 13
09:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3
10:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Четири сезона: Пролет” – романтичен филм с уч. на Сента Бергер, Том Конти, Джулиет Милс, Майкъл Йорк, Пердита Уийкс и др.
14:00 „Войната на бисквитките” – приключенски с уч. на Джесълин Гилсиг, Бейли Мадисън, Тай Олсън, Патриша Ричардсън, Саманта Ферис и др.
15:50 „С дъх на канела” – романтична драма с уч. на Чанинг Тейтъм, Аманда Сийфрид, Ричард Дженкинс, Скот Портър, Хенри Томас и др., /п/
18:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2
19:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4
21:00 „Дъщерята на Генерала” – трилър с уч. на Джон Траволта, Маделин Стоу, Джеймс Кромуел, Тимъти Хътън, Джеймс Уудс, Лесли Стефансон и др.
23:20 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4, /п/
00:20 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 13, /п/

СЪБОТА, 16.04.2016

06:00 „Четири сезона: Зима” – романтичен филм с уч. на Сента Бергер, Том Конти, Джулиет Милс, Майкъл Йорк, Пердита Уийкс и др., /п/
08:00 „Виолета” – сериен филм, сезон 2
09:00 „Войната на бисквитките” – приключенски с уч. на Джесълин Гилсиг, Бейли Мадисън, Тай Олсън, Патриша Ричардсън, Саманта Ферис и др., /п/
11:00 „Дъщерята на Дядо Коледа 2” – комедия с уч. на Джени Маккарти, Кели Стейбълс, Крис Холдън-Райд, Лин Грифин, Дийн Макдърмът, Джесика Паркър Кенеди, Пол Сорвино и др.
12:45 „Усещане за жена” – драма с уч. Ал Пачино, Крис О’Донъл, Джеймс Ребхорн,Габриел Ануор, Филип Сиймур Хофман и др.
16:00 „Принц Смотльо” – романтична комедия с уч. на Сара Хайланд, Мат Прокоп, Саша Питърс, Ванеса Морган, Джордан Никълс, Лили Симънс и др.
18:10 „Отмъщението на шаферките” – романтична комедия с уч. на Рейвън- Симоне, Джоана Гарсия, Бет Бродерик, Дейвид Клейтън Роджърс и др.
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4
21:00 „Смокинг” – екшън-комедия с уч. Джеки Чан, Дженифър Лав Хюит, Джейсън Айзък, Деби Мазар, Питър Стормеър, Джеймс Браун и др.
23:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4, /п/
00:00 „Дъщерята на Генерала” – трилър с уч. на Джон Траволта, Маделин Стоу, Джеймс Кромуел, Тимъти Хътън, Джеймс Уудс, Лесли Стефансон и др., /п/

НЕДЕЛЯ, 17.04.2016

06:00 „Четири сезона: Пролет” – романтичен филм с уч. на Сента Бергер, Том Конти, Джулиет Милс, Майкъл Йорк, Пердита Уийкс и др., /п/
08:00 „Дъщерята на Дядо Коледа 2” – комедия с уч. на Джени Маккарти, Кели Стейбълс, Крис Холдън-Райд, Лин Грифин, Дийн Макдърмът, Джесика Паркър Кенеди, Пол Сорвино и др., /п/
10:00 „Принц Смотльо” – романтична комедия с уч. на Сара Хайланд, Мат Прокоп, Саша Питърс, Ванеса Морган, Джордан Никълс, Лили Симънс и др., /п/
12:00 „Отмъщението на шаферките” – романтична комедия с уч. на Рейвън- Симоне, Джоана Гарсия, Бет Бродерик, Дейвид Клейтън Роджърс и др., /п/
14:00 „Смокинг” – екшън-комедия с уч. Джеки Чан, Дженифър Лав Хюит, Джейсън Айзък, Деби Мазар, Питър Стормеър, Джеймс Браун и др., /п/
16:00 „София – Ден и Нощ” – реалити сериал, 4 епизода, /п/
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4
21:00 „Армагедон” – фантастика с уч. Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Бен Афлек, Оуен Уилсън, Лив Тайлър, Уил Патън, Джейсън Айзък, Стив Бушеми, Джейсън Айзък, Майкъл Кларк Дънкън, Питър Стормеър и др.
00:10 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4, /п/
01:10 „Усещане за жена” – драма с уч. Ал Пачино, Крис О’Донъл, Джеймс Ребхорн,Габриел Ануор, Филип Сиймур Хофман и др., /п/

104