Ще ви запознаем с програмата на Diema за 30.05.2016 година – 05.06.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 30.05.2016

05:15 „Робинзон Крузо” – сериал
06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 1
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 2, /п/
09:00 „Специално разузнаване” – сериал, /п/
10:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 2
11:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 1, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 19, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 2
14:00 „Специално разузнаване” – сериал
15:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 2
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:30 „Пътят на Карлито: Издигането” – криминален екшън с уч. на Джей Ернандес, Луис Гусман, Пъф Деди, Марио ван Пийбълс, Шон Комс и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 1
20:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 19
21:00 „Досиетата „Грим” (премиера) – сериал, сезон 4
22:00 „Смъртна присъда” – екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Джордж Дикерсън, Робърт Гуилям, Патрик Килпатрик и др.
00:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 4, /п/
01:00 „Съпротива”(премиера) – сериал, сезон 3
02:00 „В търсене на съвършения улов” – документална поредица
02:30 Еротичен телепазар
04:30 „Национална лотария” /п/

ВТОРНИК, 31.05.2016

05:15 „Робинзон Крузо” – сериал
06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 1
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 2, /п/
09:00 „Специално разузнаване” – сериал, /п/
10:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 1, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 19, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 2
14:00 „Специално разузнаване” – сериал
15:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 2
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:30 „Обирът” – екшън с уч. на Кейти Грифин, Дейв Фоли, Том Сайзмор, Шерилин Фен и др.
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 1
20:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 19
21:00 „Досиетата „Грим” (премиера) – сериал, сезон 4
22:00 „Арена” – екшън с уч. на Самюел Джаксън, Келън Луц, Джони Меснър, Даниел Дей Ким, Катя Уинтър и др.
00:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 4, /п/
01:00 „Съпротива”(премиера) – сериал, сезон 3
02:00 „В търсене на съвършения улов” – документална поредица
02:30 Еротичен телепазар

СРЯДА, 01.06.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 1
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 2, /п/
09:00 „Специално разузнаване” – сериал, /п/
10:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 1, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 19, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 2
14:00 „Специално разузнаване” – сериал
15:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 2
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:30 „В светлината на прожекторите” – екшън с уч. на Ерика Елениак, Ким Коутс, Стейси Кийч, Ерин Грей, Бригита Дау и др.
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 1
20:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 19
21:00 „Досиетата „Грим” (премиера) – сериал, сезон 4
22:00 „Чужденецът” – екшън с уч. на Стивън Сегал, Хари ван Горкъм, Джефри Пиърс, Ана-Луис Плоуман, Макс Райън, Шърман Огъстъс и др.
00:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 4, /п/
01:00 „Съпротива”(премиера) – сериал, сезон 3
02:00 Еротичен телепазар
04:00 „Национална лотария” /п/
04:30 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 1, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 02.06.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 1
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 2, /п/
09:00 „Специално разузнаване” – сериал, /п/
10:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 1, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 19, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 2
14:00 „Специално разузнаване” – сериал
15:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 2
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:40 „Да изгубиш себе си” – трилър с уч. на Дилън Бейкър, Стейси Боно, Тимъти Хътън, Шарън Стоун, Никълъс Елиа и др.
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 1
20:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 19
21:00 „Досиетата „Грим” (премиера) – сериал, сезон 4
22:00 „Заразно зло: Живот след смъртта” – екшън с уч. на Мила Йовович, Ким Коутс, Али Лартър, Шон Робъртс и др.
00:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 4, /п/
01:00 „Съпротива”(премиера) – сериал, сезон 3
02:00 Еротичен телепазар
04:00 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 1, /п/

ПЕТЪК, 03.06.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 1
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 2, /п/
09:00 „Специално разузнаване” – сериал, /п/
10:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 1, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 19, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 2
14:00 „Специално разузнаване” – сериал
15:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 2
16:00 „Най-хубавият малък публичен дом в Тексас” – комедия с уч. на Бърт Рейнолдс,
Доли Партън, Дом ДеЛуис, Чарлс Дърнинг, Джим Нейбърс и др.
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 1
20:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 19
21:00 „Досиетата „Грим” (премиера) – сериал, сезон 4
22:00 „Бодлива тел” – екшън с уч. на Памела Андерсън, Темура Морисън, Виктория Роуел, Ксандър Бъркли, Клинт Хауърд и др.
00:10 „Фрактура” – предаване за рок музика, /п/
02:30 Еротичен телепазар
04:30 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 1, /п/

СЪБОТА, 04.06.2016

06:15 „Камиони по леда”– реалити, сезон 4, /п/
07:15 „Без багаж” – предаване за туризъм, /п/
07:45 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 4, 2 епизода
10:00 „В търсене на съвършения улов” – документална поредица
10:30 „Най-хубавият малък публичен дом в Тексас” – комедия с уч. на Бърт Рейнолдс,
Доли Партън, Дом ДеЛуис, Чарлс Дърнинг, Джим Нейбърс и др., /п/
13:00 „Национална лотария” /п/
13:30 „Мотив”(премиера) – сериал, сезон 3
14:30 „Пума боецът” – сериал
15:30 „Ченге във времето” – сериал
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 4
17:20 „В търсене на съвършения улов” – документална поредица
17:50 „Асът на асовете ” – приключенска комедия с уч. на Жан-Пол Белмондо, Мари-Франс Пизие, Рашид Фераш, Франк Хофман и др.
20:00 „Истината за Чарли” – трилър с уч. на Марк Уолбърг, Танди Нютън, Тим Робинс, Анна Карина, Шарл Азнавур и др.
22:15 „Карлос Чакала” – биографичен с уч. на Едгар Рамирез и др.
01:40 Еротичен телепазар
03:40 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 4, /п/

НЕДЕЛЯ, 05.06.2016

05:45 „Ченге във времето” – сериал, /п/
06:45 „Мотив” – сериал, сезон 3, /п/
07:40 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 4, 2 епизода
09:50 „Гарванът” – сериал
10:50 „Асът на асовете ” – приключенска комедия с уч. на Жан-Пол Белмондо, Мари-Франс Пизие, Рашид Фераш, Франк Хофман и др., /п/
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Пума боецът” – сериал
14:30 „Съпротива” – сериал, сезон 3
15:30 „Ченге във времето” – сериал
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 4
17:20 „В търсене на съвършения улов” – документална поредица
17:50 „Истината за Чарли” – трилър с уч. на Марк Уолбърг, Танди Нютън, Тим Робинс, Анна Карина, Шарл Азнавур и др., /п/
20:00 „Порой” – екшън с уч. на Морган Фрийман, Крисчън Слейтър, Ранди Куейд, Мини Драйвър и др.
22:00 „Ангели от Ада” – сериал
00:00 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:20 Еротичен телепазар
04:20 „Среднощен ездач ” – сериал, сезон 4, /п/

75