Ще ви запознаем с програмата на Diema за 14.11.2016 година – 20.11.2016 година:

ПОНЕДЕЛНИК, 14.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6, /п/
09:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7, /п/
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11, /п/
11:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
12:00 „Полицаите от Чикаго”– сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6
14:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11
16:00 „Карате кид” – екшън с уч. на Ралф Мачио, Пат Морита, Елизабет Шу, Мартин Ков, Ранди Хелър, Уилям Забка, Рон Томас, Роб Гарисън, Чад МакКуин, Тони О’Дел и др., /п/
18:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
19:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
20:00 „Полицаите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4
22:00 „Смъртна присъда” – екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Джордж Дикерсън, Робърт Гуилям, Патрик Килпатрик и др.
00:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, /п
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Национална лотария” /п/
03:30 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2, /п/

ВТОРНИК, 15.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6, /п/
09:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8, /п/
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11, /п/
11:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
12:00 „Полицаите от Чикаго”– сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6
14:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11
16:00 „Пума боецът” – сериал, 2 епизода
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
19:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
20:00 „Полицаите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4
22:00 „Трудна мишена” – екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Уилфорд Бримли, Ланс Хенриксен, Янси Бътлър, Кейси Лемънс, Арнолд Вослу и др.
00:10 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2, /п/

СРЯДА, 16.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6, /п/
09:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8, /п/
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11, /п/
11:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
12:00 „Полицаите от Чикаго”– сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6
14:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11
16:00 „Пума боецът” – сериал, 2 епизода
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
19:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
20:00 „Полицаите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4
22:00 „Пазителят на мира” – екшън с уч. на Долф Лундгрен, Майкъл Сарацин, Монтел Уилямс, Рой Шайдър, Кристофър Хайердал и др.
00:10 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Национална лотария” /п/
03:40 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 17.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6, /п/
09:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8, /п/
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11, /п/
11:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
12:00 „Полицаите от Чикаго”– сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6
14:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11
16:00 „Пазителят на мира” – екшън с уч. на Долф Лундгрен, Майкъл Сарацин, Монтел Уилямс, Рой Шайдър, Кристофър Хайердал и др., /п/
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
19:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
20:00 „Полицаите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4
22:00 „Спайдърмен 2” – приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Алфред Молина, Розмари Харис и и др.
00:40 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, /п/
01:40 Еротичен телепазар
03:40 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2, /п/

ПЕТЪК, 18.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 6, /п/
09:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8, /п/
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11, /п/
11:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
12:00 „Полицаите от Чикаго”– сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7
14:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 11
16:10 „Да изгубиш себе си” – трилър с уч. на Дилън Бейкър, Стейси Боно, Никълъс Елиа, Шарън Стоун, Тимъти Хътън и др.
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
19:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
20:00 „Полицаите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4
22:00 „Сламени кучета” – трилър с уч. на Джеймс Марсдън, Кейт Босуърт, Уолтън Гогинс, Александър Скарсгард, Джеймс Уудс, Доминик Пърсел, Рис Койро, Били Лъш, Уила Холанд, Лаз Алонсо и др.
00:15 „Фрактура” – предаване за рок музика, /п/
02:40 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 19.11.2016

06:15 „Робинзон Крузо” – сериал, сезон 1
07:15 „Без багаж” – предаване за туризъм, /п/
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
09:00 „Спайдърмен 2” – приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Алфред Молина, Розмари Харис и и др., /п/
12:00 „Национална лотария” /п/
12:30 Студио „Първа лига”, директно
13:00 Футбол: Верея – Дунав, мач от Първа професионална лига, директно
15:00 „Стивън Сегал: Човекът на закона” – сериал, сезон 3
15:30 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2
16:30 „Ласко: Юмрукът на съдбата” – сериал, сезон 2
17:40 „Перфектната кола”– реалити, сезон 2
18:10 „Лъжльото” – комедия с уч. на Джим Кери, Кери Елуис, Сузи Кърц, Мора Тиърни, Джъстин Купър, Дженифър Тили и др.
20:00 „Кралството” – екшън с уч. на Джейми Фокс, Крис Купър, Дженифър Гарднър, Джейсън Бейтман, Джеръми Пивън, Кайл Чандлър, Ричард Дженкинс и др.
22:15 „Бойна звезда: Галактика кръв и хром” – екшън-фантастика с уч. на Люк Паскуалино, Бен Котън, Лили Бордан и др.
00:15 Еротичен телепазар
02:15 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/

НЕДЕЛЯ, 20.11.2016

05:45 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2, /п/
06:45 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 2, /п/
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, 3 епизода
11:00 „Лъжльото” – комедия с уч. на Джим Кери, Кери Елуис, Сузи Кърц, Мора Тиърни, Джъстин Купър, Дженифър Тили и др., /п/
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 2
14:30 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 2
15:30 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2
16:30 „Ласко: Юмрукът на съдбата” – сериал, сезон 2
17:45 „Кралството” – екшън с уч. на Джейми Фокс, Крис Купър, Дженифър Гарднър, Джейсън Бейтман, Джеръми Пивън, Кайл Чандлър, Ричард Дженкинс и др., /п/
20:00 „Карате кид 2” – екшън с уч. на Ралф Мачио, Пат Морита, Мартин Ков, Пат Е.Джонсън, Дани Камекона и др.
22.20 „Кръстът” – екшън-фантастика с уч. на Брайън Остин Грийн, Майкъл Кларк Дънкан, Вини Джоунс, Том Сайзмор, Дани Трехо, Робърт Карадайн и др.
00:30 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:50 Еротичен телепазар

72