Ще ви запознаем с програмата на F+ за 04.04.2016 година – 15.04.2016 година.

Понеделник 04.04

02:00 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA REPÚBLICA ARGENTINA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
04:00 “На колела” – 3 еп.,обзорно предаване
04:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
05:30 “Световен спорт” – 15-08 еп., обзорно предаване
06:30 “Фреди Флинтоф сам сред дивата пустош” – 1 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 33 еп., обзорно предаване
08:30 Miami Open presented by Itau – четвъртфинали (WTA Premier 2016 – повторение)
13:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
14:00 “Световен спорт” – 15-08 еп., обзорно предаван
15:00 Тенис: Miami Open presented by Itau (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
19:30 “Мечтаният дом” – 10 еп., документален филм
20:00 “Най – големите природни бедствия на планетата: Вулкани – убийци” – 1 еп., документален филм
21:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 12 еп., обзорно предаване
21:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
23:00 “Светът на голфа” – 34 еп., обзорно предаване

Вторник 05.04

00:00 Футбол: Барселона – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
01:50 Футбол: Лас Палмас – Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
03:40 Футбол: Атлетико /М/ – Бетис (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
05:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 12 еп., обзорно предаване
06:00 “Въздушни медици: Дълъг уикенд” – 7 еп., документален филм
06:30 “Най – големите природни бедствия на планетата: Вулкани – убийци” – 1 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 34 еп., обзорно предаване
08:30 Miami Open presented by Itau – полуфинали (WTA Premier 2016 – повторение)
13:00 Футбол: Барселона – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
15:00 Тенис: Miami Open presented by Itau (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
19:30 “Мечтаният дом” – 11 еп., документален филм
20:00 “Най – големите природни бедствия на планетата: Земетресенията в Америка” – 2 еп., документален филм
21:00 “Хоризонт: Къде е полет MH370?” – документален филм
22:00 “Pro Bull Riding” – 8 еп., обзорно предаване
23:00 “Светът на голфа” – 35 еп., обзорно предаване

Сряда 06.04

00:00 Футбол: Севиля – Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
01:50 Футбол: Малага – Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
03:40 Футбол: Барселона – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
05:30 “Pro Bull Riding” – 8 еп., обзорно предаване
06:30 “Най – големите природни бедствия на планетата: Земетресенията в Америка” – 2 еп., документален филм
07:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
09:00 Ветроходство: M32s – World Match Racing Tour – Fremantle 2016 (повторение)
10:30 Miami Open presented by Itau – финал (WTA Premier 2016 – повторение)
13:00 Футбол: Атлетико /М/ – Бетис (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
15:00 Тенис: Miami Open presented by Itau (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
19:30 “Мечтаният дом” – 12 еп., документален филм
20:00 “Кралски дворци: Бъкингамски дворец” – 1 еп., документален филм
21:00 “Хоризонт: В коя Вселена сме?” – документален филм
22:00 “Световен спорт” – 15-08 еп., обзорно предаване
23:00 “Светът на голфа” – 36 еп., обзорно предаване

Четвъртък 07.04

00:00 Футбол: Зенит – ЦСКА (Руска Премиер Лига, сезон 2015/16 – повторение)
01:50 Футбол: Аякс – Цволе (Ередивиси, сезон 2015/16 – повторение)
03:40 Футбол: Капивариано – Сантос (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
05:30 “Световен спорт” – 15-08 еп., обзорно предаване
06:30 “Кралски дворци: Бъкингамски дворец” – 1 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 36 еп., обзорно предаване
08:30 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA REPÚBLICA ARGENTINA – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
09:45 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA REPÚBLICA ARGENTINA – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
11:15 Мото: GRAN PREMIO MOTUL DE LA REPÚBLICA ARGENTINA – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
13:00 Футбол: Зенит – ЦСКА (Руска Премиер Лига, сезон 2015/16 – повторение)
15:00 Тенис: Miami Open presented by Itau (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
19:30 “Мечтаният дом” – 13 еп., документален филм
20:00 “Кралски дворци: Замъкът Уиндзор” – 2 еп., документален филм
21:00 “Хоризонт: Не остарявайте” – документален филм
22:00 “Малките големи светове” – 1 еп., документален филм
22:30 “На колела” – 3 еп.,обзорно предаване
23:00 “Светът на голфа” – 37 еп., обзорно предаване

