Ще ви запознаем с програмата на Diema за 27.06.2016 година – 03.07.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 27.06.2016

06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 1
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 2, /п/
09:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12, /п/
10:00 „Звярът” – сериал, сезон 1
11:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 2, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 20, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 2
14:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12
15:00 „Звярът” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:30 „Атила – вожд на хуните” – историческа драма с уч. на Джерард Бътлър,
Пауърс Бут, Тим Къри, Томи Фланаган, Сиан Филипс, Айла Фишър и др., I част, /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 2
20:00 „Кобра 11: Обади се!” (премиера) – сериал, сезон 20
21:00 „Досиетата „Грим” (премиера) – сериал, сезон 4
22:00 „Код на мълчанието” – екшън с уч. Чък Норис, Хенри Силва, Денис Фарина, Майк Дженовезе и др.
23:59 “Déjà vu” – обзор на деня обзор на деня на УЕФА ЕВРО 2016, директно
01:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 4, /п/
02:00 Еротичен телепазар
04:00 „Национална лотария” /п/
04:30 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 1, /п/

ВТОРНИК, 28.06.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 2, /п/
09:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12, /п/
10:00 „Звярът” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 2, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 20, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 2
14:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12
15:00 „Звярът” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал, 2 епизода
17:00 „Отмъщението на Ник” – криминален с уч. на Тил Швайгер, Фахри Ярдим, Тим Вилде,
Брита Хамелщайн, Луна Швайгер и др., /п/
19:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 2
20:00 „Кобра 11: Обади се!” (премиера) – сериал, сезон 20
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1
22:00 „7 секунди” – екшън-трилър с уч. на Уесли Снайпс, Тамзин Аутуйет, Доби Опарей, Пити-Лий Уилсън, Джордина Райланс и др.
00:00 „Черният списък” – сериал, сезон , /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2, /п/

СРЯДА, 29.06.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 2, /п/
09:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12, /п/
10:00 „Звярът” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 2, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 20, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12
15:00 „Звярът” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:30 „7 секунди” – екшън-трилър с уч. на Уесли Снайпс, Тамзин Аутуйет, Доби Опарей, Пити-Лий Уилсън, Джордина Райланс и др. , /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 2
20:00 „Кобра 11: Обади се!” (премиера) – сериал, сезон 20
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1
22:00 „Човекът сянка” – екшън с уч. на Стивън Сегал, Винсънт Риота, Имелда Стаунтън, Гарик Хейгън, Майкъл Елуин, Скай Бенет и др.
00:00 „Черният списък” – сериал, сезон , /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Национална лотария” /п/
03:30 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 30.06.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12, /п/
10:00 „Звярът” – сериал, сезон 1
11:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 2, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 20, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12
15:00 „Звярът” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:30 „Без устав” – криминален екшън с уч. на Чарли Шийн, Мартин Шийн, Пол Глийсън, Марк Дакаскос, Рон Масак, Джо Ландо и др.
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 2
20:00 „Кобра 11: Обади се!” (премиера) – сериал, сезон 20
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1
22:00 „На живот и смърт”– екшън с уч. на Пол Уокър, Лорънс Фишбърн, Оливия Уайлд, Джейсън Флеминг, Кейт Карадин, Майкъл Боуен, Джейсън Левис и др.
23:59 “Déjà vu” – обзор на деня обзор на деня на УЕФА ЕВРО 2016, директно
01:00 „Черният списък” – сериал, сезон 1, /п/
02:00 Еротичен телепазар
04:00 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2, /п/

ПЕТЪК, 01.07.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12, /п/
10:00 „Звярът” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 2, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 20, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12
15:00 „Звярът” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:30 „На живот и смърт”– екшън с уч. на Пол Уокър, Лорънс Фишбърн, Оливия Уайлд, Джейсън Флеминг, Кейт Карадин, Майкъл Боуен, Джейсън Левис и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Камиони по леда”– риалити, сезон 2
20:00 „Кобра 11: Обади се!” (премиера) – сериал, сезон 20
21:00 “Rendez-vous” – предаване за европейското първенство по футбол, директно
21:30 Студио „УЕФА ЕВРО 2016” – директно
22:00 Футбол: Уелс/Северна Ирландия – Унгария/Белгия, четвъртфинален мач на
УЕФА ЕВРО 2016, директно
23:50 Студио „УЕФА ЕВРО 2016” – директно
23:59 “Déjà vu” – обзор на деня обзор на деня на УЕФА ЕВРО 2016, директно
01:00 „Фрактура” – предаване за рок музика, /п/
03:20 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 02.07.2016

06:15 „Камиони по леда”– реалити, сезон 4, /п/
07:15 „Без багаж” – предаване за туризъм, /п/
07:45 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 1, 2 епизода
10:00 „Гарванът” – сериал
11:00 „Без устав” – криминален екшън с уч. на Чарли Шийн, Мартин Шийн, Пол Глийсън,
Марк Дакаскос, Рон Масак, Джо Ландо и др., /п/
13:00 „Национална лотария” /п/
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1
14:30 „Пума боецът” – сериал
15:30 „Ченге във времето” – сериал
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 4
17:30 „В търсене на съвършения улов” – документална поредица
18:00 „Самотникът ” – екшън с уч. на Жан-Пол Белмондо, Пиер Верние, Хенри Силва, Чеки Карио и др.
20:00 „Пет пръста” – трилър с уч. на Лорънс Фишбърн, Райън Филипе, Колм Мийни, Турия Хауд, Иса Хойс, Джина Торес, Саид Тагмауи и др.
21:50 „Doom” – екшън-фантастика с уч. на Дуейн Джонсън, Карл Ърбан, Розамунд Пайк,
Декстър Флетчър и др.
23:59 “Déjà vu” – обзор на деня обзор на деня на УЕФА ЕВРО 2016, директно
01:00 „Пума боецът” – сериал, /п/
02:00 Еротичен телепазар
04:00 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 1, /п/

НЕДЕЛЯ, 03.07.2016

05:45 „Ченге във времето” – сериал, /п/
06:45 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1, /п/
07:45 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 1, 2 епизода
10:00 „Гарванът” – сериал
10:50 „Самотникът ” – екшън с уч. на Жан-Пол Белмондо, Пиер Верние, Хенри Силва,
Чеки Карио и др., /п/
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1
14:30 „Пума боецът” – сериал
15:30 „Без граници” – сериал, сезон 1
17:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 4
17:50 „Професионалистът ” – екшън с уч. на Жан-Пол Белмондо, Жан Десаи, Сирил Клер и др.
20:00 „Атила – вожд на хуните” – историческа драма с уч. на Джерард Бътлър,
Пауърс Бут, Тим Къри, Томи Фланаган, Сиан Филипс, Айла Фишър и др., II част
22.00 „Ангели от Ада” – сериал, сезон 2
23:59 “Déjà vu” – обзор на деня, директно
01:00 „Фрактура” – предаване за рок музика
03:20 Еротичен телепазар

51