Ще ви запознаем с програмата на KinoNova за 28.11.2016 година – 04.12.2016 година:

ПОНЕДЕЛНИК, 28.11.2016

06:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 18
09:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1
10:00 „Нощна смяна”– сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Треньор по свалки” – романтичен с уч. на Ерик Мабиус, Брук Д’Орси, Кати Наджими, Джоди Томпсън, Джина Холдън и др., /п/
14:00 „За добро или лошо” – романтична комедия с уч. на Лиса Велхел, Антонио Купо, Еди Макрей и др., /п/
16:00 „Бевърли Хилс Чихуахуа 3” – комедия с уч. на Маркъс Колома, Ерин Кахил, Франсис Фишър, Бриана Лейн, Седрик Ярбро и др., /п/
18:00 „Нощна смяна” (премиера) – сериал, сезон 1
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Добре дошли в капана” – екшън с уч. на Джеймс Макавой, Марк Стронг, Джейсън Флеминг, Андреа Райсборо, Джони Харис, Даниел Майс, Дейвид Морисей и др.
23:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
00:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 18, /п/

ВТОРНИК, 29.11.2016

06:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 18
09:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1
10:00 „Нощна смяна”– сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Заседнали в рая” – романтична комедия с уч. на Ванеса Марсил, Синди Пикет, Джеймс Дентън и др., /п/
14:00 „Синът на дракона” – приключенски с уч. на Джон Риардън, Дейвид Карадайн, Рупърт Грейвс, Дезире Сиан, Тереза Лий и др., I част, /п/
16:00 „Добре дошли в капана” – екшън с уч. на Джеймс Макавой, Марк Стронг, Джейсън Флеминг, Андреа Райсборо, Джони Харис, Даниел Майс, Дейвид Морисей и др., /п/
18:00 „Нощна смяна” (премиера) – сериал, сезон 1
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Безпощадно” – екшън с уч. на Дуейн Джонсън, Оливър Джаксън-Коен, Карла Гуджино, Били Боб Торнтън, Адеуале Акинуйе-Агбайе , Том Беринджър, Майк Епс, Маги Грейс, Муун Блъдгуд и др.
23:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
00:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 18, /п/

СРЯДА, 30.11.2016

06:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 18
09:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1
10:00 „Нощна смяна”– сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1, /п/
12:00 „За нищо на света” – комедия с уч. на Аугуст Цирнер, Каролине Теска, Саскиа Вестер, Ханс-Вернер Майер, Петер Франке и др., /п/
14:00 „Синът на дракона” – приключенски с уч. на Джон Риардън, Дейвид Карадайн, Рупърт Грейвс, Дезире Сиан, Тереза Лий и др., II част, /п/
16:00 „Безпощадно” – екшън с уч. на Дуейн Джонсън, Оливър Джаксън-Коен, Карла Гуджино, Били Боб Торнтън, Адеуале Акинуйе-Агбайе , Том Беринджър, Майк Епс, Маги Грейс, Муун Блъдгуд и др., /п/
18:00 „Нощна смяна” (премиера) – сериал, сезон 2
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Тримата мускетари” – приключенски с уч. на Логан Лърман, Мила Йовович, Люк Евънс, Орландо Блум, Матю Макфейдън, Рей Стивънсън, Кристоф Валц, Мадс Микелсън и и др.
23:15 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
00:15 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 18, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 01.12.2016

06:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1, /п/
07:00 „Хотел „Шварцвалд” – сериен филм, сезон 1
09:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1
10:00 „Нощна смяна”– сериал, сезон 2, /п/
11:30 „Звезди над Арктика” – романтичен с уч. на Михаел Фиц, Хорст Захтлебен, Франциска Шлатнер, Ванеса Крюгер и др.
13:30 „Плънкет и Маклийн” – приключенски екшън с уч. на Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Лив Тайлър, Кен Скот, Томи Фланаган и др.
15:45 „Тримата мускетари” – приключенски с уч. на Логан Лърман, Мила Йовович, Люк Евънс, Орландо Блум, Матю Макфейдън, Рей Стивънсън, Кристоф Валц, Мадс Микелсън и и др., /п/
18:00 „Нощна смяна” (премиера) – сериал, сезон 2
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Нагоре с краката”– комедия с уч. на Стив Мартин, Куин Латифа, Юджийн Ливай, Джоан Плоурайт, Джийн Смарт, Майкъл Розенбаум, Стив Харис, Бети Уайт и др.
23:10 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
00:10 „Плънкет и Маклийн” – приключенски екшън с уч. на Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Лив Тайлър, Кен Скот, Томи Фланаган и др., /п/