Петък 08.04

00:00 Футбол: Белененсес – Спортинг /Лисабон/ (Примейра Лига, сезон 2015/2016 – повторение)
01:50 Футбол: Порто – Тондела (Примейра Лига, сезон 2015/2016 – повторение)
03:40 Футбол: Сао Пауло – Оесте (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
05:30 “На колела” – 3 еп.,обзорно предаване
06:00 “Въздушни медици: Катастрофи” – 8 еп., документален филм
06:30 “Кралски дворци: Замъкът Уиндзор” – 2 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 37 еп., обзорно предаване
08:30 “На колела” – 4 еп.,обзорно предаване
09:00 “Световен спорт” – 15-09 еп., обзорно предаване
10:00 “Pro Bull Riding” – 9 еп., обзорно предаване
11:00 Футбол: Примейра лига – обзор на изминалия кръг
12:00 Футбол: Руска Премиер Лига – обзор на изминалия кръг
12:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 12 еп., обзорно предаване
13:00 Тенис: Miami Open presented by Itau – I полуфинал (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
15:00 Тенис: Miami Open presented by Itau – II полуфинал (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:00 Тенис: Miami Open presented by Itau – финал (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
19:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
20:00 Пряко: Тенис: Volvo Car Open – I четвъртфинал (2016 WTA Premier)
22:30 Пряко: Тенис: Volvo Car Open – II четвъртфинал (2016 WTA Premier)

Събота 09.04

01:00 Футбол: Ередивиси – обзор на изминалия кръг
02:00 Пряко: Тенис: Fayez Sarofim & Co. US Men’s Clay Court Championship (2016 ATP World Tour 250)
07:00 “Алергиите: съвременният живот и аз” – документален филм
08:00 Тенис: Volvo Car Open – четвъртфинали (2016 WTA Premier – повторение)
12:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
13:00 Футбол: Ередивиси – обзор на изминалия кръг
14:00 Футбол: Руска Премиер Лига – обзор на изминалия кръг
14:30 Пряко: Футбол: Амкар – Зенит (Руска Премиер Лига, сезон 2015/16)
16:30 “Pro Bull Riding” – 9 еп., обзорно предаване
17:30 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
18:00 “Footbrazil”- 10 еп. – обзорно предаване
18:30 Футбол: Примейра Лига – обзор на изминалия кръг
19:15 Пряко: Футбол: Еспаньол – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16)
21:20 Пряко: Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – четвърта свободна тренировка в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
22:05 Пряко: Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
23:00 Пряко: Тенис: Fayez Sarofim & Co. US Men’s Clay Court Championship – II полуфинал (2016 ATP World Tour 250)

Неделя 10.04

02:00 Тенис: Fayez Sarofim & Co. US Men’s Clay Court Championship – I полуфинал (2016 ATP World Tour 250)
04:00 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – квалификация в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
05:00 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – квалификация в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
06:10 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – четвърта свободна тренировка в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
07:00 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
08:00 Тенис: Volvo Car Open – полуфинали (WTA Premier 2016 – повторение)
12:30 “На колела” – 4 еп.,обзорно предаване
13:00 Пряко: Футбол: Спортинг /Хихон/ – Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16)
15:00 “Световен спорт” – 15-09 еп., обзорно предаване
16:00 “Footbrazil”- 11 еп. – обзорно предаване
16:30 Пряко: Футбол: Примера Дивисион: Коментарно студио
17:00 Пряко: Футбол: Валенсия – Севиля (Примера Дивисион, сезон 2015/16, В паузата: Коментарно студио)
18:50 Пряко: Футбол: Примера Дивисион: Коментарно студио
19:15 Пряко: Футбол: Виляреал – Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2015/16)
21:30 Пряко: Футбол: Атлетик /Б/ – Райо Валекано (Примера Дивисион, сезон 2015/16)
23:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (на запис)

