Ще ви запознаем с програмата на Diema Family за 30.05.2016 година – 05.06.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 30.05.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Огледален свят” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода, /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Феномени” – телевизионен пазар
02:30 Еротичен телепазар

ВТОРНИК, 31.05.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Огледален свят” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода, /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Феномени” – телевизионен пазар
02:30 Еротичен телепазар

СРЯДА, 01.06.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Феномени” – телевизионен пазар
02:30 Еротичен телепазар

ЧЕТВЪРТЪК, 02.06.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите”– сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Феномени” – телевизионен пазар
02:30 Еротичен телепазар

ПЕТЪК, 03.06.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Любовта е въпрос на преговори”– романтичен филм с уч. на Надя Тилер, Хайко Дойчман, Аглая Шишковиц и др., /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите”– сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Феномени” – телевизионен пазар
02:30 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 04.06.2016

05:30 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:30 „Малката булка” – сериен филм
10:40 „Перла” – сериен филм
12:15 „Корабът на мечтите: Пуерто Рико” – романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайди Келер, Марион Крахт, Зигмар Золбах и др.
14:10 „Круиз към щастието: Аризона”– романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Патрик Фихте, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Хорст Науман и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Ударите на сърцето” – романтичен филм с уч. на Джон Ритър, Поли Дрейпър, Кевин Килнър, Майкъл Лембек, Нанси Морган и др.
21:50 „Круиз към щастието: Аризона”– романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Патрик Фихте, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Хорст Науман и др., /п/
23:45 „Феномени” – телевизионен пазар
01:45 Еротичен телепазар
03:45 „Перла” – сериен филм, /п/

НЕДЕЛЯ, 05.06.2016

05:40 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:45 „Малката булка” – сериен филм
10:40 „Перла” – сериен филм
12:15 „Корабът на мечтите: Сингапур и остров Бинтан”– романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайди Келер, Ники Вилдер, Сабине Постел и др.
14:10 „Круиз към щастието: Хавай”– романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Патрик Фихте, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Хорст Науман и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Татко” – романтичен филм с уч. на Патрик Дъфи, Джон Андерсън, Бен Афлек, Кейт Мълг и др.
21:50 Круиз към щастието: Хавай”– романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Патрик Фихте, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Хорст Науман и др. /п/
23:45 „Феномени” – телевизионен пазар
01:45 Еротичен телепазар
03:45 „Перла” – сериен филм, /п/

65