Ще ви запознаем с програмата на Diema за 07.11.2016 година – 13.11.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 07.11.2016

05:15 „Ченге от миналото”– сериал, сезон 5
06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 1
07:45 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 2, /п/
09:00 „Ласко: Юмрукът на съдбата” – сериал, сезон 2, /п/
10:00 „Закони на войната” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
12:00 „Полицаите от Чикаго”– сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6
14:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7
14:50 „Закони на войната” – сериал, сезон 2
15:50 „Италианска афера” – трилър с уч. на Марк Уолбърг, Джейсън Стейтъм, Чарлийз Терон, Едуард Нортън, Доналд Съдърланд, Сет Грийн, Мос Деф и др., /п/
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
19:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
20:00 „Полицаите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5
22:00 „Пастирът” – екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Скот Адкинс, Стивън Лорд, Гари Макдоналд, Натали Роб, Майлс Андерсън и др.
00:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, /п
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Национална лотария” /п/
03:30 „Камиони по леда” – реалити, сезон 1, /п/
04:30 „Ченге от миналото”– сериал, сезон 5, /п/

ВТОРНИК, 08.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 1
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6, /п/
09:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7, /п/
10:00 „Закони на войната” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
12:00 „Полицаите от Чикаго”– сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6
14:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7
15:00 „Закони на войната” – сериал, сезон 2
16:00 „Високо напрежение” – трилър с уч. на Брадли Купър, Робърт Де Ниро, Аби Корниш, Ана Фрийл, Джони Уитуърт и др., /п/
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
19:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
20:00 „Полицаите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4
22:00 „Тежка кавалерия” – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Раз Адоти, Вив Лийкок и др.
00:15 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, /п/
01:15 Еротичен телепазар
03:15 „Камиони по леда” – реалити, сезон 1, /п/

СРЯДА, 09.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 1
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6, /п/
09:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7, /п/
10:00 „Закони на войната” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
12:00 „Полицаите от Чикаго”– сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6
14:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11
16:00 „Пастирът” – екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Скот Адкинс, Стивън Лорд, Гари Макдоналд, Натали Роб, Майлс Андерсън и др., /п/
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
19:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
20:00 „Полицаите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4
22:00 „Горският воин” – приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Тери Кисер, Макс Гейл, Трейтън Найт и др.
00:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Национална лотария” /п/
03:30 „Камиони по леда” – реалити, сезон 1, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 10.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 1
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6, /п/
09:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7, /п/
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11, /п/
11:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
12:00 „Полицаите от Чикаго”– сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6
13:50 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7
14:45 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11
15:45 „Тежка кавалерия” – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Раз Адоти, Вив Лийкок и др., /п/
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
19:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
20:00 „Полицаите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4
22:00 „Спайдърмен” – приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Уилям Дефо, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Клиф Робъртсън, Розмари Харис и др.
00:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, /п/
01:30 Еротичен телепазар
03:30 „Камиони по леда” – реалити, сезон 1, /п/

ПЕТЪК, 11.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6, /п/
09:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11, /п/
11:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
12:00 „Полицаите от Чикаго”– сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6
14:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11
16:00 „Горският воин” – приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Тери Кисер, Макс Гейл, Трейтън Найт и др., /п/
18:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
19:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
20:00 „Полицаите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 Студио „ Европейски квалификации 2018”, директно
21:45 Футбол: Румъния – Полша, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
23:45 Студио „Европейски квалификации 2018”, директно
00:00 „Фрактура” – предаване за рок музика, /п/
02:20 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 12.11.2016

06:15 „Робинзон Крузо” – сериал, сезон 1
07:10 „Без багаж” – предаване за туризъм, /п/
07:40 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, 2 епизода
09:50 „Стивън Сегал: Човекът на закона” – сериал, сезон 3
10:20 „Спайдърмен” – приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Уилям Дефо, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Клиф Робъртсън, Розмари Харис и др., /п/
12:00 „Национална лотария” /п/
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 2
14:30 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 2
15:30 „Хамелеонът” – сериал, сезон 1
16:30 „Ласко: Юмрукът на съдбата” – сериал, сезон 1
17:30 „Перфектната кола”– реалити, сезон 2
18:00 „Борбата на Ник” – криминален с уч. на Тил Швайгер, Фахри Ярдим, Ердал Йълдъз, Луна Швайгер и др.
20:00 „Мокри поръчки” – трилър с уч. на Джина Карано, Майкъл Дъглас, Чанинг Тейтъм, Антонио Бандерас, Майкъл Фасбендър, Юън Макгрегър, Майкъл Ангарано, Бил Пакстън и др.
22:00 „Мантикор” – екшън-фантастика с уч. на Джеф Фaхи, Чейс Мастерсън, Робърт Белтран, Хедър Донахю, Фаран Тахир и др.
00:00 Еротичен телепазар
02:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/

НЕДЕЛЯ, 13.11.2016

05:45 „Хамелеонът” – сериал, сезон 1, /п/
06:45 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 2, /п/
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, 3 епизода
11:00 „Борбата на Ник” – криминален с уч. на Тил Швайгер, Фахри Ярдим, Ердал Йълдъз, Луна Швайгер и др./п/
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 2
14:30 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 2
15:30 „Хамелеонът” – сериал, сезон 1
16:30 „Ласко: Юмрукът на съдбата” – сериал, сезон 2
17:30 „Перфектната кола”– реалити, сезон 2
18:00 „Мокри поръчки” – трилър с уч. на Джина Карано, Майкъл Дъглас, Чанинг Тейтъм, Антонио Бандерас, Майкъл Фасбендър, Юън Макгрегър, Майкъл Ангарано, Бил Пакстън и др., /п/
20:00 „Карате кид” – екшън с уч. на Ралф Мачио, Пат Морита, Елизабет Шу, Мартин Ков, Ранди Хелър, Уилям Забка, Рон Томас, Роб Гарисън, Чад МакКуин, Тони О’Дел и др.
22.30 „Смърт в Тумбстоун” – екшън с уч. на Дани Трейо, Мики Рурк, Антъни Майкъл Хол, Дина Майер и др.
00:40 „Фрактура” – предаване за рок музика
03:00 Еротичен телепазар

107