Понеделник 11.04

01:00 Тенис: Volvo Car Open – финал (WTA Premier 2016 – повторение)
04:00 “На колела” – 4 еп.,обзорно предаване
04:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
05:30 “Световен спорт” – 15-09 еп., обзорно предаване
06:30 “Джейсън Гардинър сам сред дивата пустош” – 2 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 38 еп., обзорно предаване
08:30 Тенис: Volvo Car Open – финал (WTA Premier 2016 – повторение)
10:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 13 еп., обзорно предаване
20:00 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
21:30 Пряко: Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ – Лас Палмас (Примера Дивисион, сезон 2015/16)
23:30 Футбол: Реал /М/ – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)

Вторник 12.04

01:30 Футбол: Виляреал – Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
03:30 Футбол: Спортинг /Хихон/ – Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
05:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 13 еп., обзорно предаване
06:00 “Животни герои: Кучето, което се бори с мечка” – 1 еп., документален филм
06:30 “Истински истории в гръцката митология”- 1 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 39 еп., обзорно предаване
08:30 Тенис: Fayez Sarofim & Co. US Men’s Clay Court Championship – финал (2016 ATP World Tour 250 – повторение)
11:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 13 еп., обзорно предаване
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:30 “Изгубените ленти от убийството на Кенеди” – документален филм
21:10 “Край на мълчанието: Тайни истории на блудството с деца” – документален филм
22:00 “Pro Bull Riding” – 9 еп., обзорно предаване
23:00 “Светът на голфа” – 40 еп., обзорно предаване

Сряда 13.04

00:00 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
01:50 Футбол: Валенсия – Севиля (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
03:40 Футбол: Атлетик /Б/ – Райо Валекано (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
05:30 “Pro Bull Riding” – 9 еп., обзорно предаване
06:30 “Истински истории в гръцката митология”- 2 еп., документален филм
07:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
09:00 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – квалификация в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
09:50 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – четвърта свободна тренировка в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
10:30 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:30 “Денонощно сред дивата природа” – документален филм
21:00 “24 часа на Земята” – 1 еп., документален филм
22:00 “Световен спорт” – 15-09 еп., обзорно предаване
23:00 “Светът на голфа” – 41 еп., обзорно предаване

Четвъртък 14.04

00:00 Футбол: Еспаньол – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
01:50 Футбол: Твенте – Фейенорд (Ередивиси, сезон 2015/16 – повторение)
03:40 Футбол: Боависта – Ароука (Примейра Лига, сезон 2015/2016 – повторение)
05:30 “Световен спорт” – 15-09 еп., обзорно предаване
06:30 “Кралски дворци: Дворецът Холирудхаус” – 3 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 41 еп., обзорно предаване
08:30 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
09:45 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
11:30 Пряко: Тенис: Monte-Carlo Rolex Masters (2016 ATP World Tour Masters 1000)
19:30 “11.09 – Денят, който промени света” – документален филм
21:00 “24 часа на Земята” – 2 еп., документален филм
22:00 “Малките големи светове” – 2 еп., документален филм
22:30 “На колела” – 4 еп.,обзорно предаване
23:00 “Светът на голфа” – 42 еп., обзорно предаване

Петък 15.04

00:00 Футбол: Амкар – Зенит (Руска Премиер Лига, сезон 2015/16 – повторение)
01:50 Футбол: Реал /М/ – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
03:40 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2015/16 – повторение)
05:30 “На колела” – 4 еп.,обзорно предаване
06:00 “Животни герои: Делфините, които спасиха сърфист” – 2 еп., документален филм
06:30 “Приказните замъци на Людвиг II” – документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 42 еп., обзорно предаване
08:30 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – квалификация в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
09:30 Мото: RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016 – повторение)
11:00 ….

37