ПЕТЪК, 02.12.2016

05:45 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1, /п/
06:45 „Хотел „Шварцвалд” – сериен филм, сезон 1
08:45 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2
09:45 „Нощна смяна – сериал, сезон 2, /п/
10:45 „Отмъщението” – сериал, сезон 1, /п/
11:45 „Сватбени неволи” – романтичен с уч. на Сузан Анбее, Туре Райфенщайн, Габи Дом, Юлия Йегер и др.
13:45 „План „Б” – комедия с уч. на Даян Кийтън, Пол Сорвино, Франк Пелегрино, Глен Круз и др.
15:50 „Нагоре с краката”– комедия с уч. на Стив Мартин, Куин Латифа, Юджийн Ливай, Джоан Плоурайт, Джийн Смарт, Майкъл Розенбаум, Стив Харис, Бети Уайт и др., /п/
18:00 „Нощна смяна” (премиера) – сериал, сезон 2
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Пол” – комедия с уч. на Саймън Пег, Ник Фрост, Джейсън Бейтман, Сигорни Уивър, Бил Хадър и др.
23:10 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
00:10 „План „Б” – комедия с уч. на Даян Кийтън, Пол Сорвино, Франк Пелегрино, Глен Круз и др., /п/

СЪБОТА, 03.12.2016

05:40 „Звезди над Арктика” – романтичен с уч. на Михаел Фиц, Хорст Захтлебен, Франциска Шлатнер, Ванеса Крюгер и др., /п/
07:40 „Когато срещнеш любовта” – романтичен с уч. на. Франциска Петри, Ерол. Зандер, Бетина Цимерман,. Симон Верховен и др.
09:40 „Любовен роман” – романтичен филм с уч. на Лиза Мартинек, Кристоф Валц, Тим Бергман, Сузан Анбее и др.
11:40 „Гръм от ясно небе” – романтична комедия с уч. на Хилари Бъртън, Пол Кембъл, Тим Конуей, Пати Алън и др.
13:40 „Пак ли ти?” – романтична комедия с уч. Кристен Бел, Джейми Лий Къртис, Сигорни Уивър, Джеймс Уолк, Бети Уайт, Одет Юстман, Патрик Дъфи и др.
16:00 „Пол” – комедия с уч. на Саймън Пег, Ник Фрост, Джейсън Бейтман, Сигорни Уивър, Бил Хадър и др., /п/
18:00 „София – Ден и Нощ” – реалити сериал, 2 епизода, /п/
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Призрачен ездач” – екшън-фантастика с уч. на Никълъс Кейдж, Ева Мендес, Сам Елиът, Уес Бентли, Питър Фонда и др.
23:15 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
00:15 „Психо 2” – трилър с уч. на Антъни Пъркинс, Вера Майлс, Мег Тили, Робърт Лоджия и др.

НЕДЕЛЯ, 04.12.2016

04:50 „Сватбени неволи”- романтичен с уч. на Сузан Анбее, Туре Райфенщайн, Габи Дом, Юлия Йегер и др, II част, /п/
06:45 „Любовен роман” – романтичен филм с уч. на Лиза Мартинек, Кристоф Валц, Тим Бергман, Сузан Анбее и др., /п/
08:45 „Пак ли ти?” – романтична комедия с уч. Кристен Бел, Джейми Лий Къртис, Сигорни Уивър, Джеймс Уолк, Бети Уайт, Одет Юстман, Патрик Дъфи и др., /п/
11:00 „Бъди с мен” – романтична комедия с уч. на Уилям Болдуин, Натали Браун, Лиза Бери, Джеймс Томас, Кристиан Мартин и др.
12:50 „Отмъщението на шаферките” – романтична комедия с уч. на Рейвън-Симоне, Джоана Гарсия, Бет Бродерик, Дейвид Клейтън Роджърс и др.
14:45 „Призрачен ездач” – екшън-фантастика с уч. на Никълъс Кейдж, Ева Мендес, Сам Елиът, Уес Бентли, Питър Фонда и др., /п/
17:00 „София – Ден и Нощ” – реалити сериал, 3 епизода, /п/
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Призрачен ездач: Духът на отмъщението” – екшън-фантастика с уч. на Никълъс Кейдж, Идрис Елба, Киаран Хиндс, Виоланте Плачидо, Кристофър Ламбер, Джони Уитуърт и др.
23:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
00:00 „Психо 3” – трилър с уч. на Антъни Пъркинс, Джеф Фахи, Роберта Максуел, Диана Скаруид и др.

58