Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport HD за 30.05.2016 година – 05.06.2016 година.

Понеделник, 30 май 2016 г.
08:00 Футбол: Пирин – Локомотив, мач от „А” професионална футболна група, повторение
10:00 Футбол: Поморие – Локомотив (Горна Оряховица), мач от „Б“ професионална футболна група, повторение
12:00 Обзор на сезон 2015-16 във френската Лига 1, повторение
13:00 Футбол: Ботев – Лудогорец, мач от „А” професионална футболна група, повторение
15:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 48-и епизод, повторение
15:30 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Монако, повторение
17:10 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Монако, повторение
18:50 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Монако, повторение
20:00 Обзор на кръга в „А” професионална футболна група (15-16), 36-и епизод
21:00 Футбол: Берое – Левски, мач от „А” професионална футболна група, повторение
23:00 Баскетбол: Четвъртфинал от плейфите на испанската баскетболна лига, повторение
00:30 Обзор на кръга в „А” професионална футболна група (15-16), 36-и епизод, повторение
01:30 Баскетбол: Оклахома Сити Тъндър – Голдън Стейт Уориърс, мач №6 от финалната серия в Западната Конференция на НБА, повторение
04:00 Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс – Оклафома Сити Тъндър, мач №7 от финалната серия в Западната Конференция на НБА (ако е необходим), директно
06:15 Край на програмата

Вторник, 31 май 2016 г.
08:00 Футбол: ПАОК Солун – Паниониос, плейоф от гръцката Суперлига, повторение
10:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Глазгоу, Великобритания, повторение
13:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 48-и епизод, повторение
13:45 Студио „Формула 1”, повторение
14:30 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Монако, повторение
15:30 Студио „Формула 1”, повторение
16:00 Студио „Формула 1”, повторение
16:30 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Монако, повторение
18:30 Студио „Формула 1”, повторение
19:00 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, 5-и епизод, директно
20:00 Студио „Суперлига”, директно
20:15 Футбол: ПАОК Солун – Панатинайкос, плейоф от гръцката Суперлига, директно
22:10 Студио „Суперлига”, директно
22:30 Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс – Оклафома Сити Тъндър, мач №7 от финалната серия в Западната Конференция на НБА (ако е необходим), повторение
01:00 Баскетбол: Четвъртфинал от плейфите на испанската баскетболна лига, повторение
02:30 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, 5-и епизод, повторение
03:30 Край на програмата

Сряда, 1 юни 2016 г.
08:00 Футбол: Поморие – Локомотив (Горна Оряховица), мач от „Б“ професионална футболна група, повторение
10:00 Футбол: ПАОК Солун – Панатинайкос, плейоф от гръцката Суперлига, повторение 12:00 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, 5-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Пирин – Локомотив, мач от „А” професионална футболна група, повторение
15:00 Обзор на кръга в „А” професионална футболна група (15-16), 36-и епизод, повторение
16:00 Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс – Оклафома Сити Тъндър, мач №7 от финалната серия в Западната Конференция на НБА (ако е необходим), повторение
18:30 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 48-и епизод, повторение
19:00 Обзор на сезон 2015-16 във френската Лига 1, повторение
20:00 „А група Токшоу”, предаване за български футбол, 40-и епизод
21:00 Футбол: Славия – Монтана, мач от „А” професионална футболна група, повторение
23:00 Футбол: Берое – Левски, мач от „А” професионална футболна група, повторение
01:00 „А група Токшоу”, предаване за български футбол, 40-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Четвъртък, 2 юни 2016 г.
08:00 Футбол: Ботев – Лудогорец, мач от „А” професионална футболна група, повторение
10:00 Футбол: Берое – Левски, мач от „А” професионална футболна група, повторение
12:00 „А група Токшоу”, предаване за български футбол, 40-и епизод, повторение
13:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Глазгоу, Великобритания, повторение
16:00 Футбол: Пирин – Локомотив, мач от „А” професионална футболна група, повторение
18:00 Футбол: Поморие – Локомотив (Горна Оряховица), мач от „Б“ професионална футболна група, повторение
20:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 49-и епизод
20:30 Обзор на кръга в „А” професионална футболна група (15-16), 36-и епизод, повторение
21:30 “Класика от Висшата Лига” – Арсенал – Астън Вила (05-06), повторение
22:00 Баскетбол: Полуфинал от испанската баскетболна лига, първи мач, директно
23:30 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 49-и епизод, повторение
00:00 Футбол: Англия – Португалия, международен приятелски мач, повторение
02:00 Обзор на сезон 2015-16 във френската Лига 1, повторение
03:00 “Класика от Висшата Лига” – Нюкасъл Юнайтед – Тотнъм Хотспър (96-97), повторение
03:30 „НБА Екшън”, предаване за баскетбол от НБА (2015-16), 33-и епизод, повторение
04:00 Баскетбол: Мач №1 от финалната серия в НБА, директно
06:15 Край на програмата

