Ще ви запознаем с програмата на Diema за 21.11.2016 година – 27.11.2016 година:

ПОНЕДЕЛНИК, 21.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7, /п/
09:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8, /п/
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11, /п/
11:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
12:00 „Полицаите от Чикаго”– сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7
14:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8
14:50 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11
15:45 „Карате кид 2” – екшън с уч. на Ралф Мачио, Пат Морита, Мартин Ков, Пат Е.Джонсън, Дани Камекона и др., /п/
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
19:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
20:00 „Полицаите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4
22:00 „Американска нинджа” – екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Джуди Арънсън, Стив Джеймс и др.
00:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, /п
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Национална лотария” /п/
03:30 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2, /п/

ВТОРНИК, 22.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7, /п/
09:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8, /п/
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11, /п/
11:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
12:00 „Полицаите от Чикаго”– сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7
14:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11
16:00 „Американска нинджа” – екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Джуди Арънсън, Стив Джеймс и др. , /п/
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
19:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
20:00 „Полицаите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4
22:00 „Американска нинджа 2” – екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Стив Джеймс, Лари Поиндекстър, Гари Конуей и др.
00:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2, /п/

СРЯДА, 23.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7, /п/
09:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8, /п/
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11, /п/
11:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
12:00 „Полицаите от Чикаго”– сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7
14:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11
16:00 „Американска нинджа 2” – екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Стив Джеймс, Лари Поиндекстър, Гари Конуей и др.
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
19:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
20:00 „Полицаите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Досиетата „Грим” (премиера) – сериал, сезон 5
22:00 „Американска нинджа 3” – екшън с уч. на Дейвид Брадли, Стив Джеймс, Майкъл Чан и др.
00:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Национална лотария” /п/
03:30 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 24.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7, /п/
09:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8, /п/
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11, /п/
11:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
12:00 „Полицаите от Чикаго”– сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7
14:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11
16:00 „Американска нинджа 3” – екшън с уч. на Дейвид Брадли, Стив Джеймс, Майкъл Чан и др., /п/
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” (премиера) – сериал, сезон 8
19:00 „Най-опасните пътища в света”– реалити
20:00 „Полицаите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Досиетата „Грим” (премиера) – сериал, сезон 5
22:00 „Спайдърмен 3” – приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Томас Хейдън Чърч, Тофър Грейс, Розмари Харис и др.
00:50 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5, /п/
01:50 Еротичен телепазар
03:50 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2, /п/

ПЕТЪК, 25.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 8, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7, /п/
09:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11, /п/
11:00 „Най-опасните пътища в света”– реалити, /п/
12:00 „Полицаите от Чикаго”– сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7
14:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12
16:00 „Пума боецът” – сериал, 2 епизода
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив”(премиера) – сериал, сезон 8
19:00 „Най-опасните пътища в света”– реалити
20:00 „Полицаите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Досиетата „Грим” (премиера) – сериал, сезон 5
22:00 „Опасна плячка” – екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Джош Лукас, Дани Хюстън, Малин Акерман и др.
00:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5, /п/
01:00 „Фрактура” – предаване за рок музика, /п/
03:20 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 26.11.2016

06:15 „Робинзон Крузо” – сериал, сезон 1
07:15 „Без багаж” – предаване за туризъм, /п/
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, 2 епизода
10:00 „Спайдърмен 3” – приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Томас Хейдън Чърч, Тофър Грейс, Розмари Харис и др., /п/
12:50 „Национална лотария” /п/
13:30 „Стивън Сегал: Човекът на закона” – сериал, сезон 3
14:00 Студио „Висша Лига“, директно
14:30 Футбол: Бърнли – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, директно
16:30 „Ласко: Юмрукът на съдбата” – сериал, сезон 2
17:30 „Перфектната кола”– реалити, сезон 2
18:00 „Бонанза: Завръщането” – уестърн с уч. на Бен Джонсън, Майкъл Ландън мл., Ричард Раундтрий, Джак Елам и др.
20:00 „Недосегаемите” – криминален с уч. на Кевин Костнър, Шон Конъри, Робърт Де Ниро, Анди Гарсия, Чарлз Мартин Смит, Ричард Брадфорд и др.
22:30 „Звездна мисия” – фантастика с уч. на Конър Триниър, Айа Евънс, Тони Тръкс,
Джеймс Кисон Лий и др.
00:20 Еротичен телепазар
02:20 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/

НЕДЕЛЯ, 27.11.2016

05:45 „Робинзон Крузо” – сериал, сезон 1
06:45 „Ласко: Юмрукът на съдбата” – сериал, сезон 2, /п/
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, 3 епизода
11:00 „Бонанза: Завръщането” – уестърн с уч. на Бен Джонсън, Майкъл Ландън мл., Ричард Раундтрий, Джак Елам и др., /п/
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 18
14:30 „Перфектната кола”– реалити, сезон 2
15:00 Студио „Първа лига”, директно
15:15 Футбол: Дунав – Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, директно
17:30 „Перфектната кола”– реалити, сезон 2
18:00 „Мръсната дузина: Смъртоносна мисия” – екшън с уч. на уч. на Тели Савалас, Ърнест Борджин, Винс Едуардс, Винсент Ван Патън и др.
20:00 „Карате кид 3” – екшън с уч. Ралф Мачио, Пат Морита, Мартин Ков, Робин Лайвли, Шон Кенън, Томас Йън Грифин, Ранди Хелън и др.
22.20 „Служител на месеца” – комедия с уч. на Мат Дилън, Кристина Апългейт, Стив Зан, Джей Легет, Дейвид Паскези, Дейв Фоли и др.
00:20 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:50 Еротичен телепазар
04:50 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/

53