Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport 2 HD за 30.05.2016 година – 05.06.2016 година.

Понеделник, 30 май 2016 г.
08:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Ливърпул, Великобритания, повторение
11:00 Баскетбол: Оклахома Сити Тъндър – Голдън Стейт Уориърс, мач №6 от финалната серия в Западната Конференция на НБА, повторение
13:30 „НБА Екшън”, предаване за баскетбол от НБА (2015-16), 32-и епизод, повторение
14:30 Хокей на лед: САЩ – Канада, мач от груповата фаза на Световното първенство 2016, повторение
16:30 Студио „Лига 2“, директно
17:00 Футбол: АФК Уимбълдън – Плимут Аргайл, финален плейоф в Лига 2, директно
18:55 Студио „Лига 2“, директно
19:30 Футбол: Реймс – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
21:30 Класика от Висшата Лига” – Уест Бромич Албиън – Ливърпул (02-03), повторение
22:00 Футбол: Англия – Турция, международен приятелски мач, повторение
00:00 Футбол: Англия – Австралия, международен приятелски мач, повторение
02:00 Край на програмата

Вторник, 31 май 2016 г.
08:00 Хокей на лед: Чехия – Русия, мач от груповата фаза на Световното първенство 2016, повторение
10:00 „НБА Екшън”, предаване за баскетбол от НБА (2015-16), 32-и епизод, повторение
11:00 Хокей на лед: Швеция – Чехия, мач от груповата фаза на Световното първенство 2016, повторение
13:00 Разширен обзор на сезон 2015-16 в английската Висша Лига, повторение
15:00 Хокей на лед: Канада – Финландия, мач от груповата фаза на Световното първенство 2016, повторение
17:00 Футбол: Англия – Австралия, международен приятелски мач, повторение
19:00 “Класика от Висшата Лига” – Арсенал – Астън Вила (05-06), повторение
19:30 Футбол: Уотфорд – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, повторение
21:30 Студио „Баскетбол“, директно
22:00 Баскетбол: Четвъртфинален плейоф в испанската баскетболна лига, директно
23:40 Студио „Баскетбол“, директно
00:00 Футбол: Монако – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
02:00 Край на програмата

Сряда, 1 юни 2016 г.
08:00 Хокей на лед: Чехия – САЩ, първи четвъртфинал на Световното първенство 2016, повторение
10:00 Обзор на сезон 2015-16 в английската Висша Лига, повторение
11:00 Хокей на лед: Русия – Германия, трети четвъртфинал на Световното първенство 2016, повторение
13:00 Головете на сезон 2015-16 в английската Висша Лига, повторение
14:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Ливърпул, Великобритания, повторение
17:00 Футбол: Суонси Сити – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
19:00 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 35-и епизод
19:30 Футбол: Англия – Австралия, международен приятелски мач, повторение
21:30 Разширен обзор на сезон 2015-16 в английската Висша Лига, повторение
23:30 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 35-и епизод, повторение
00:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, повторение
02:00 Край на програмата

Четвъртък, 2 юни 2016 г.
08:00 Хокей на лед: Канада – Швеция, четвърти четвъртфинал на Световното първенство 2016, повторение
10:00 Головете на сезон 2015-16 в английската Висша Лига, повторение
11:00 Хокей на лед: Финландия – Русия, първи полуфинал на Световното първенство 2016, повторение
13:00 Футбол: Кристъл Палас – Манчестър Юнайтед, финал за Купата на Футболната Асоциация, повторение
15:30 Хокей на лед: Канада – САЩ, втори полуфинал на Световното първенство 2016, повторение
17:30 Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс – Оклахома Сити Тъндър, мач №7 от финалната серия в Западната Конференция на НБА (ако е необходим), повторение
20:00 „НБА Екшън”, предаване за баскетбол от НБА (2015-16), 33-и епизод
20:30 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 35-и епизод, повторение
21:00 Обзор на сезон 2015-16 в английската Висша Лига, повторение
22:00 Футбол: Англия – Португалия, международен приятелски мач, директно
00:00 Баскетбол: Полуфинален плейоф в испанската баскетболна лига, повторение
01:35 Край на програмата

Петък, 3 юни 2016 г.
07:30 Футбол: Англия – Португалия, международен приятелски мач, повторение
10:00 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 35-и епизод, повторение
10:30 “Класика от Висшата Лига” – Нюкасъл Юнайтед – Тотнъм Хотспър (96-97), повторение
11:00 Обзор на сезон 2015-16 в английската Висша Лига, повторение
12:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Монако, директно
13:40 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Монако, директно
15:20 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Монако, директно
16:30 Професионален бокс: Международна галавечер в Ливърпул, Великобритания, повторение
19:30 Хокей на лед: Финландия – Канада, финал на Световното първенство 2016, повторение
21:30 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 35-и епизод, повторение
22:00 Баскетбол: Полуфинален плейоф в испанската баскетболна лига, директно
23:40 Футбол: Сент Етиен – Лил, мач от френската Лига 1, повторение
01:40 Край на програмата

Събота, 4 юни 2016 г.
07:45 Футбол: Пари Сен Жермен – Нант, мач от френската Лига 1, повторение
09:45 „НБА Екшън”, предаване за баскетбол от НБА (2015-16), 33-и епизод, повторение
10:45 Студио „Формула 1“, повторение
11:30 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Монако, повторение
12:30 Студио „Формула 1“, повторение
13:00 Студио „Формула 1“, повторение
13:30 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Монако, повторение
15:30 Студио „Формула 1“, повторение
16:00 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 5-и епизод, повторение
17:00 Футбол: Англия – Португалия, международен приятелски мач, повторение
19:00 Баскетбол: Полуфинален плейоф в испанската баскетболна лига, директно
20:40 Головете на сезон 2015-16 в английската Висша Лига, повторение
21:40 Футбол: Монтана – Поморие, плейоф за промоция в „А” група, повторение
23:40 Футбол: Уест Бромич Албиън – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
01:40 Край на програмата

Неделя, 5 юни 2016 г.
08:00 Футбол: Стоук Сити – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
10:00 “Класика от Висшата Лига” – Уест Бромич Албиън – Ливърпул (02-03), повторение
10:30 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 35-и епизод, повторение
11:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Ливърпул, Великобритания, повторение
14:00 Футбол: Монтана – Поморие, плейоф за промоция в „А” група, повторение
16:00 Баскетбол: Полуфинален плейоф в испанската баскетболна лига, повторение
17:30 Футбол: Рен – Бастия, мач от френската Лига 1, повторение
19:30 Футбол: Англия – Португалия, международен приятелски мач, повторение
21:30 Баскетбол: Мач №1 от финалната серия в НБА, повторение
00:00 Футбол: Евертън – Норич Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
02:00 Край на програмата

40