Петък, 3 юни 2016 г.
08:00 Футбол: Славия – Монтана, мач от „А” професионална футболна група, повторение 10:00 Футбол: Пирин – Локомотив, мач от „А” професионална футболна група, повторение
12:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 49-и епизод, повторение
12:30 Баскетбол: Мач №1 от финалната серия в НБА, повторение
15:00 „А група Токшоу”, предаване за български футбол, 40-и епизод, повторение
16:00 Футбол: ПАОК Солун – Панатинайкос, плейоф от гръцката Суперлига, повторение
18:00 Футбол: Берое – Левски, мач от „А” професионална футболна група, повторение
20:00 Футбол: Поморие – Локомотив (Горна Оряховица), мач от „Б“ професионална футболна група, повторение
22:00 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, 5-и епизод, повторение
23:00 Обзор на кръга в „А” професионална футболна група (15-16), 36-и епизод, повторение
00:00 Баскетбол: Полуфинал от испанската баскетболна лига, първи мач, повторение
01:30 “Класика от Висшата Лига” – Уест Бромич Албиън – Ливърпул (02-03), повторение
02:00 Край на програмата

Събота, 4 юни 2016 г.
08:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Глазгоу, Великобритания, повторение
11:00 „А група Токшоу”, предаване за български футбол, 40-и епизод, повторение
12:00 Футбол: ПАОК Солун – Панатинайкос, плейоф от гръцката Суперлига, повторение
14:00 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, 5-и епизод, повторение
15:00 Баскетбол: Мач №1 от финалната серия в НБА, повторение
17:30 Обзор на кръга в „А” професионална футболна група (15-16), 36-и епизод, повторение
18:30 Студио „А” група”, директно
19:00 Футбол: Монтана – Поморие, плейоф за промоция в „А” група, директно
20:55 Студио „А” група”, директно
21:30 Футбол: Ботев – Лудогорец, мач от „А” професионална футболна група, повторение
23:30 Баскетбол: Полуфинал от испанската баскетболна лига, първи мач, повторение
01:00 Обзор на сезон 2015-16 във френската Лига 1, повторение
02:00 Край на програмата

Неделя, 5 юни 2016 г.
08:00 Футбол: Монтана – Поморие, плейоф за промоция в „А” група, повторение
10:00 „А група Токшоу”, предаване за български футбол, 40-и епизод, повторение
11:00 Футбол: Славия – Монтана, мач от „А” професионална футболна група, повторение
13:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 49-и епизод, повторение
13:30 Баскетбол: Полуфинал от испанската баскетболна лига, втори мач, директно
15:10 Студио „Баскетбол”, директно
15:30 Професионален бокс: Международна галавечер в Глазгоу, Великобритания, повторение
18:30 Футбол: ПАОК Солун – Панатинайкос, плейоф от гръцката Суперлига, повторение
20:30 Футбол: Пирин – Локомотив, мач от „А” професионална футболна група, повторение
22:30 Баскетбол: Полуфинал от испанската баскетболна лига, втори мач, повторение
00:00 Обзор на сезон 2015-16 във френската Лига 1, повторение
01:00 Футбол: Ботев – Лудогорец, мач от „А” професионална футболна група, повторение
03:00 Баскетбол: Мач №2 от финалната серия в НБА, директно
05:15 Край на програмата

38