Ще ви запознаем с програмата на Diema за 28.11.2016 година – 04.12.2016 година:

ПОНЕДЕЛНИК, 28.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 8, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7, /п/
09:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8, /п/
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12, /п/
11:00 „Най-опасните пътища в света”– реалити, /п/
12:00 „Полицаите от Чикаго”– сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7
13:50 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8
14:45 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12
15:45 „Карате кид 3” – екшън с уч. Ралф Мачио, Пат Морита, Мартин Ков, Робин Лайвли, Шон Кенън, Томас Йън Грифин, Ранди Хелън и др., /п/
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” (премиера) – сериал, сезон 8
19:00 „Най-опасните пътища в света”– реалити
20:00 „Пожарникарите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Досиетата „Грим” (премиера) – сериал, сезон 5
22:00 „Градска справедливост” – екшън с уч. на Стивън Сегал, Еди Грифин, Кармен Серано и др.
00:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Национална лотария” /п/
03:30 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2, /п/

ВТОРНИК, 29.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 8, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7, /п/
09:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 8, /п/
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12, /п/
11:00 „Най-опасните пътища в света”– реалити, /п/
12:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7
14:00 „Без граници” – сериал, сезон 1
15:30 „Перфектната кола”– реалити, сезон 2
16:00 „Мръсната дузина: Смъртоносна мисия” – екшън с уч. на Тели Савалас, Ърнест Борджин, Винс Едуардс, Винсент Ван Патън и др., /п/
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” (премиера) – сериал, сезон 8
19:00 „Най-опасните пътища в света”– реалити
20:00 „Пожарникарите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Досиетата „Грим” (премиера) – сериал, сезон 5
22:00 „Под дулото на пистолета” – екшън с уч. на Стивън Сегал, Винсънт Риота, Имелда Стаунтън, Гарик Хейгън, Майкъл Елуин, Скай Бенет и др.
00:10 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5, /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2, /п/

СРЯДА, 30.11.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 8, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7, /п/
09:00 „Без граници” – сериал, сезон 1, /п/
10:30 „Най-опасните пътища в света”– реалити, /п/
11:30 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 3, /п/
12:30 Студио „Първа лига”, директно
13:00 Футбол: Пирин – Дунав, мач от Първа професионална лига, директно
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12
16:00 „Пума боецът” – сериал, 2 епизода
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” (премиера) – сериал, сезон 8
19:00 „Най-опасните пътища в света”– реалити
20:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 3
21:00 „Досиетата „Грим” (премиера) – сериал, сезон 5
22:00 „Доставчикът” – екшън с уч. на Уесли Снайпс, Елиза Бенет, Лина Хийди, Ралф Браун, Чарлз Денс и др.
00:10 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5, /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Национална лотария” /п/
03:40 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 01.12.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 8, /п/
06:45 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2
07:45 „Пума боецът” – сериал, 2 епизода, /п/
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12, /п/
11:00 „Най-опасните пътища в света”– реалити, /п/
12:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 3, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7
14:00 „Без граници” – сериал, сезон 1
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12
16:00 „Доставчикът” – екшън с уч. на Уесли Снайпс, Елиза Бенет, Лина Хийди, Ралф Браун, Чарлз Денс и др., /п/
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” (премиера) – сериал, сезон 8
19:00 „Най-опасните пътища в света”– реалити
20:00 „Пожарникарите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Досиетата „Грим” (премиера) – сериал, сезон 5
22:00 „Уличен бой” – екшън с уч. на Чанинг Тейтъм, Терънс Хауърд, Браян Уайт, Луис Гусман, Майкъл Ривера и др.
00:10 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5, /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Камиони по леда” – реалити, сезон 2, /п/

ПЕТЪК, 02.12.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 8, /п/
06:45 „Клоунът” – сериал, сезон 1
07:40 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7, /п/
08:50 „Без граници” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12, /п/
11:00 „Най-опасните пътища в света”– реалити, /п/
12:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 3, /п/
12:50 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7
13:45 „Без граници” – сериал, сезон 1
14:50 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 12
15:50 „Уличен бой” – екшън с уч. на Чанинг Тейтъм, Терънс Хауърд, Браян Уайт, Луис Гусман, Майкъл Ривера и др., /п/
18:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
18:30 „Теория за големия взрив” (премиера) – сериал, сезон 8
19:00 „Най-опасните пътища в света”– реалити
20:00 „Пожарникарите от Чикаго” (премиера) – сериал, сезон 3
21:00 „Досиетата „Грим” (премиера) – сериал, сезон 5
22:00 „Правилата на играта” – трилър с уч. на Ръсел Кроу, Бен Афлек, Рейчъл МакАдамс, Робин Райт, Джейсън Бейтман, Джеф Даниълс, Вайола Дейвис и др.
00:40 „Фрактура” – предаване за рок музика, /п/
03:00 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 03.12.2016

05:45 „Без граници” – сериал, сезон 1
07:15 „Без багаж” – предаване за туризъм, /п/
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, 2 епизода
10:00 „Правилата на играта” – трилър с уч. на Ръсел Кроу, Бен Афлек, Рейчъл МакАдамс, Робин Райт, Джейсън Бейтман, Джеф Даниълс, Вайола Дейвис и др., /п/
12:50 „Национална лотария” /п/
13:30 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 18
14:30 Студио „Първа лига”, директно
15:00 Футбол: Дунав – Локомотив (Горна Оряховица), мач от Първа професионална лига, директно
17:00 Студио „Първа лига”, директно
17:40 „Перфектната кола”– реалити, сезон 2
18:10 „Икона” – трилър с уч. на Патрик Суейзи, Майкъл Йорк, Джеф Фейхи, Патрик Бергин, Аника Петърсън, Бен Крос, Джос Акланд и др., II част
20:00 „Назначението” – екшън-трилър с уч. на Ейдън Куин, Доналд Съдърланд, Бен Кингсли, Клаудиа Фери и др.
22:30 „Димящи аса 2” – екшън с уч. на Том Беринджър, Клейн Крауфорд, Вини Джоунс, Томи Фланаган, Маури Стърлинг и др.
00:20 Еротичен телепазар
02:20 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/

НЕДЕЛЯ, 04.12.2016

05:15 „Без граници” – сериал, сезон 1, 2 епизода
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, 3 епизода
11:00 „Икона” – трилър с уч. на Патрик Суейзи, Майкъл Йорк, Джеф Фейхи, Патрик Бергин, Аника Петърсън, Бен Крос, Джос Акланд и др., II част, /п/
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 18
14:30 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 2
15:30 „Хамелеонът” – сериал, сезон 2
16:30 „Ласко: Юмрукът на съдбата” – сериал, сезон 2
17:30 „Перфектната кола”– реалити, сезон 2
18:00 „Мръсната дузина: Фатална мисия” – екшън с уч. на Тели Савалас, Ърнест Борджин, Джеф Конауей, Ърни Хъдсън и др.
20:00 „Мините на цар Соломон” – приключенски с уч. на Ричард Чембърлейн, Шарън Стоун, Джон Рис-Дейвис, Хърбърт Лом и др.
22.10 „Гаднярът” – комедия с уч. на Вини Джоунс, Джейсън Стейтъм, Дейвид Кели, Дейвид Хемингс, Джейсън Флеминг, Ралф Браун и др.
00:15 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:40 Еротичен телепазар
04:40 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/

50